Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Drift Section - Sideways Action

Drift Section - Sideways Action Totul despre Drift: Proiecte, Evenimente, Poze, Filme, etc.

Reply
 
Thread Tools
Old 05-09-12, 07:14   #31
Santon

Stage 5
 
Santon's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 514
Member of:
[Toyota]
[AUDI]
Default Re: INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !!

Quote:
Originally Posted by Speedy Florin View Post
Mda cam greu cu spatiu asta ce pot zice e ca nu promit dar poate pot rezolva un acord ceva in care sa va puteti da pe acest circuit poate ...
Da ce circuit e ala din poza?
Santon is offline   Reply With Quote
Old 19-09-12, 14:56   #32
Speedy Florin

Stage 2
 
Speedy Florin's Avatar
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 41
Default Re: INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !!

SKAT-KART Tg Secuiesc ...
Speedy Florin is offline   Reply With Quote
Old 19-09-12, 16:56   #33
georg

Stage 4
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 186
Default Re: INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !!

Si ne lasa?
georg is offline   Reply With Quote
Old 19-09-12, 22:17   #34
Speedy Florin

Stage 2
 
Speedy Florin's Avatar
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 41
Default Re: INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !!

nu (( ca cik circuitul facut in totalitate de el cu fondurile proprii si terminat anul acesta respecta normele CIK-FIA pt karting si ca infrastructura nu permite functionareaa masinilor pe el si apoi ca asfaltu e special si ca se poate sparge usor si BLA BLA BLA mai pe scurt nu (( asta a fost raspunsul pe 8 sept cand am avut etapa de karting acolo
Speedy Florin is offline   Reply With Quote
Old 20-09-12, 07:02   #35
georg

Stage 4
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 186
Default Re: INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !!

Haide sa va dau eu veste buna: exista un circuit in Arad, VIK se cheama, unde ne lasa sa ne dam cu masinile pentru 80 RON / zi.
Trebuie sunat si facut programare.
Cum ne organizam?
georg is offline   Reply With Quote
Old 20-09-12, 12:54   #36
Speedy Florin

Stage 2
 
Speedy Florin's Avatar
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 41
Default Re: INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !!

da la VIK POWER ARAD va lasa ca pista aia de karting a iesit demoolt din standardele CIK-FIA si acolo se organizeaza si concursuri auto pe ea deci e ok si ca si circuit de drift dar problema o sa fie ca e cam departe pt cei mai din SUD
Speedy Florin is offline   Reply With Quote
Old 28-09-12, 07:57   #37
georg

Stage 4
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 186
Default Re: INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !!

Cautam pentru drift, nu karting, nu conteaza ca in lumea kartingului este considerat mai slab.

Duminica asta, 30.09.2012, ma duc la Bucovat, Craiova sa invat sa ma dau. Cica se poate inscrie oricine cu orice masina.
georg is offline   Reply With Quote
Old 02-12-12, 14:19   #38
tuner-man

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,441
Default Re: INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !!

Nu incurajez la nimic ilegal sau etc. dar oameni buni eu sunt pasionat nu am masina de drift , totusi am descoperit o locatie super smechera si poate fii folosita momentan , politia nu urca acolo este drum inchis cunosc toti baieti care lucrau acolo au sistat lucrarile momentan , asfaltul este nou curbe ft multe si stranse drumul e demential rau de tot daca sunteti interesati vreodata cand voi mai urca pe acolo filmez tot ! va puteti antrena linistiti acolo mai ales duap ora 4 in sus ! locatia se afla pe langa buzau
tuner-man is offline   Reply With Quote
Old 26-08-13, 14:53   #39
ViorelP

Stage 4
 
ViorelP's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 195
Member of:
[Nissan]
Default Re: INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !!

Locatie ceva prin Bucuresti, cu plata bineinteles, proprietate privata sa te lase linistit sa pocnesti cauciucuri exista?
ViorelP is offline   Reply With Quote
Old 26-08-13, 15:13   #40
tuner-man

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,441
Default Re: INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !!

Uita-ti in acest video este zona de care zic , nimeni nu exista pe acolo , nu este nici o casa absolut nimic. Va las un filmulet nu se vede mare lucru dar va faceti o idee https://www.youtube.com/watch?v=kharFqVTrgI
tuner-man is offline   Reply With Quote
Old 29-08-13, 16:19   #41
tuner-man

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,441
Default Re: INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !!

Drumul este intre liniile rosii. Sunt portiuni neterminate dar pe unde se poate trece ( este doar pietris) . Asfaltul este nou nefolosit , nu exista circulatie drumul nu este deschis , circulatiei dar nu exista paza , sau ceva de genul. Eu am filmat doar o mica parte din tot traseul , acea gramada de pamant este deja aproape inlaturata de pe traseu. Va pot ajuta cu gazduirea masinilor in caz de aveti nevoie , pot pune la dispozitie garajul meu pentru reparati sau etc. aflandu-se in satul dinaintea traseului , mai precis in Merei . Cazare se gaseste in Sarata Monteoru la preturi accesibile !

Bafta tuturor !
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	harta.JPG
Views:	181
Size:	75.1 KB
ID:	2844418  
tuner-man is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -