Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > A.C.S Inferno MotorSport

Reply
 
Thread Tools
Old 21-06-11, 05:44   #721
C T 19 K R A

Stage 5
 
C T 19 K R A's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 737
Member of:
[SKODA]
[Inferno Motorsport]
Default Re: A.C.S. Inferno MotorSport Constanta - RO

Multumim frumos O sa va tin la curent aici si pe forum la inferno cu noi membrii , noi sedinte foto , poze de la un eveniment , un gratar
__________________
A.C.S INFERNO MOTORSPORT CONSTANTA

www.infernomotorsport.ro



Bmw e46 https://forum.4tuning.ro/643-masina-...ml#post5865573
Ex Skoda Octavia 1.9 tdi https://forum.4tuning.ro/229-masina-...857-1-9-a.html
Inscrieri Inferno Motorsport Constanta:https://forum.4tuning.ro/367-inferno...constanta.html
C T 19 K R A is offline   Reply With Quote
Old 21-06-11, 12:24   #722
C T 19 K R A

Stage 5
 
C T 19 K R A's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 737
Member of:
[SKODA]
[Inferno Motorsport]
Default Re: A.C.S. Inferno MotorSport Constanta - RO

o poza cu vericu de la Tulcea
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Drag Racing Tulcea - 29 Mai 2011 059.jpg
Views:	125
Size:	323.2 KB
ID:	2053151  
C T 19 K R A is offline   Reply With Quote
Old 21-06-11, 15:23   #723
alexu_bad_boy
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
alexu_bad_boy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,814
Member of:
[Inferno Motorsport]
[Opel]
[2 Roti]
Default Re: A.C.S. Inferno MotorSport Constanta - RO

frumoase dupa cum am mai zis. asteptam prezentari pe forumul nostru si aici cu toate masinile.
alexu_bad_boy is offline   Reply With Quote
Old 21-06-11, 18:44   #724
C T 19 K R A

Stage 5
 
C T 19 K R A's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 737
Member of:
[SKODA]
[Inferno Motorsport]
Default Re: A.C.S. Inferno MotorSport Constanta - RO

Yes boss. Se rezolva cat de curand. Astept si mailu de la eugen ca pot sa le fac cont pe site la toti

Last edited by C T 19 K R A; 21-06-11 at 18:50.
C T 19 K R A is offline   Reply With Quote
Old 26-06-11, 11:49   #725
C T 19 K R A

Stage 5
 
C T 19 K R A's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 737
Member of:
[SKODA]
[Inferno Motorsport]
Default Re: A.C.S. Inferno MotorSport Constanta - RO

Diseara la 20:45 sedinta.Prezenta obligatorie !!!
C T 19 K R A is offline   Reply With Quote
Old 04-01-12, 12:00   #726
Sonny™
BMW Driver

Stage 5
 
Sonny™'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,864
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[DreamWorks Club]
[Competitor CNCA]
[BMW]
[SKODA]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: A.C.S. Inferno MotorSport Constanta - RO

niste poze nu mai urci si tu...?
Sonny™ is offline   Reply With Quote
Old 04-01-12, 18:15   #727
Ursu-=X-Team=-

Stage 4
 
Ursu-=X-Team=-'s Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 270
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: A.C.S. Inferno MotorSport Constanta - RO

Salut,

Am si eu o rugaminte , Daca inca o data mai aud ceva de genu clubul bla bla numai exista o sa fac in asa fel incat sa sara in ochiu vostru.... sau ma rog al celui care spune asa ceva ,.... ce anume sa sara ?! .. nu stiu, las pe fiecare sa interpreteze...

O seara placuta baieti si LA MULTI ANI
__________________
Skoda Octavia 1.9 TDI
Ursu-=X-Team=- is offline   Reply With Quote
Old 04-01-12, 22:28   #728
Bumblebee

Stage 2
 
Bumblebee's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 63
Default Re: A.C.S. Inferno MotorSport Constanta - RO

Quote:
Originally Posted by Ursu-=X-Team=- View Post
Salut,

Am si eu o rugaminte , Daca inca o data mai aud ceva de genu clubul bla bla numai exista o sa fac in asa fel incat sa sara in ochiu vostru.... sau ma rog al celui care spune asa ceva ,.... ce anume sa sara ?! .. nu stiu, las pe fiecare sa interpreteze...

O seara placuta baieti si LA MULTI ANI
buna seara despre ce club este vorba ca nu mai exista ca nu prea se intelege
Bumblebee is offline   Reply With Quote
Old 05-01-12, 08:42   #729
C T 19 K R A

Stage 5
 
C T 19 K R A's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 737
Member of:
[SKODA]
[Inferno Motorsport]
Default Re: A.C.S. Inferno MotorSport Constanta - RO

Salut si la multi despre ani x-team este vorba.Au fost cateva clinciuri reciproce intre cluburi care dupa parerea mea nu isi aveau rostul.

Last edited by C T 19 K R A; 05-01-12 at 08:49.
C T 19 K R A is offline   Reply With Quote
Old 05-01-12, 14:05   #730
C T 19 K R A

Stage 5
 
C T 19 K R A's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 737
Member of:
[SKODA]
[Inferno Motorsport]
Default Re: A.C.S. Inferno MotorSport Constanta - RO

In primul rand as vrea sa ma prezint.Ma cheama Levent sunt membru Inferno Motorsport si as vrea sa adaug 2 - 3 vorbe la ceaa ce a spus Ursu.Va respect ca club si jos palaria pentru ce ati facut in zona auto,dar persoanele ca cea din port si comportamentul lui va trag in jos si nu fac cinste clubului pe care il reprezinta.As fi vrut sa vad mai multa maturitate din partea lui.Telul nostru este sa promovam sportul auto in Constanta si nu sa il tragem in jos."Bravo lui pentru ce a facut.E de luat exemplu.O sa ajungem departe!" .Nu trebuie sa se ajunga la ura si violenta,totul trebuie sa fie constructiv.Ne-ar fi bucurat ca si X-team si alte cluburi sa participe la campania pe care Inferno Motorsport Constanta o desfasoara in fiecare an la ajutorarea persoanelor cu dizabilitati si nu numai.La multi ani tuturor cluburilor din Constanta si haideti sa lasam orgoliile deoparte si sa ne sprijinim reciproc pentru a duce sportul auto din Constanta cat mai sus.Va multumesc!
C T 19 K R A is offline   Reply With Quote
Old 08-01-12, 18:22   #731
Ursu-=X-Team=-

Stage 4
 
Ursu-=X-Team=-'s Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 270
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: A.C.S. Inferno MotorSport Constanta - RO

Quote:
Originally Posted by C T 19 K R A View Post
In primul rand as vrea sa ma prezint.Ma cheama Levent sunt membru Inferno Motorsport si as vrea sa adaug 2 - 3 vorbe la ceaa ce a spus Ursu.Va respect ca club si jos palaria pentru ce ati facut in zona auto,dar persoanele ca cea din port si comportamentul lui va trag in jos si nu fac cinste clubului pe care il reprezinta.As fi vrut sa vad mai multa maturitate din partea lui.Telul nostru este sa promovam sportul auto in Constanta si nu sa il tragem in jos."Bravo lui pentru ce a facut.E de luat exemplu.O sa ajungem departe!" .Nu trebuie sa se ajunga la ura si violenta,totul trebuie sa fie constructiv.Ne-ar fi bucurat ca si X-team si alte cluburi sa participe la campania pe care Inferno Motorsport Constanta o desfasoara in fiecare an la ajutorarea persoanelor cu dizabilitati si nu numai.La multi ani tuturor cluburilor din Constanta si haideti sa lasam orgoliile deoparte si sa ne sprijinim reciproc pentru a duce sportul auto din Constanta cat mai sus.Va multumesc!
Dragul meu ...

Foarte bine ca faceti asa ceva... Am facut si noi si inca facem si fara reclama televizata si ziare dupa noi. Eu am vrut doar sa imi fac bine auzita IDEE... In rest ..Stii cum e Romanul.?!
Se roaga la DUMNEZEU doar cand are nevoie de el

Vreti sa faceti un bine ? faceti-l constant nu doar de sarbatori....

Numa` bine
Ursu-=X-Team=- is offline   Reply With Quote
Old 11-01-12, 00:14   #732
C T 19 K R A

Stage 5
 
C T 19 K R A's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 737
Member of:
[SKODA]
[Inferno Motorsport]
Default Re: A.C.S. Inferno MotorSport Constanta - RO

O sa facem constant.E foarte greu si sa strangi bani pentru o actiune caritabila si sa platesti o rata,o chirie si sa faci ceva la masina.Poate ca ati facut si voi nu te contrazic dar din cate stiu eu voi de-abia va intalniti daramite sa faceti si acte caritabile.Si nu conteaza ca facem cu televiziune sau cu ziare conteaza ca facem ceva ceea ce multi ar vrea si ar putea sa faca si totusi nu o fac.
C T 19 K R A is offline   Reply With Quote
Old 13-01-12, 00:01   #733
Ursu-=X-Team=-

Stage 4
 
Ursu-=X-Team=-'s Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 270
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: A.C.S. Inferno MotorSport Constanta - RO

Quote:
Originally Posted by C T 19 K R A View Post
O sa facem constant.E foarte greu si sa strangi bani pentru o actiune caritabila si sa platesti o rata,o chirie si sa faci ceva la masina.Poate ca ati facut si voi nu te contrazic dar din cate stiu eu voi de-abia va intalniti daramite sa faceti si acte caritabile.Si nu conteaza ca facem cu televiziune sau cu ziare conteaza ca facem ceva ceea ce multi ar vrea si ar putea sa faca si totusi nu o fac.
Ne cerem mii de scuze pentru acesta situatie jenanta pentru noi si pentru ceilalti iubitori ai acestui sport , ca nu am facut public toate intalnirile si activitatile noastre.
Promit ca de saptamana aceasta va exista un post in care voi cei din inferno veti fi anuntati de tot cea ce vom face ....



PS. Mesajul a fost transmis dintr-o locatie mondena a Constantei unde s-au consumat portii considerabile de midii pane ,focacia cu diferite arome cum ar fi: usturoi,cascaval etc si bauturi alcolice si non alcolice si s-aU discutat diferite subiecte de profil ,bineinteles alaturi de o parte din membri nostri. Maine la ora 10:30 la o cafenea tot mondena , ne vom bea cafeaua...
Maine seara vom iesi ca si in aceasta seara, racoroasa de altfel ,la o.mica cursicutza asa cum am facut si in aceasta seara... Revin cu detalii pentru duminica.


LEVENT AI LEGATURA...
Ursu-=X-Team=- is offline   Reply With Quote
Old 13-01-12, 23:31   #734
C T 19 K R A

Stage 5
 
C T 19 K R A's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 737
Member of:
[SKODA]
[Inferno Motorsport]
Default Re: A.C.S. Inferno MotorSport Constanta - RO

.....apropo esti cumva purtatorul de cuvant al clubului?......cu ce ai iesit in evidenta in acest club exceptand ca esti membru vechi?.....cu un consum de 5%?....respect ce ati facut pana acuma voi-(ursu).....ca ati avut cu ce.
C T 19 K R A is offline   Reply With Quote
Old 13-01-12, 23:46   #735
C T 19 K R A

Stage 5
 
C T 19 K R A's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 737
Member of:
[SKODA]
[Inferno Motorsport]
Default Re: A.C.S. Inferno MotorSport Constanta - RO

hai sa incetam cu copilarismele......la varsta ta nu iti sta bine....prin ce faci u jignesti indirect reputatia clubului.....lasa amintirile sa ramana frumoase....toti eram incantati de ceea ce faceau membrii importanti ai clubului....respect lor pt ce au facut in constanta.
C T 19 K R A is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -