Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Cluj

Reply
 
Thread Tools
Old 27-09-09, 19:22   #4561
BogdanWRC

Stage 5
 
BogdanWRC's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 394
Member of:
[VW]
Default Re: Chat

Quote:
Originally Posted by team_namo View Post
ca sa nu mai incarcam cu cacaturi topicu de la koe am sa iti raspund aici...



care ti-o dat-o pe vremea cand avea motor de 1.6 si tu erai cu pisica aia alba de 2.5!!!




da, la mine doar pefrormanta conteaza, pentru ca pe mine ma pasioneaza motorsportul, de la asta pleaca tot, de la dorinta de a alerga si de a avea o masina mai performanta, nu de la dorinta de a sta in parcare la puscat de seminte cu basu dat blana sa admire toata lumea fauna...

PS
cocalarii si pitipoancele se lasa mai usor impresionati de basi, tiunnnnnning de asta de-a tau si alte cacaturi de genu...




domnule inginer si atotcunoscator intr-ale vietii, mecanicii si curselor, cand o sa faci tu treaba asta, te astept pe strada...
mi-ai dat-o odata..ti-am dat-o si eu odata..dar tu nu vei recunoaste..eu la pisica aia alba aveam roti pe 17..si cu vreo 4-500 de kile in plus, nu era facuta pt linii..si "motorsport" cum ii zici tu..nu-ti contest pregatirea,, studiile si asa mai departe..si deocamdata..ai face bine sa taci..ca eu am luat mai multe cupe si voi lua in continuare mai multe cupe..cu tiuninnnnnnigu asta al meu..decat tu..in toata viata cu masina aia..
Pe de alta parte..nu-mi place samanta, nu stau in parcari..si nu pot sa dau basu blana(cunoscatorii stiu de ce)
La tine performanta conteaza? f bine..bafta..cand o sa ai rezultate..cum am eu in tuning..vorbim, iar nu ne vom intalnii pe strazi..pt ca eu m-am maturizat..nu mai fac ilegale.. joi seara si alte prostii de genu..iar fiesta`ul tau..nu ma impresioneaza cu nimik..nici mecanic..nici estetic..chiar e o masina jalnica..pur si simplu..asta-i adevaru..si acum..hai sa ne uitam in oglinda..si sa zicem "cine pe cine minte?"
__________________
Das auto ...
BogdanWRC is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 19:34   #4562
MadManOvi

Stage 4
 
MadManOvi's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 175
Default Re: Chat

Nu stiu cati ar da "fiesta aia jalnica" pe punto ala devastat. Macar la fiesta nu se umfla aripile fata cand deschizi usa.
Lasa'ti omu sa isi spuna parerea ca de aia e forum. Sau nu?
__________________
I kicked to fifth gear and teared the road apart...
MadManOvi is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 20:01   #4563
BogdanWRC

Stage 5
 
BogdanWRC's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 394
Member of:
[VW]
Default Re: Chat

mad man ovi..tu cine esti ?ti-ai pune bicicleta la bataie ca nu se umfla aripile cand RIDIC usa ?
BogdanWRC is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 20:15   #4564
Sebi
Cluj Street Racing Member

Stage 5
 
Sebi's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 650
Member of:
[CSR]
[VW]
[DAEWOO]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Chat

E plin de "fani" si "cunoscatori"
Angajati-va critici la gazeta, altfel va pierdeti timpul aiurea.

bubu keep it up

Last edited by Sebi; 27-09-09 at 20:27.
Sebi is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 20:46   #4565
MadManOvi

Stage 4
 
MadManOvi's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 175
Default Re: Chat

Nu are importanta cine is, sunt un nimeni pt. ca tata nu poate sa'mi dea 15.000 eur sa'i f_t intr'un punto. Si nici nu am prieteni care sa'mi dea cupe.
Cat despre bicicleta nu ma risc pt. ca am mare nevoie de ea prin oras. Daca tii neaparat dam o liniuta si daca pierzi pui un film cu balamalale alea smechere pe yt.
MadManOvi is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 22:12   #4566
BogdanWRC

Stage 5
 
BogdanWRC's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 394
Member of:
[VW]
Default Re: Chat

man..recunosc..tata mi-a dat bani ..sa-mi iau masina..a fost cadou..masina stock..cum era ..modificarile..le-am facut din banii mei.. iar despre prieteni care dau cupe...pot sa zic atunci ca toata tzara mi prietena..ca am luat din toata tzara cupe..nu doar din cj si..sunt destule filmulete cu balamalele..pe youtube..cauta lambo doors LSD..sunt rare pe punto ce-i drept..ca nu sunt universale..au venit special pt fiat punto..in loc la cele originale..nu stiu dc zici ca se umfla aripile..poate ai mancat stricat sau ai visat urat..cine stie..asa ca..abtzine-te de la comentarii..daca esti pe langa problema..si traiesti pe viata altora
BogdanWRC is offline   Reply With Quote
Old 29-09-09, 11:39   #4567
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default Re: Chat

ai de viata mea, manele
Piry is offline   Reply With Quote
Old 29-09-09, 19:12   #4568
vlad_VSV

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,341
Member of:
[Moderators]
[Fiat]
[2 Roti]
Default Re: Chat

care imi recomanda un om serios la un service care se baga sa-mi verifice o masina(vw passat '94) la partea tehnica si electrica ?
vlad_VSV is offline   Reply With Quote
Old 29-09-09, 19:49   #4569
vlad-anka

Stage 5
 
Join Date: May 2009
Posts: 339
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default Re: Chat

cautal pe David la AUTODIAS pe calea turzii. ii foarte serios..zii ca esti din partea lui suciu.
vlad-anka is offline   Reply With Quote
Old 01-10-09, 18:46   #4570
pumaovi

Stage 4
 
pumaovi's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 189
Default Re: Chat

vreau sa schimb uleiul.filtrul de motorina.filtrui de ulei..ziceti-mi un loc unde as putea sa fac toate astea,sa fie pret rezonabil si treaba buna
pumaovi is offline   Reply With Quote
Old 01-10-09, 18:48   #4571
Jokerman170
Fiat Driver

Stage 5
 
Jokerman170's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,055
Member of:
[Fiat]
Default Re: Chat

acolo langa stadion dupa parerea mea se face treaba buna cu schimbatul filtrelor, pretu am uitat cat a fost
Jokerman170 is offline   Reply With Quote
Old 01-10-09, 20:07   #4572
-LEXION-

Stage 5
 
Join Date: May 2005
Posts: 2,555
Default Re: Chat

acolo langa stadion schimb si eu de vreo 3 ani, uleiul, si sunt multumit, iar daca produsele sunt luate de la ei, schimbul e gratis.
-LEXION- is offline   Reply With Quote
Old 01-10-09, 20:52   #4573
BULLDOG

Stage 5
 
BULLDOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 2,211
Member of:
[VW]
[Old School Cars]
Default Re: Chat

Stie careva ceva loc calumea de munca pt un student in anu 3 la AR? De preferinta in domeniu, da mere si altceva.
BULLDOG is offline   Reply With Quote
Old 01-10-09, 23:31   #4574
Dolce CST
VW Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,263
Member of:
[4Rally]
[VW]
Default Re: Chat

Bulldog...si pt anul 2 daca ar fi ok)...
Dolce CST is offline   Reply With Quote
Old 02-10-09, 10:43   #4575
4turbo
Banned

Stage 3
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 160
Default

Wrong post

Last edited by 4turbo; 02-10-09 at 11:03.
4turbo is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -