
Salut la toata lumea. Va rog ajutati-ma si pe mine intr-o problema tehnica. Cunoasteti pe cineva care reconditioneaza casete de directie ? Ma intereseaza in special pentru Audi A4 , an de fabricatie 2003. Stiti cum cat costa? sau ma macar sa ma indrumati cu un link,ceva de genul asta? Va multumesc mult.