Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

Reply
 
Thread Tools
Old 15-12-12, 12:02   #31
cretu_bs

Stage 5
 
cretu_bs's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 832
Member of:
[CHEVROLET]
Default Re: Colectionari de machete auto

Quote:
Originally Posted by jemis90 View Post
Aventador(albe), Bmw seria 5 f10 (negre)

Din plastic , 1:24 parca (erau marisoare..). Cu telecomanda.
129 lei la Lidl
Plastic..
cretu_bs is offline   Reply With Quote
Old 15-12-12, 16:31   #32
bmwh548

Stage 5
 
bmwh548's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 4,810
Member of:
[Moderators]
[Colectionar Machete]
Default Re: Colectionari de machete auto

Machetele auto si automodelele sunt doua categorii distincte si se adreseaza unor categorii diferite (de obicei). Nu fac toti diferenta, dar e de apreciat gestul colegului care a incercat sa ajute cu o informatie care poate unora le va fi de folos.
__________________
bmwh548 is offline   Reply With Quote
Old 15-12-12, 20:16   #33
cretu_bs

Stage 5
 
cretu_bs's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 832
Member of:
[CHEVROLET]
Default Re: Colectionari de machete auto

Quote:
Originally Posted by bmwh548 View Post
Machetele auto si automodelele sunt doua categorii distincte si se adreseaza unor categorii diferite (de obicei). Nu fac toti diferenta, dar e de apreciat gestul colegului care a incercat sa ajute cu o informatie care poate unora le va fi de folos.
Da ii apreciez gestul,nu am vrut sa se inteleaga asta!Mi-am exprimat doar parearea mea.
cretu_bs is offline   Reply With Quote
Old 25-08-13, 17:42   #34
icecreamdoll

Stock
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 1
Default Re: Colectionari de machete auto

Stiu ca a trecut ceva timp de cand nu a mai scris nimeni pe acest topic, dar voiam sa intreb daca stie cineva unde pot gasi o macheta de Ford Mustang Gt sau Shelby din 2005 sau 2008. Am fost la Carrefour dar am gasit doar un Mustang de prin '70, model care nu ma atrage foarte mult, dar lasand la o parte esteticul, macheta era scumpa ~ 50 lei. Ce m-ar interesa pe mine este deci o macheta de Ford Mustang GT sau Shelby din 2005 sau 2008 cu un pret pana in 30 de lei - materialul, scara si culoarea nu au importanta.
icecreamdoll is offline   Reply With Quote
Old 17-03-14, 13:32   #35
Madalina Hobbyka

Stock
 
Join Date: Mar 2014
Posts: 4
Default Re: Colectionari de machete auto

Pentru toti colectionarii de masinute/ kit-uri de masinute, Hobbyka este locul perfect unde puteti expune gratuit.
Hobbyka este un eveniment in cadrul Romanian Fun Festival, organizat de agentia de publicitate Funvertising, care se va desfasura in perioada 2-6 aprilie.
Colectionarii de masinute/ kit-uri de masinute sunt invitati sa participe cu colectia personala, putandu-se inscrie prin trimiterea unui mail la hobbyka@romanianfunfestival.ro pana pe 30 martie cu mesajul “Vreau sa expun!” si cu urmatoarele informatii: nume, prenume, telefon, e-mail, hobby si numar de exponate.

Mai multe detalii aici: http://romanianfunfestival.ro/
Madalina Hobbyka is offline   Reply With Quote
Old 18-03-14, 11:31   #36
Cipiotul

Stage 2
 
Cipiotul's Avatar
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 28
Default Re: Colectionari de machete auto

interesant eventul Madalina... problema e ca pe site nici macar locatia n-ati trecut-o... doar la 2 evenimente din calendar apare locatia (Gara de Nord si "locuri publice neconventionale din Bucuresti")... cam greu pentru cei din "provincie" sa va onoreze cu prezenta...
Cipiotul is offline   Reply With Quote
Old 18-03-14, 11:40   #37
Madalina Hobbyka

Stock
 
Join Date: Mar 2014
Posts: 4
Default Re: Colectionari de machete auto

Buna!

Da, locatia nu este inca trecuta, pentru ca asteptam ultimele confirmari. In principiu, expozitia va avea loc la Home Matasari, Bucuresti, pe toata perioada festivalului. Colectiile vor fi puse pe standuri speciale, cu monitorizare constanta din partea voluntarilor Advice si a unui reprezentant al agentiei Funvertising. In cazul in care se doreste, posesorul colectiei poate fi si el prezent pe tot parcursul expozitiei, pentru a oferi informatii suplimentare celor interesati.

Momentan, editia din aprilie se va desfasura doar in Bucuresti, insa pe masura ce stabilim noi parteneriate, vom organiza si in alte orase mari din tara.

Daca ati putea ajunge, ne-am bucura mult
Madalina Hobbyka is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -