Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Cluj

Reply
 
Thread Tools
Old 29-08-11, 09:37   #5866
Mindofitsown

Stage 2
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 45
Default Re: Prezentati-va!

Antilles sunt de aceasi parere, puteau sa se investeasca bani cu cap si sa se faca ceva foarte frumos.
Imi cer scuze proprietarului ca am fost ironic cu el (sper sa-si fi dat seama de asta), dar degeaba urli pe forum-uri "ce masina beshtiala am heu' " .
Se aplica o regula asemanatoare celei cu betia : daca 3 iti zic ca esti beat, du-te acasa , in cazul de fata daca mai multi iti spun ca masina arata ca pixu' , poti sa mai bagi inca enspe' mii de euro in ea, tot urata va ramane!
Si eu imi cer scuze pt off-topic si cer unui moderator sa stearga posturile mele.
Mindofitsown is offline   Reply With Quote
Old 29-08-11, 10:34   #5867
Zeull

Stage 3
 
Zeull's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 79
Default Re: Prezentati-va!

Plin de tarani si gunoaie in tara asta, in loc sa apreciem ceva ne batem p.... de orice lucru ca asa e la noi si ne miram de ce ne merge asa de bine, oare? Nu v-a mai bateti p de om pentru ca el nu a venit cu reprosuri la adresa voastra si eu nu cred ca voi sunteti God Of Tuning sa faceti pl mare si pana la urma e masina omului face ce vrea cu ea
Zeull is offline   Reply With Quote
Old 29-08-11, 12:32   #5868
smoke
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
smoke's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 942
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Prezentati-va!

Quote:
Originally Posted by nistea mircea View Post
salut sant din satu mare si am un audi modificat asi vrea sal vand daca cumva vrea cineva sal cumpere poate sa ma caute la tel 0757388863

wow... eu las no commment .

all the best, Smoke out
smoke is offline   Reply With Quote
Old 29-08-11, 14:51   #5869
Zeull

Stage 3
 
Zeull's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 79
Default Re: Chat

mai baieti ce ulei i-mi recomandati pentru un bmw e36 316i din 96'?
Zeull is offline   Reply With Quote
Old 29-08-11, 15:16   #5870
Mindofitsown

Stage 2
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 45
Default Re: Prezentati-va!

Quote:
Originally Posted by Zeull View Post
Plin de tarani si gunoaie in tara asta, in loc sa apreciem ceva ne batem p.... de orice lucru ca asa e la noi si ne miram de ce ne merge asa de bine, oare? Nu v-a mai bateti p de om pentru ca el nu a venit cu reprosuri la adresa voastra si eu nu cred ca voi sunteti God Of Tuning sa faceti pl mare si pana la urma e masina omului face ce vrea cu ea
De ce tarani? Fiindca apreciem munca facuta cu cap, si nu kitsch-tuning-ul ? Noi l-am criticat fiindca se face de ras, nu ca am avea noi ceva cu el!
Ce legatura are discutia noastra aici , cu situatia noastra financiara din tara? Ai impresia ca noua ne merge bine sau rau in functie de cat ne permitem sa criticam pe unul sau pe altul?
De banii aia care i-a investit prostesc in masina putea sa faca ceva frumos cu care se poate lauda. Si se vede clar ca e un om care are si un vocabular limitat, deci e clara situatia.
Tu de ce te-ai aprins asa la 19 ani? Nu ai unde aprinde foc si ai venit aici pe forum sa incepi discutii inutile? Am zis clar ca noua nu ne convine si sa ni se stearga posturile!
Mindofitsown is offline   Reply With Quote
Old 29-08-11, 15:21   #5871
Zeull

Stage 3
 
Zeull's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 79
Default Re: Prezentati-va!

Dar care e problema ta ca am 19 ? probabil sunt mai trecut prin viata ca multi de varsta mea si nu trebuie ironizata o persoana, e masina lui e masina mea e a ta facem ce vrem si tuningu nu e o moda ca cel "clean" tuningu-l e o arta
Zeull is offline   Reply With Quote
Old 29-08-11, 15:27   #5872
k.lada

Stage 5
 
k.lada's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 546
Member of:
[Old School Cars]
Default Re: Chat

10w40 sau 10w60, depinzand de cum il folosesti Marca nu prea conteaza, doar sa fie minim norma A3/B3

Last edited by k.lada; 29-08-11 at 15:30.
k.lada is offline   Reply With Quote
Old 29-08-11, 15:29   #5873
Zeull

Stage 3
 
Zeull's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 79
Default Re: Chat

pai se lasa si cu picior greu da nu foarte des..
Zeull is offline   Reply With Quote
Old 29-08-11, 15:46   #5874
Mindofitsown

Stage 2
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 45
Default Re: Prezentati-va!

Quote:
Originally Posted by Zeull View Post
Dar care e problema ta ca am 19 ? probabil sunt mai trecut prin viata ca multi de varsta mea si nu trebuie ironizata o persoana, e masina lui e masina mea e a ta facem ce vrem si tuningu nu e o moda ca cel "clean" tuningu-l e o arta
1. Era ironizata masina, nu persoana.
2. Tuningu' sau tuning-ul, nu exista tuningu-l......
3. e masina lui VIRGULA e masina mea VIRGULA e a ta

Cu asta mi-am incheiat posturile aici, fiecare cu gusturile lui.
Mindofitsown is offline   Reply With Quote
Old 29-08-11, 18:58   #5875
Antilles
Opel Driver

Stage 5
 
Antilles's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,450
Member of:
[Opel]
[VW]
[Nissan]
[Honda]
Default Re: Prezentati-va!

Quote:
Originally Posted by Zeull View Post
Plin de tarani si gunoaie in tara asta, in loc sa apreciem ceva ne batem p.... de orice lucru ca asa e la noi si ne miram de ce ne merge asa de bine, oare? Nu v-a mai bateti p de om pentru ca el nu a venit cu reprosuri la adresa voastra si eu nu cred ca voi sunteti God Of Tuning sa faceti pl mare si pana la urma e masina omului face ce vrea cu ea
Asta era descrierea ta, asa te consideri?
Nu mi-am batut nimic de om sau de masina lui, am criticat cu cartile pe fata, nu-mi place, eu zic ca nu arata bine (si mai sunt o groaza de aceeasi parere), nu o sa arate bine nici daca as bea o sticla de Jack.
Tarani se pot numi aceea care nu suporta o critica constructiva, su nu, nu sunt fan "clean look", dimpotriva.
Oare ce vroiai sa spui cu "ne miram ca ne merge asa de bine"? ma gandesc ca e greu la 19 ani, facturi de platit, copii care nu au ce manca, sef aiurea la job, venituri mici si pe deasupra si bani bagati in masini, la asta te referi, nu?!
Antilles is offline   Reply With Quote
Old 31-08-11, 09:14   #5876
alexufo
Cluj Street Racing Member

Stage 5
 
alexufo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 2,904
Member of:
[CSR]
[DACIA]
[PEUGEOT]
[CITROEN]
[Competitor CNCA]
Default Re: Prezentati-va!

cu cat il dai???:P
alexufo is offline   Reply With Quote
Old 01-09-11, 17:03   #5877
elnino

Stage 4
 
elnino's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 285
Member of:
[CITROEN]
Default Re: Chat

+1 Zeull. Sunt de aceasi parere, nu trebuia sa sara toti pe el (cel cu audi). Omul a pus doar un anunt.
Daca ar fi sa gasim utilizatori care au cam acelasi vocabular, gasim multi.
Daca ar fi sa gasim utilizatori cu masini "tunate" ca p*, gasim si de aia....si apropo, din Cluj. Sper sa nu supar pe nimeni, ideea e ca "Uita-te in oglinda si dupa aia fa comentarii!"
__________________
Colaborator Safety Broker - incheie un RCA si ai livrare la domiciliu. In plus la fiecare polita incheiata, donezi automat 1 RON fundatiei S.M.U.R.D.
elnino is offline   Reply With Quote
Old 01-09-11, 19:36   #5878
DaNuTzU'

Stage 5
 
DaNuTzU''s Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,014
Member of:
[Fiat]
Default Re: Chat

dik elnino pe 4tuning, da mai traiesti omule?
DaNuTzU' is offline   Reply With Quote
Old 01-09-11, 21:32   #5879
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: Chat

Talpa grea pe 1,6 ,,,cred ca asta e banc
RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 01-10-11, 16:24   #5880
imediat

Stock
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 2
Default Re: Chat

Primul meu post: "=))))))))))))))))))".

Multa lume e dusa cu pluta.. cel mai nasol ca sunt altii care se si inghesuie si stau unul peste altul in aceeasi pluta )))
imediat is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -