Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-05-11, 10:54   #46
mihayyy2000

Stage 5
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 486
Member of:
[FORD]
Default Re: Alimentam Vineri 21.01.2011 in RM , mergi si tu ?

Quote:
Originally Posted by zorro6299 View Post
* ai nimerit-o din prima !

** profita cum profota toti comerciantii si de la noi , in preajma sarbatorilor urcand pretul la toate ! ( idioti - cu alte cuvinte )




* Hyp, Hyp ,URAAA !!! a ajuns Criza si la tine ?! incet, incet... ajunge la fiecare , e o chestiune de timp

** dus intors ...pana la " mama bucuriei " aprox 50 Km / dar pana la primu" Peco - Luk** sunt maxim 25 km.

*** s-ar merita facut acest drum + cele 3 ore de stat in Vama... chiar daca as da, leu pe leu / numai sa NU le dau la HUOOOOTTTTIIII , de la noi

+ ca ti poti face cumparaturile in piata agro din Ungheni , de unde poti cumpara diverse la preturi...incredibil de mici /+++ cu mult mai gustoase , NU din turcia, ungary sau spain.... ci crescute BIO cu adevarat !!!

bafta all

P.S. Cred ca este cea mai buna metoda de protest ..pacat ca nu sunt multi care s-o practice


alte detaliii : id mess : is44puf
Te superi daca vin si eu cu tine ? sa imi iau benzina? Bine ca deocamdata nu am pasaport dar de indata ce fac rost de el promit ca ma alatur si eu protestului... tinem legatura...
mihayyy2000 is offline  
Old 13-05-11, 12:19   #47
Hyperyon

Stage 3
 
Hyperyon's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 165
Default Re: Alimentam Vineri 21.01.2011 in RM , mergi si tu ?

ehehe a ajuns de mult criza...deci e clar..benzina vreau si cumparaturi
fuck it..am uitat ca trebe pasaport...deci tre sa imi fac
insa pana cand pleci poate reusesc
__________________
Honda Civic 5D GT - 2011
Hyperyon is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -