Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   CAUT DE MUNCA IN IASI!!! (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/129206-caut-munca-iasi.html)

danielddd 17-06-09 14:38

CAUT DE MUNCA IN IASI!!!
 
Exact cum spune si titlul,caut de munca in Iasi,orice,nu conteaza tipul sau programul,numai sa stiu ca iau nsite bani la sfarsitul lunii.Stiu sa repar masini,modele mai clasice(pana in anul 2000),electromotoare,alternatoare,alarme,inchideri centralizate,senzori de parcare,schimbat placute de frana,ulei,asta in domeniul auto,sau ca sofer in orice domeniu.Daca este careva care are servici si stie din intamplare ca mai au nevoie de oameni pe la firma,dati un tel la 0745099352 la orice ora sau pe mail sau mess la [email protected]e pare ciudat ca am postat aici dar caut de mult timp si nu am gasit nimic.

METEORSHOP 19-06-09 07:25

Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!
 
Quote:

Originally Posted by danielddd (Post 2414923)
Exact cum spune si titlul,caut de munca in Iasi,orice,nu conteaza tipul sau programul,numai sa stiu ca iau nsite bani la sfarsitul lunii.Stiu sa repar masini,modele mai clasice(pana in anul 2000),electromotoare,alternatoare,alarme,inchideri centralizate,senzori de parcare,schimbat placute de frana,ulei,asta in domeniul auto,sau ca sofer in orice domeniu.Daca este careva care are servici si stie din intamplare ca mai au nevoie de oameni pe la firma,dati un tel la 0745099352 la orice ora sau pe mail sau mess la [email protected]e pare ciudat ca am postat aici dar caut de mult timp si nu am gasit nimic.

Daca crezi ca esti serios si ai chef de treba,hai la noi.0232/235222

danielddd 19-06-09 07:52

Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!
 
Luni la ora 8 am sa fiu acolo.Maine am ultimul examen la facultate pe anul asta si e de dimineata la 7-30.Multumesc

MnezO 19-06-09 10:14

Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!
 
Dute la meteor ca se merita ;) acolo aveu in vechi vremuri un mecaniiiiiiicc fffffffffffffff buna si respectat LULU ii zicea facea si face treaba f buna ! Sper sa ii calci pe urme

danielddd 19-06-09 10:17

Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!
 
Si eu as vrea sa multumesc pe toata lumea si sa vina clientii.Am avut de la cine sa invat cate ceva,tatal meu fiind mecanic de 30 de ani,si nu am calcat prag de service vreodata cu masinile mele.Ma bucuram cand faceam ceva la cate un prieten si era multumit si de aceea doresc sa muncesc in domeniul asta si sa mentin in stare cat mai buna masinile tarii :) .Sunt student la fac de Mecanica ,fiind si asta un impul destul de bun.Multumesc pentru incurajare.

skimpy 19-06-09 11:35

Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!
 
bafta mare daniel.
meteor, sa ai grija de baiat !

svz-19 21-06-09 15:33

Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!
 
Quote:

Originally Posted by METEORSHOP (Post 2419734)
Daca crezi ca esti serios si ai chef de treba,hai la noi.0232/235222

Salut!! nu te supara la meteor este si pentru sofer? :) as vrea si eu daca este un loc...

METEORSHOP 22-06-09 06:44

Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!
 
Quote:

Originally Posted by svz-19 (Post 2425548)
Salut!! nu te supara la meteor este si pentru sofer? :) as vrea si eu daca este un loc...

SORRY!

MnezO 22-06-09 18:13

Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!
 
Cum se descurca daniel ca-s tare curios :P !????????????????????????????????????????????????? ??

D3m0N 22-06-09 18:21

Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!
 
daca era de sofer voiam si eu :workout:

danielddd 22-06-09 20:10

Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!
 
Astazi pe seara m-au sunat si de la Autocenter si m-au chamat la interviu,am fost si acolo si acu is foaret nehotarat,indecis,voi la cine spuneti sa merg?nu vreau sa ma ascund dupa deget sa bag cine stie ce motive...de asta am ales sa spun chiar pe forum care-i treaba.Astept raspunsuri in seara asta..sa pot lua o decizie.

ocaruntu 22-06-09 20:50

Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!
 
dl Mihai Lazar, directorul de la A.C.(Metchim SA) e un om f de treaba, dar nu stiu cum e cu angajatii :)

danielddd 22-06-09 21:00

Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!
 
Dar nu cred ca are el treaba pe la service-uri,cred ca are le oamenii lui care se ocupa de asta.

ocaruntu 22-06-09 21:25

Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!
 
si asta e adevarat.

METEORSHOP 23-06-09 07:36

Re: CAUT DE MUNCA IN IASI!!!
 
Quote:

Originally Posted by danielddd (Post 2429137)
Astazi pe seara m-au sunat si de la Autocenter si m-au chamat la interviu,am fost si acolo si acu is foaret nehotarat,indecis,voi la cine spuneti sa merg?nu vreau sa ma ascund dupa deget sa bag cine stie ce motive...de asta am ales sa spun chiar pe forum care-i treaba.Astept raspunsuri in seara asta..sa pot lua o decizie.

Nu ai chef de treaba Daniel!"Nehotarat si indecis" erai de ieri dimineata cand,asa cum promisesei,ar fi trebuit sa te prezinti la treaba.In loc de asta ce-ai FACUT?:?:Ai venit cu nu stiu ce motive(again)cum c-ai mai avea treaba pe nu stiu unde.Am stiut de ieri ca nu esti serios.Du-te unde vrei.Noi avem nevoie de oameni HOTARATI.BAFTA MULTA!!!


All times are GMT +2. The time now is 18:53.

- Copyright 2026 4Tuning