Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Cluj

Reply
 
Thread Tools
Old 09-08-05, 18:35   #901
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

bun... asta am scris yo altceva?
tekno is offline   Reply With Quote
Old 09-08-05, 18:51   #902
flaviutza

Stage 5
 
flaviutza's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 715
Default


Nu ai citi tot postu ca ti-am raspuns LA CE AI SCRIS TU ,am lipit ce mai intrebat pe alt topic ca sa vezi despre vb............
CITESTE TOT!
__________________

Fan "Brigada URSULETZE"
flaviutza is offline   Reply With Quote
Old 09-08-05, 18:53   #903
flaviutza

Stage 5
 
flaviutza's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 715
Default

Baietii astia!!!!!!!!!!!!
flaviutza is offline   Reply With Quote
Old 09-08-05, 19:14   #904
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

ete na... am citit... ai tras dunga aia ca la semnatura shi am crezut ca aia ii semnatura shi nu am mai citit... in fine...
shi yo am ceva neamuri la oradea... pana acum 2 ani mergeam destul de des peacolo.... acu ultimadata am fo la ITS pe aeroport, treia sa merg la 1 mai sapt trecuta da' s-a dus dreq treaba... mai merge Speedu' sau l-au inchis ajtia?
__________________
tekno is offline   Reply With Quote
Old 09-08-05, 19:16   #905
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"flaviutza\"
Baietii astia!!!!!!!!!!!!
FEMEILE ASTEA!!!!!!! :P
tekno is offline   Reply With Quote
Old 09-08-05, 20:30   #906
flaviutza

Stage 5
 
flaviutza's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 715
Default

Il stii pe Karavasan sau pe Oq(pe el il stii) ,no cu ei ma-am imprietenit de cand au venit la Oradea la ITS 2005, nu mai stiu de Oq decand a fost pe la mine saptamanile trecute sa vb. ca eu din Oradea am mers la voi la show pe 10.07 si el era la Oradea si ce tzapa si-a luat ,am ras de el,na si a venit sa povestesc cum a fost la el acasa...........
flaviutza is offline   Reply With Quote
Old 10-08-05, 22:41   #907
Detman
Fiat Driver

Stage 5
 
Detman's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 3,228
Member of:
[Fiat]
[VW]
Default

in 17.08.2005 dau examenu cu Politia...
wish me luck .
este un traseu mai anume... pe care te pune sa conduci politzaiu ??
Detman is offline   Reply With Quote
Old 11-08-05, 00:28   #908
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default

ma ori stii sa conduci ori te rogi sa treci examenu cu chiu cu vai si dupa aia faci vreo 3 accidente pe strada dupa ce primesti carnetu.

cam asa vad io lucrurile. si cu asta nu intentionez sa zic ca daca faci accident inseamna ca nu stii sa conduci, poti sa ai ghinion sau chiar sa fie vina altcuiva.
Piry is offline   Reply With Quote
Old 11-08-05, 10:57   #909
ZanDer

Stage 5
 
ZanDer's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,913
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

mda ... bine zice piry, si atentzie cum parcatzi ca mai sunt unii soferi (da mai ales soferitze ) care sa zicem ca parcheaza cumva masjina da cand ii sa o scoata ...
__________________
Race the strip, not the street!
ZanDer is offline   Reply With Quote
Old 11-08-05, 20:01   #910
Detman
Fiat Driver

Stage 5
 
Detman's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 3,228
Member of:
[Fiat]
[VW]
Default

de condus... shtiu ... nu asta e problema..., problema e cu teoria... sa nu fac acolo ceva... si sa nu mi-o iau
Detman is offline   Reply With Quote
Old 12-08-05, 10:28   #911
DACIA-Wrc

Stage 5
 
DACIA-Wrc's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,203
Member of:
[DAEWOO]
Default

fiule, de condus asa zic toti...
deci se pleaca de la sala sporturilor in coloana, is 3 coloane a cate 5-8 masini, in care in fiecare masina is 4 persoane + instructorul pana urca politaiul.
o coloana o i`a in sus spre manastur, calvaria, podu de pe calea floesti, grigorescu...nu mai retin da tre sa ajungi la hotel napoca si de acolo sa te intorci pe langa somes pana la sala sporturilor
a doua coloana o face in sens invers acest traseu...
iar a 3`a coloana iasa de la sala sporturilor, merge drept innainte pana langaparcu mare ... adica emrge pe linia tramvaielor si la podu ala de la napoca face stanga si vin prin grigorescu pe acolo pe unde merg autobuzele care merg din piata mare, se ajunge pe langa petrom si se revine innapoi la sala sporturilor.

copile, invata teoria, eu nu am invatat`o niciodata, da de 6 ori l`am picat du 21 de 2 cu 20 o data 5 sau 6 si a 10-a oara l`am luat cu 25
da cand o vazut politaiu ca de cate ori l`am dat...si`o facut cruce si apoi parcari cu fata cu spatele, mers cu spatele...intoarceri...m`o frecat vreo 15 minute , aia din masina erau socati de ce`mi face politaiu...da cum eu eram la redobandire de permis nu era stres.
asa ca sfat, invata teoria si fi atent la cum sunt formulate intrebarile
Bafta mare copile, si cand iti ei permisu ada`ti masina sa`i dam o forja ca a mea ii cam gata !
glumeam, bafta
ps: daca nu esti din cluj nu`i bun traseu :d
__________________
Sa fi Om e o Intamplare, sa fi Domn e un Lucru Mare ! ! !
DACIA-Wrc is offline   Reply With Quote
Old 12-08-05, 19:29   #912
Detman
Fiat Driver

Stage 5
 
Detman's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 3,228
Member of:
[Fiat]
[VW]
Default

da ce ai facut de erai la redobandire??
pai, shtiu teoria... numa ca ma dispera infractiunile si contraventiile alea a dreaqului... dar tot tre sa le invat... si deja bag mare...
__________________
Golf Mk1 - 1.8T 1978 Project!
Detman is offline   Reply With Quote
Old 13-08-05, 12:21   #913
flaviutza

Stage 5
 
flaviutza's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 715
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"DACIA-Wrc\"
o coloana o i`a in sus spre manastur, calvaria, podu de pe calea floesti, grigorescu...nu mai retin da tre sa ajungi la hotel napoca si de acolo sa te intorci pe langa somes pana la sala sporturilor
a doua coloana o face in sens invers acest traseu...
iar a 3`a coloana iasa de la sala sporturilor, merge drept innainte pana langaparcu mare ... adica emrge pe linia tramvaielor si la podu ala de la napoca face stanga si vin prin grigorescu pe acolo pe unde merg autobuzele care merg din piata mare, se ajunge pe langa petrom si se revine innapoi la sala sporturilor.
.....ma scuza-ti dar nu m-am putut aptine...mi-a dat o lacrima in coltu ochiului deja...citind decrierea traseului....v-am zis ca sunt indragostita d cluj si cunosc tot ce e descris acolo......
Soryy...I`m a sensitive....! ....
flaviutza is offline   Reply With Quote
Old 13-08-05, 17:04   #914
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default

si dc nu te muti aicea dc esti indragostita de cj? sti ca long distance relations don't last
RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
Old 13-08-05, 22:19   #915
flaviutza

Stage 5
 
flaviutza's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 715
Default Mersi d invitatie

Sa nu ma intelegi gresit nu sunt indragostita d nimeni numai de oras exact si efectiv si de mutat nu pot sa ma mut ca nu am cum, stau d o viata in Oradea si NU AM CUM . As vrea dar nu am cum ...mersi d invitatie oricum.........stii ai sucit cutitu in rana acum un pic .
Salut la Oq(Dani) si Karavasan(Paul) si celui din uram mersi pt. ospitalitae ca m-a ajutat sa m ajung la Tuning show d la voi din 10.07 pe aeroport si a avut grija d mine.
flaviutza is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -