lol ma....da...dar nu te-ai saturat de ...cum sa le zic @!$#%$^$ baga tu un cuvant acolo...sa nu zic wannabe....e plin...sau sa gasim un alt loc...noua parcare omv calea turzii ...pana mea...yo stiu....un loc unde sa facem INTALNIRI nu un loc unde vin tziganci cu ***** nespalata sa saliveze pe masini..:P sczati expresia...si nuiule : dat fiind faptul ca am KW reglabile....ma dau jos...reglez si sar peste bordura NAH!! mai zi ceva :P
__________________
Upgraded to CTR 11580 Type R
"GOD invented i-VTEC so that mortals can be closer to heaven!"
nusj...mah..acum fara vrajeala...ar fi loc de altceva...eu cu cine am mai vb s-au saturat si ei de asemenea....nusj...dar trebuie facut ceva...nu aveti careva o parcare de dat cadou ? :P
stai linistit ma ca o sa fie ceva fain pe luni seara sau marti
asa cum era pe vremuri
si da m-am saturat de $*&%^^%#&^%*&cum ii zici tu (in traducere libera CARTODROM) de ce crezi tu ca ma duc sa beau sucuri joi noaptea in omv decat sa stau acolo???
poi vorbim ce si cum cand si unde si cred ca s'ar putea rezolva ... este si praktiker ( asja se scrie ?? ) ... si ar mai fi de ex parcarea aia de pe plavnei de langa oser etc ...
__________________
Race the strip, not the street!
yupyyy....finally....in sfarsit...+k in parcarile magazinelor mari politia nu are de ce sa te fluture pentru simplul fapt ca sunt parcari private...iar cu cartodromul ala de cacat m-am saturat sa il tot vad si sa ascult RADU ILE la maxxim la careva prin masini....+k din cauza unor inconstienti care isi rup taxiurile si fac accidente la 100 de m de cartodrom s-a urcat politia pe cai...ca altfel..anul trecut spre exemplu..ii durea in cur ma...s-a intamplat de 2-3 ori sa vina sa intrebe care e faza...acum..trimit DIASUL ?? is bolunzi ma
sau la Expo...sunt mai multe locatii...sa ma foot in el @!@!$@! (cartodrom) ca si asa vb lui andrei...stam joia si bem sucuri care pe unde...ca deja noi nu mai avem loc de noii veniti...(cei fara carnet) sau a 2-istilor veniti sa vada ceva spectacol
sau mai este una pe langa calea ferata cum mergem catre clujana ... ma rog ar trebui sa ne gandim la mai multe locuri si sa la schimbam, cand una cand alta ...