ma asa vorbiti de csr de parca ar fi super intalnirea si super clubul...de fapt e un cerc inchis de oameni, eu am trimis o cerere de inscriere de 1 sapt si nu a raspuns nimeni nici da nici ba, iar dupa asta vedem poze pe forum cu ce fain o fost si tzactzac ca ceilalti nu or fost sa vada...pai daca sunteti asa de secretosi de ce dreq mai faceti kestia publica pe forum? doar asa ca sa radeti de ceilalti care nu au acest privilegiu? sincer mie mi se pare f aiurea asta
__________________
it\'s never fast enough
|