Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

Reply
 
Thread Tools
Old 17-06-09, 14:38   #1
danielddd

Stage 4
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 229
Default CAUT DE MUNCA IN IASI!!!

Exact cum spune si titlul,caut de munca in Iasi,orice,nu conteaza tipul sau programul,numai sa stiu ca iau nsite bani la sfarsitul lunii.Stiu sa repar masini,modele mai clasice(pana in anul 2000),electromotoare,alternatoare,alarme,inchideri centralizate,senzori de parcare,schimbat placute de frana,ulei,asta in domeniul auto,sau ca sofer in orice domeniu.Daca este careva care are servici si stie din intamplare ca mai au nevoie de oameni pe la firma,dati un tel la 0745099352 la orice ora sau pe mail sau mess la danutzd18@yahoo.com.Multumesc.Poate pare ciudat ca am postat aici dar caut de mult timp si nu am gasit nimic.
danielddd is offline   Reply With Quote
Old 19-06-09, 07:25   #2
METEORSHOP

Stage 3
 
Join Date: May 2009
Posts: 113
Default Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!

Quote:
Originally Posted by danielddd View Post
Exact cum spune si titlul,caut de munca in Iasi,orice,nu conteaza tipul sau programul,numai sa stiu ca iau nsite bani la sfarsitul lunii.Stiu sa repar masini,modele mai clasice(pana in anul 2000),electromotoare,alternatoare,alarme,inchideri centralizate,senzori de parcare,schimbat placute de frana,ulei,asta in domeniul auto,sau ca sofer in orice domeniu.Daca este careva care are servici si stie din intamplare ca mai au nevoie de oameni pe la firma,dati un tel la 0745099352 la orice ora sau pe mail sau mess la danutzd18@yahoo.com.Multumesc.Poate pare ciudat ca am postat aici dar caut de mult timp si nu am gasit nimic.
Daca crezi ca esti serios si ai chef de treba,hai la noi.0232/235222
METEORSHOP is offline   Reply With Quote
Old 19-06-09, 07:52   #3
danielddd

Stage 4
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 229
Default Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!

Luni la ora 8 am sa fiu acolo.Maine am ultimul examen la facultate pe anul asta si e de dimineata la 7-30.Multumesc

Last edited by danielddd; 19-06-09 at 08:45.
danielddd is offline   Reply With Quote
Old 19-06-09, 10:14   #4
MnezO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
MnezO's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,273
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[DACIA]
[MERCEDES]
[ALFA ROMEO]
[4Rally]
[HP Racing Team ]
Default Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!

Dute la meteor ca se merita acolo aveu in vechi vremuri un mecaniiiiiiicc fffffffffffffff buna si respectat LULU ii zicea facea si face treaba f buna ! Sper sa ii calci pe urme
__________________

MnezO is offline   Reply With Quote
Old 19-06-09, 10:17   #5
danielddd

Stage 4
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 229
Default Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!

Si eu as vrea sa multumesc pe toata lumea si sa vina clientii.Am avut de la cine sa invat cate ceva,tatal meu fiind mecanic de 30 de ani,si nu am calcat prag de service vreodata cu masinile mele.Ma bucuram cand faceam ceva la cate un prieten si era multumit si de aceea doresc sa muncesc in domeniul asta si sa mentin in stare cat mai buna masinile tarii .Sunt student la fac de Mecanica ,fiind si asta un impul destul de bun.Multumesc pentru incurajare.
danielddd is offline   Reply With Quote
Old 19-06-09, 11:35   #6
skimpy

Stage 5
 
skimpy's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 733
Default Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!

bafta mare daniel.
meteor, sa ai grija de baiat !
skimpy is offline   Reply With Quote
Old 21-06-09, 15:33   #7
svz-19

Stage 3
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 161
Default Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!

Quote:
Originally Posted by METEORSHOP View Post
Daca crezi ca esti serios si ai chef de treba,hai la noi.0232/235222
Salut!! nu te supara la meteor este si pentru sofer? as vrea si eu daca este un loc...
svz-19 is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 06:44   #8
METEORSHOP

Stage 3
 
Join Date: May 2009
Posts: 113
Default Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!

Quote:
Originally Posted by svz-19 View Post
Salut!! nu te supara la meteor este si pentru sofer? as vrea si eu daca este un loc...
SORRY!
METEORSHOP is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 18:13   #9
MnezO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
MnezO's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,273
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[DACIA]
[MERCEDES]
[ALFA ROMEO]
[4Rally]
[HP Racing Team ]
Default Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!

Cum se descurca daniel ca-s tare curios :P !????????????????????????????????????????????????? ??
MnezO is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 18:21   #10
D3m0N
Peugeot Driver

Stage 5
 
D3m0N's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 704
Member of:
[PEUGEOT]
[Toyota]
Default Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!

daca era de sofer voiam si eu
D3m0N is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 20:10   #11
danielddd

Stage 4
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 229
Default Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!

Astazi pe seara m-au sunat si de la Autocenter si m-au chamat la interviu,am fost si acolo si acu is foaret nehotarat,indecis,voi la cine spuneti sa merg?nu vreau sa ma ascund dupa deget sa bag cine stie ce motive...de asta am ales sa spun chiar pe forum care-i treaba.Astept raspunsuri in seara asta..sa pot lua o decizie.
danielddd is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 20:50   #12
ocaruntu

Stage 5
 
ocaruntu's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,069
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!

dl Mihai Lazar, directorul de la A.C.(Metchim SA) e un om f de treaba, dar nu stiu cum e cu angajatii
ocaruntu is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 21:00   #13
danielddd

Stage 4
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 229
Default Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!

Dar nu cred ca are el treaba pe la service-uri,cred ca are le oamenii lui care se ocupa de asta.
danielddd is offline   Reply With Quote
Old 22-06-09, 21:25   #14
ocaruntu

Stage 5
 
ocaruntu's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,069
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!

si asta e adevarat.
ocaruntu is offline   Reply With Quote
Old 23-06-09, 07:36   #15
METEORSHOP

Stage 3
 
Join Date: May 2009
Posts: 113
Default Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!

Quote:
Originally Posted by danielddd View Post
Astazi pe seara m-au sunat si de la Autocenter si m-au chamat la interviu,am fost si acolo si acu is foaret nehotarat,indecis,voi la cine spuneti sa merg?nu vreau sa ma ascund dupa deget sa bag cine stie ce motive...de asta am ales sa spun chiar pe forum care-i treaba.Astept raspunsuri in seara asta..sa pot lua o decizie.
Nu ai chef de treaba Daniel!"Nehotarat si indecis" erai de ieri dimineata cand,asa cum promisesei,ar fi trebuit sa te prezinti la treaba.In loc de asta ce-ai FACUT?Ai venit cu nu stiu ce motive(again)cum c-ai mai avea treaba pe nu stiu unde.Am stiut de ieri ca nu esti serios.Du-te unde vrei.Noi avem nevoie de oameni HOTARATI.BAFTA MULTA!!!
METEORSHOP is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -