Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Cluj

Reply
 
Thread Tools
Old 31-10-10, 10:15   #5536
LoOn

Stage 3
 
LoOn's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 79
Default Re: Chat

Salutare.
Mai monteaza cineva folii auto in Cluj in afara de firma de pe Dorobantilor?
LoOn is offline   Reply With Quote
Old 31-10-10, 10:15   #5537
zN3u

Stage 5
 
zN3u's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 642
Default Re: Chat

Quote:
Originally Posted by Champion View Post
S-a pus cumva la ceva scoala de soferi din cluj, BMW E46 pt categ. B ??? sau nu e bine ce am auzit ?
Da domle ) eu am ramas masca cand l-am vazut nu mai retin exact minte dar cred ca era la Auto Toni
zN3u is offline   Reply With Quote
Old 31-10-10, 13:22   #5538
CJ19TZU
Ford Driver

Stage 5
 
CJ19TZU's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 713
Member of:
[FORD]
Default Re: Chat

da, este un 320 sau 318 nu stiu exact negru, la auto rally cred, modelul cu facelift...
CJ19TZU is offline   Reply With Quote
Old 31-10-10, 13:31   #5539
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: Chat

Quote:
Originally Posted by LoOn View Post
Salutare.
Mai monteaza cineva folii auto in Cluj in afara de firma de pe Dorobantilor?
te pot ajuta eu ....zimi exact ce cauti
RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 31-10-10, 15:35   #5540
Champion

Stage 5
 
Champion's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,513
Default Re: Chat

Quote:
Originally Posted by zN3u View Post
Da domle ) eu am ramas masca cand l-am vazut nu mai retin exact minte dar cred ca era la Auto Toni
Quote:
Originally Posted by CJ19TZU View Post
da, este un 320 sau 318 nu stiu exact negru, la auto rally cred, modelul cu facelift...
Deci pana la urma la ce scoala este? pe site la toni nu am gasit sa scrie de E46.Oricum saracul site nu cred ca a fost updatat de mult... si nici la auto rally :d daca stie cineva la ce scoala este E46-le il rog frumos sa imi spuna si mie.MS

LE: imi recomanda cineva o scoala de soferi care sa ofere profesionistii si sa aiba servicii si masini de calitate? din cate am vazut si etc se pare ca Toni ofera cele mai bune servicii (dintre scolile care oferta profesionistii, + A).Poate stiti voi scoli mai bune
__________________
dati-mi un ciocan sa-mi indrept comportamentul
If I'm going to Hell ... I'm going in an BMW
the joint makes me high, but BMW makes me fly
In a BMW, happiness isn't around the corner, happiness is in the corner.

Last edited by Champion; 31-10-10 at 15:42.
Champion is offline   Reply With Quote
Old 31-10-10, 17:28   #5541
LoOn

Stage 3
 
LoOn's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 79
Default Re: Chat

Quote:
Originally Posted by RIcKO View Post
te pot ajuta eu ....zimi exact ce cauti
As vrea niste folii pe fata la un Tucson...
LoOn is offline   Reply With Quote
Old 31-10-10, 17:35   #5542
Dementor

Stage 4
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 291
Default Re: Chat

Toni are E46...stiu sigur deoarece un prieten a terminat recent si era foarte suparat ca nu a reusit sa faca pe el...si da ai dreptate siteul nu este actualizat de mult...
Dementor is offline   Reply With Quote
Old 31-10-10, 19:37   #5543
Champion

Stage 5
 
Champion's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,513
Default Re: Chat

Quote:
Originally Posted by Dementor View Post
Toni are E46...stiu sigur deoarece un prieten a terminat recent si era foarte suparat ca nu a reusit sa faca pe el...si da ai dreptate siteul nu este actualizat de mult...
Bun, mersi de veste you made my day.Inca un punct in + pt Toni, cred ca acolo o sa ma inscriu pana la urma .Pe site scria ca poti sa iti alegi tu masina pe care sa faci scoala... sper sa fie asa.
Champion is offline   Reply With Quote
Old 31-10-10, 21:35   #5544
zN3u

Stage 5
 
zN3u's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 642
Default Re: Chat

Quote:
Originally Posted by Champion View Post
Bun, mersi de veste you made my day.Inca un punct in + pt Toni, cred ca acolo o sa ma inscriu pana la urma .Pe site scria ca poti sa iti alegi tu masina pe care sa faci scoala... sper sa fie asa.
Vorbesti cu alex si se rezolva insa nu te gandi ca faci pe e46 si o sa ii poti da talpa ) ca mai mult de 90 nu te lasa nu iti face griji toti am trecut prin asta iti recomand toni auto cu mare placere atata la legislatie predata buna cat si masini pe care le au in dotare.
vezi ce faci si ai grija de tine mare grija!
__________________
Imi rezerv toate drepturile de a avea greseli gramaticale
Copyright © 2010 zN3u Toate drepturile rezervate
zN3u is offline   Reply With Quote
Old 01-11-10, 14:01   #5545
Champion

Stage 5
 
Champion's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,513
Default Re: Chat

Quote:
Originally Posted by zN3u View Post
Vorbesti cu alex si se rezolva insa nu te gandi ca faci pe e46 si o sa ii poti da talpa ) ca mai mult de 90 nu te lasa nu iti face griji toti am trecut prin asta iti recomand toni auto cu mare placere atata la legislatie predata buna cat si masini pe care le au in dotare.
vezi ce faci si ai grija de tine mare grija!
Ce Alex? nu vreau sa fac pe E46 sa ii dau talpa nici nu m-am gandit la asta si stiu ca la nicio scoala nu te lasa sa ii dai mai mult de 90.As vrea sa fac pe E46 pt ca sunt pasionat de mic de BMW iar E46 este modelul meu preferat de masina, din toate masinile si BMW-urile existente.Mai am putin pana sa ma apuc de scoala si ma informez ce si cum cred ca o sa fac la Toni, pana acum am vazut ca ei au cele mai bune masini pt toate categoriile .Oricum cred ca e diesel E46-le ceea ce nu ma prea incanta, dar tot pe el vreau sa fac

Zneu da un id de mess pe privat sa vorbim.
Champion is offline   Reply With Quote
Old 01-11-10, 22:03   #5546
baga

Stage 5
 
baga's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 383
Member of:
[Old School Cars]
Default Re: Chat

Da la tony este si din cate imi aduc aminte ii 1.8 asa mi-o zis un prieten care ii instructor acolo... si eu iti recomand autotony ca scoala de soferi. Is foarte buni si detreaba si poti sa faci A+B+C+E+D care vreti sediu ii sus la sora
Il intreb astazi de motor si o sa pot sa iti zic.
baga is offline   Reply With Quote
Old 02-11-10, 15:07   #5547
Champion

Stage 5
 
Champion's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,513
Default Re: Chat

Quote:
Originally Posted by baga View Post
Da la tony este si din cate imi aduc aminte ii 1.8 asa mi-o zis un prieten care ii instructor acolo... si eu iti recomand autotony ca scoala de soferi. Is foarte buni si detreaba si poti sa faci A+B+C+E+D care vreti sediu ii sus la sora
Il intreb astazi de motor si o sa pot sa iti zic.
Ok, mersi Cred ca la Toni o sa fac pana la urma..mai am putin pana sa ma apuc de scoala si momentan ma tot interesez
Champion is offline   Reply With Quote
Old 02-11-10, 20:17   #5548
baga

Stage 5
 
baga's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 383
Member of:
[Old School Cars]
Default Re: Chat

Am vorbit si da ii precum am spus Toni are BMW si ii de 1.8 insa mi s-a mai spus ca ii cam full :d nu stiu daca o sa prinzi loc acuma la el.
Cam in cat timp vrei sa te apuci de sc?
baga is offline   Reply With Quote
Old 04-11-10, 17:38   #5549
CJ-18-DOR

Stage 4
 
CJ-18-DOR's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 198
Default Re: Chat

Salut baieti nu am mai postat eu de muulta devreme pe forum ceva..preferand doar sa citesc pe tot locul una alta insa acum vreau sa impartasesc cu voi cel putin prin imagini o bucurie pe care o traiesc zi de zi. Am plecat la munca peste tari si mari ca valet parker si am ajuns sa pun piciorul in masini la care nu visam si multi dintre useri forumului nici nu viseaza ca o sa puna vreodata.vreau sa va intreb unde le-as putea posta ?(pozele ) :P mersii
__________________
CJ-18-DOR is offline   Reply With Quote
Old 04-11-10, 18:44   #5550
Dolce CST
VW Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,263
Member of:
[4Rally]
[VW]
Default Re: Chat

Pune aici sa vedem :->
Dolce CST is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -