Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Cluj

Reply
 
Thread Tools
Old 04-10-10, 21:23   #5506
bexx

Stage 4
 
bexx's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 294
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default Re: Chat

l-ati suparat rau ))
in alta ordine de idei si lasand gluma la o parte. nu sunteti in stare sa va adunati 10 oameni la o intalnire si va asteptati sa ploua cu tuning show-uri? mai da-o dracu de treaba. cine a mai organizat asa ceva stie cat de greu in primul rand e sa orgnizezi, stie care sunt costurile, daca se renteaza sau nu. daca e sa sa faca de dragul vremurilor bune, stati linisti ca se va face. daca e sa se faca pt faptul ca 2-3 de pe forum vor, o sa se faca. dar sanse mari sa fie intr-un apartament, cu 4 beri. citez: "simplu"
__________________

Bite off more than you can chew, then chew it. Plan more than you can do, then do it.

Sunt pe CustomCrew.ro

Last edited by bexx; 04-10-10 at 21:33.
bexx is offline   Reply With Quote
Old 05-10-10, 08:25   #5507
mihadiva

Stage 4
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 271
Default Re: Chat

Dragi tovarasi si colegi forumisti Stati linistiti nu va mai rupeti tricourile si zgariati peretii ca din nou Clujul va fi in curand gazda pentru motorsport si tuning...Aveti rabdare ca pana in 2011 mai este
__________________
AEM * Invidia * DC Sports * SKUNK2 * D2 * HONDATA KPRO * HYPERFLEXX * TOYO * POWERFLEX * GREDDY * VERTEX * ROTA * MUGEN
mihadiva is offline   Reply With Quote
Old 05-10-10, 19:34   #5508
bexx

Stage 4
 
bexx's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 294
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default Re: Chat

Quote:
Originally Posted by mihadiva View Post
Dragi tovarasi si colegi forumisti Stati linistiti nu va mai rupeti tricourile si zgariati peretii ca din nou Clujul va fi in curand gazda pentru motorsport si tuning...Aveti rabdare ca pana in 2011 mai este
ai dat drumu la porumbel. nu mai scapi de intrebari si nerabdari amu )))))
bexx is offline   Reply With Quote
Old 06-10-10, 14:29   #5509
zN3u

Stage 5
 
zN3u's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 642
Default Re: Chat

Cuiule de geaba te-ai aprins asa eu ma refeream strict ca suntem un oras mare si nu ne putem organiza in fata clubului vostru imi scot palaria ori cand. Ati incercat si incercati sa faceti ceva dar din pacate nu aveti cu cine.Doar voi nu se poate insa voi faceti miscarile care le puteti.

Restu cluburilor clujene sunt si ele asa doar de vrajala sub un nume care nu fac nimic realizabil decat asa ici colo se mai intalnesc si ei si atat nimic mai mult.

Nu are rost sa ma cert cu nimeni sau sa ma iau de nimeni sunt mic si asta e insa au ajuns sa faca baieti din iasi si suceava mai multa miscare ca si noi,la noi nu suntem in stare sa ne adunam mai multi sa stam macar la o poveste insa pe forum e plin de mari cunoscatori si mari performeri.

Plin cluju de "piloti" ce sa le faci.

Nu o spun din rautate de loc insa noi nu punem mana de la mana decat acolo un grupulet,alorlalti le place sa se prezinte si sa isi prezinte "capodoperele".

Inca o data pentru CUSTOM CREW in ultimu timp am foarte multa stima si respect.Felicitari,insa sincerele mele felicitari nu va incalzesc cu nimic.
Insa ati castigat un sustinator al clubului.

O zi buna si de la restu astept sa vad replay`urile rautacioase si pline de ura.

"Un simplu baiat.!"
__________________
Imi rezerv toate drepturile de a avea greseli gramaticale
Copyright © 2010 zN3u Toate drepturile rezervate
zN3u is offline   Reply With Quote
Old 06-10-10, 14:56   #5510
bexx

Stage 4
 
bexx's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 294
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default Re: Chat

Quote:
Originally Posted by zN3u View Post
Cuiule de geaba te-ai aprins asa eu ma refeream strict ca suntem un oras mare si nu ne putem organiza in fata clubului vostru imi scot palaria ori cand. Ati incercat si incercati sa faceti ceva dar din pacate nu aveti cu cine.Doar voi nu se poate insa voi faceti miscarile care le puteti.

Restu cluburilor clujene sunt si ele asa doar de vrajala sub un nume care nu fac nimic realizabil decat asa ici colo se mai intalnesc si ei si atat nimic mai mult.

Nu are rost sa ma cert cu nimeni sau sa ma iau de nimeni sunt mic si asta e insa au ajuns sa faca baieti din iasi si suceava mai multa miscare ca si noi,la noi nu suntem in stare sa ne adunam mai multi sa stam macar la o poveste insa pe forum e plin de mari cunoscatori si mari performeri.

Plin cluju de "piloti" ce sa le faci.

Nu o spun din rautate de loc insa noi nu punem mana de la mana decat acolo un grupulet,alorlalti le place sa se prezinte si sa isi prezinte "capodoperele".

Inca o data pentru CUSTOM CREW in ultimu timp am foarte multa stima si respect.Felicitari,insa sincerele mele felicitari nu va incalzesc cu nimic.
Insa ati castigat un sustinator al clubului.

O zi buna si de la restu astept sa vad replay`urile rautacioase si pline de ura.

"Un simplu baiat.!"
chiar nu am timp pt asa ceva. anyway:
1. avem cu cine ne organiza, oameni cu care se poate face ceva, sunt, si se va face.

2. ideea cu scosu palariei, multumim, desi bucurator pentru noi si cei de pe langa noi, ar fi fost o mana de ajutor altfel decat 2 "strofe" scrise aci pe forum. useless.

3. restul cluburilor, nu sunt doar de nume. sunt si ele dar fiecare isi stie planurile de viitor si stie fiecare ce urmareste. (daca vrei sa iti faci un club auto poti sa ti-l faci si cu 3 oameni si in fiecare zi sa va intalniti la spart seminte)

4. daca probabil erai si tu pe "scena" acu vreo cativa ani, probabil nu te mai chinuiai sa intelegi ce se intampla mai nou pe forum si de ce nu mai posteaza ceilalti.

5. tre sa revin la multumiri, dar cum spuneam si cum spuneai si tu, nu un club face o comunitate, ca in fond si la urma urmei despre asta e vorba in discutia asta fabuloasa de pe chat.

ps - cum spunea si mihadiva, putina rabdare ca se fac toate. ideea postului meu nu a fost sa te critic sau sa te resping, ci doar sa te fac sa intelegi
bexx is offline   Reply With Quote
Old 06-10-10, 18:28   #5511
Cuiutz

Stage 4
 
Cuiutz's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 273
Default Re: Chat

Nu am nimic cu tine zn3u .. ma deranjeaza faptul ca toata lumea vrea sa fie ceva si cand e de facut nu ai cu cine ..

Oricum maine joi la ora 19 in parcare la iulius cluburiile care is interesate de un eveniment va astept acolo la niste discutii ..

Numai bine !
__________________
www.customcrew.ro
Cuiutz is offline   Reply With Quote
Old 07-10-10, 15:58   #5512
mihadiva

Stage 4
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 271
Default Re: Chat

ai cam mult timp liber ma cuiut, ar trebui sa til mai ocupi cu ceva...e cam devreme zic eu ora 7 ca unii mai si lucreaza
mihadiva is offline   Reply With Quote
Old 07-10-10, 17:37   #5513
mihadiva

Stage 4
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 271
Default Re: Chat

Apuc si eu sa apar pe la 7jumate. ne vedem acolo. va pup fetelor
mihadiva is offline   Reply With Quote
Old 13-10-10, 10:39   #5514
soaarecu

Stage 4
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 289
Default Re: Chat

stie careva ceva depozit de electrocasnice ieftine in cluj?
soaarecu is offline   Reply With Quote
Old 13-10-10, 19:03   #5515
jupinul

Stage 2
 
jupinul's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 31
Default Re: Chat

stie careva de ceva aditiv de benzina pt masina?
jupinul is offline   Reply With Quote
Old 14-10-10, 15:22   #5516
elnino

Stage 4
 
elnino's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 285
Member of:
[CITROEN]
Default Re: Chat

Stiati ca http://www.a-car.ro/site/stiri/187-a...inmatriculare- ?
elnino is offline   Reply With Quote
Old 14-10-10, 23:00   #5517
vladigrec

Stage 5
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 870
Member of:
[ALFA ROMEO]
Default Re: Chat

nu dezmembreaza nimeni bmw e36 in cluj ?
vladigrec is offline   Reply With Quote
Old 16-10-10, 12:53   #5518
zN3u

Stage 5
 
zN3u's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 642
Default Re: Chat

Intalnire BMWClub Cluj-Napoca 16 Octombrie 2010 Iulius Mall ora 16.00 in parcarea supraterana dupa care vom pleca in coloana in P-ta Matei Corvin. Sunt bineveniti toti admiratorii si posesorii marcii BMW

Pentru cei interesati cu aceasta marca.
zN3u is offline   Reply With Quote
Old 17-10-10, 11:33   #5519
Lil' D

Stage 5
 
Lil' D's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 2,016
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Chat

Quote:
Originally Posted by elnino View Post
Mersi, urmeaza sa-i incerc
Lil' D is offline   Reply With Quote
Old 19-10-10, 12:22   #5520
Champion

Stage 5
 
Champion's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,513
Default Re: Chat

Quote:
Originally Posted by zN3u View Post
Intalnire BMWClub Cluj-Napoca 16 Octombrie 2010 Iulius Mall ora 16.00 in parcarea supraterana dupa care vom pleca in coloana in P-ta Matei Corvin. Sunt bineveniti toti admiratorii si posesorii marcii BMW

Pentru cei interesati cu aceasta marca.
Cica n-a fost nimeni, ***.
Champion is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -