Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Volvo tuning (https://forum.4tuning.ro/364-volvo-tuning.html)
-   -   Volvo 244 (https://forum.4tuning.ro/364-volvo-tuning/6881-volvo-244-a.html)

Piry 24-07-05 23:34

Volvo 244
 
:icon_kiss
http://img.photobucket.com/albums/v6...G_0608copy.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v6...G_0610copy.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v6...G_0612copy.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v6...G_0623copy.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v6...G_0617copy.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v6...G_0618copy.jpg

numai 420 CP @ 6300 RPM :P

teddy 25-07-05 00:48

yeah sunt multe 'bombe' din astea in nordul europei cu peste 300cp, adevarate dragstere... am filmulete cu modelul asta de 'cazan' dand clasa la masini precum M5, impreza wrx sti...

X-TaZzY 25-07-05 01:26

...
 
frate ... mashina e puternica ... daca ar lucra mai mult la exterior ... in care ar baga o gramada de bani ... ar ieshi ceva ... dar decat sa bage banii aia mai bine ishi ia alta mashina ... noua daca se poate si o modifica in timp p`aia ... macar sa arate in vreun fel .... asta e parerea mea ... ashtept critici :P :)

Skma 29-07-05 09:19

Simplu si puternic .Mult bun gust 8)

ERY 29-07-05 09:31

degeaba are sute de cai dc arata ca un tomberon...

AR120CP 29-07-05 09:37

Jantele is super faine :!:

c i k y 29-07-05 09:53

doar 420 cai? :lol: :lol: :lol: jantele sunt frumoase insa eleronul nu da bine :roll:

Piry 29-07-05 10:21

de ce nu vrei sa intelegi ca astai masina de curse nu de expozitii, toate pe masina asta is calculate pentru aerodinamica ca sa stea bine pe traseu. asta include si spoiler fata si eleronu.

GolfuletzS 29-07-05 10:38

arata bine mah ce tot ziceti ....chiar frumoasa :P

Turbo110 29-07-05 12:02

in intr-una din partile gis este unu gri tot asa de foarte multi cai

T@zMania 07-01-06 18:12

daca nici asta nu va place,d-zeu cu mila......super bomba masina!!!nu arata grozav dar rupe !genul de masina care imi place! :wink:

bil1706 05-02-06 16:35

.
 
care are date tehnice pt acest Vovlo ???
ma intereseaza in mod special LATIMEA ACESTUIA

shaid-kid 25-03-06 21:06

Re: Volvo 244
 
prefer "masina timberon" cum zicea cineva mai sus...si s-a umilesc un impretza..de ultima generatie...cred ca mai rau e de ala cu impretza...acum depinde ce vrei de la masina s-a arate bine sau s-a fuga bine....

sundinracing 22-06-06 02:29

Re: Volvo 244
 
This is my car.. Hope you all like it :)

ciprian_the_1 25-06-06 14:18

Re: Volvo 244
 
maisna e super tare si cui nui place stiti vorba "nu poti sa te caci in gustul omului"


All times are GMT +2. The time now is 20:49.

- Copyright 2026 4Tuning