frate ... mashina e puternica ... daca ar lucra mai mult la exterior ... in care ar baga o gramada de bani ... ar ieshi ceva ... dar decat sa bage banii aia mai bine ishi ia alta mashina ... noua daca se poate si o modifica in timp p`aia ... macar sa arate in vreun fel .... asta e parerea mea ... ashtept critici :P