chit ca ma repet pt. a nspe mia oara hai fratilor faceti odata si o indemanare un driftshow ceva nu numai play play play play play...
Bucurestiul face si indemanari si driftshow dar aici de nspe ani incoace altceva decat play nu se face. nu tu raliu nu tu indemanare nu tu drift show, NIMIC.
chiar nu isi da interesul nimeni pt. asa ceva?
daca pot sa ajut ma ofer dar aud numai promisiuni nimic concret
nu numai playurile au legatura cu tuningul ci si driftingul. doar driftingul a ridicat industria tuningului in Japonia. firmele de tuning care tot fac playuri ar putea sa faca macar din cand in cand si asa ceva mai ales ca ar fi in oras deci mai aproape de public decat aeroportul iar vitezele sunt mici de unde si riscul redus.
Platoul de la Palatul Culturii a fost folosit pt. indemanari de nenumarate ori in trecut deci ar putea fi folosit din nou. N-ar exista nici un motiv sa nu se poata.