Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 21-05-10, 15:52   #5431
spawny

Stage 5
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 428
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

La multi ani Budica si Dexter si cine isi mai serbeaza azi ziua! Multa sanatate si impliniri PS: Sunt Robert cu MBK-ul gri cu portocaliu
spawny is offline   Reply With Quote
Old 21-05-10, 18:47   #5432
super_deny

Stage 3
 
super_deny's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 117
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

La Multi Ani celor ce`si serbeaza ziua azi!
super_deny is offline   Reply With Quote
Old 22-05-10, 07:48   #5433
Provenzano


Stage 5
 
Provenzano's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 4,451
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
[BMW]
[4Wheels]
Thumbs up Re: Discutii Diverse Intre Useri

Sobo trage bine TDS`u si sa nu mai vb de suspensie.Bv atata iti zic.Nu prea o suportam eu cu suspensia aia veche...dar acum Da imi place.Si garda pe strada e Belea. felicitari inca o data, pentru ca e destul de greu sa mergi in paralel cu 2 proiecte.
Provenzano is offline   Reply With Quote
Old 22-05-10, 17:50   #5434
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Thumbs down Re: Discutii Diverse Intre Useri

Ce o sa zic acum este referitor numai si numai la userul radu_nb1!
Care este problema ta unde si ce fac eu cu masina mea???
Te rog frumos sa imi spui si mie ce masina ai u si unde este pusa sa vad si eu daca este corespunzatoare categoriei!
Eu imi vad de ale mele si nu am deranjat pe nimeni!
Nu este nici o prezentare la masina mea sa imi zici u mie unde trebe sa o pun si ce tre sa fac,sunt si eu destul de mare sa imi dau seama de ce tre` sa fac!
Cum bine ai observat la thread`ul meu scria asa:

"A inceput inca un proiect pentru un E36!
Sa vedem cum o sa iasa!
Sigur o sa fie pareri pro si contra care sunt bine venite!
MAXIM AM SPUS!!!"


Unde ai vazut tu prezentare la masina ca sa imi zici u mie sa o postez la Thread`ul masina mea si nu pe VL?Eu sunt din VL si nu vreau pareri de la o tara intreaga despre masina!Si asa numai de la valcea sunt prea multe!!!
U nu poti sa dormi noaptea daca nu stai sa controlezi si sa iti dai u cu parerea la treburile altora?
Te rog frumos sa imi spui si mie de ce nu era corespunzatoare categoria si cu ce te`a deranjat pe tine Thread`ul ala sau ce ti-am facut eu sa te iei u de mine?
Inca o data te rog sa imi dai si mie un link cu masina ta sa vedem unde o ai u pusa,sau daca esti pieton,mai GRAV!U ar trebui sa iti vezi de treburile tale si sa nu mai stai sa faci u observatii aiurea ca domne` de ce e pe VL sau de ce nu e pe VL!
Sau esti cumva MODERATOR? si u faci regulile pe aici?
Masina este in lucru,abia a intrat si am deschis Thread`ul numai si NUMAI pentru pareri!
Ti-am si zis ca dupa ce e gata o sa fie postata acolo la MASINA MEA!!!
Ai vazut cumva vre-o prezentare la masina sau ceva necorespunzator sa nu fie pe Valcea?
Titlul Thread`ului este Nu inca o PISICA!!! nu scrie masina mea BMW sau PISICA MEA sau altceva!!!
Incearca sa iti vezi de treburile tale si nu mai fi u asa "competent" sa sti ce si cum trebe sa fie pe forumuri... pentru asta sunt MODERATORI,ADMINI etc. ...
Incearca sa traiesti viata ta si nu a altora!
De citit intru si eu de o gramada de ori si as putea sa fac si eu o gramada de observatii.. dar ii las pe cei care castiga bani pentru chestia asta sa o faca!
Nu te ajuta cu nimic si nu sari mai sus daca incepi u cu observatiile!
A venit cineva sa te felicite pt ce ai facut? Ti-a zis cineva MULTUMESC pt ce ai facut?! CU SIGURANTA NU!!!
ASA CA TE ROG SA NU ITI MAI BAGI U NASU` IN TREBURILE ALTORA SI SA ITI VEZI DE ALE TALE!!!
Atata timp cand nu am avut nimic de impartit cu tine nu am scos o vorba aman2 nici macar din vedere nu ne stim de ce iti place sa faci pe breazul?
Cum eu nu zic nimi la nimeni si nu am facut nimic deplasat acelasi lucru imi doresc si de la restu!
Sa nu o iei ca pe o cearta sau cine stie ce critica... asta este o observatie pentru tine sa revi un pic la realitate si sa ii lasi pe aia competenti sa se ocupe de forumuri!
BAFTA
sharkylete is offline   Reply With Quote
Old 22-05-10, 18:03   #5435
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by sharkylete View Post
Ce o sa zic acum este referitor numai si numai la userul radu_nb1!
Care este problema ta unde si ce fac eu cu masina mea???
Te rog frumos sa imi spui si mie ce masina ai u si unde este pusa sa vad si eu daca este corespunzatoare categoriei!
Eu imi vad de ale mele si nu am deranjat pe nimeni!
Nu este nici o prezentare la masina mea sa imi zici u mie unde trebe sa o pun si ce tre sa fac,sunt si eu destul de mare sa imi dau seama de ce tre` sa fac!
Cum bine ai observat la thread`ul meu scria asa:

"A inceput inca un proiect pentru un E36!
Sa vedem cum o sa iasa!
Sigur o sa fie pareri pro si contra care sunt bine venite!
MAXIM AM SPUS!!!"







Unde ai vazut tu prezentare la masina ca sa imi zici u mie sa o postez la Thread`ul masina mea si nu pe VL?Eu sunt din VL si nu vreau pareri de la o tara intreaga despre masina!Si asa numai de la valcea sunt prea multe!!!
U nu poti sa dormi noaptea daca nu stai sa controlezi si sa iti dai u cu parerea la treburile altora?
Te rog frumos sa imi spui si mie de ce nu era corespunzatoare categoria si cu ce te`a deranjat pe tine Thread`ul ala sau ce ti-am facut eu sa te iei u de mine?
Inca o data te rog sa imi dai si mie un link cu masina ta sa vedem unde o ai u pusa,sau daca esti pieton,mai GRAV!U ar trebui sa iti vezi de treburile tale si sa nu mai stai sa faci u observatii aiurea ca domne` de ce e pe VL sau de ce nu e pe VL!
Sau esti cumva MODERATOR? si u faci regulile pe aici?
Masina este in lucru,abia a intrat si am deschis Thread`ul numai si NUMAI pentru pareri!
Ti-am si zis ca dupa ce e gata o sa fie postata acolo la MASINA MEA!!!
Ai vazut cumva vre-o prezentare la masina sau ceva necorespunzator sa nu fie pe Valcea?
Titlul Thread`ului este Nu inca o PISICA!!! nu scrie masina mea BMW sau PISICA MEA sau altceva!!!
Incearca sa iti vezi de treburile tale si nu mai fi u asa "competent" sa sti ce si cum trebe sa fie pe forumuri... pentru asta sunt MODERATORI,ADMINI etc. ...
Incearca sa traiesti viata ta si nu a altora!
De citit intru si eu de o gramada de ori si as putea sa fac si eu o gramada de observatii.. dar ii las pe cei care castiga bani pentru chestia asta sa o faca!
Nu te ajuta cu nimic si nu sari mai sus daca incepi u cu observatiile!
A venit cineva sa te felicite pt ce ai facut? Ti-a zis cineva MULTUMESC pt ce ai facut?! CU SIGURANTA NU!!!
ASA CA TE ROG SA NU ITI MAI BAGI U NASU` IN TREBURILE ALTORA SI SA ITI VEZI DE ALE TALE!!!
Atata timp cand nu am avut nimic de impartit cu tine nu am scos o vorba aman2 nici macar din vedere nu ne stim de ce iti place sa faci pe breazul?
Cum eu nu zic nimi la nimeni si nu am facut nimic deplasat acelasi lucru imi doresc si de la restu!
Sa nu o iei ca pe o cearta sau cine stie ce critica... asta este o observatie pentru tine sa revi un pic la realitate si sa ii lasi pe aia competenti sa se ocupe de forumuri!
BAFTA
de acord cu sharky....il stiu eu pe "om"....posesor de "autohtona"....deh....ce sa zic..."dushmanos"...."uricios" etc....

Last edited by trafy-vr6; 22-05-10 at 20:15.
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 22-05-10, 18:08   #5436
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Exclamation Re: Discutii Diverse Intre Useri

Asta e diferenta la unii oameni!
De la a aprecia un lucru facut cu efort si cu sacrificii pana la invidie e decat un lat de membru distanta...
Eu nu il cunosc si nu stiam ce fel de masina are... Dar este foarte urat ce a facut!
Bafta la toti in ceea ce vor sa realizeze!

P.S.: Va rog frumos sa invatati sa apreciati si sa respectati eforturile anumitor persoane si sa lasati invidia ca prin invidie esti catalogat un om RAU si deseori inlaturat de anumite grupuri!
Fac referire la cine se simte!
O seara buna
sharkylete is offline   Reply With Quote
Old 22-05-10, 19:22   #5437
super_deny

Stage 3
 
super_deny's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 117
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

mai multe poze
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	SS106908.JPG
Views:	76
Size:	1.55 MB
ID:	1483379   Click image for larger version

Name:	SS106910.JPG
Views:	57
Size:	1.55 MB
ID:	1483380   Click image for larger version

Name:	SS106919.JPG
Views:	58
Size:	1.54 MB
ID:	1483381  

Click image for larger version

Name:	SS106922.JPG
Views:	55
Size:	1.56 MB
ID:	1483382   Click image for larger version

Name:	SS106925.JPG
Views:	59
Size:	1.55 MB
ID:	1483383   Click image for larger version

Name:	SS106932.JPG
Views:	85
Size:	1.45 MB
ID:	1483384  

super_deny is offline   Reply With Quote
Old 22-05-10, 20:16   #5438
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

frumoasa, sa o stapanesti sanatoasa inca o data !
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 22-05-10, 20:59   #5439
Provenzano


Stage 5
 
Provenzano's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 4,451
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
[BMW]
[4Wheels]
Talking Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by super_deny View Post
mai multe poze
frumoasa.
Provenzano is offline   Reply With Quote
Old 23-05-10, 00:16   #5440
radu_nb1

Stage 5
 
radu_nb1's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 935
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

iti multumesc ptr atentia acordata, daca faceai ceva bun nu disparea theadul doar ptr unul care comenteaza aiurea,
bafta cu masina sa iti ajute d-zeu sa ii faci ce vrei u si nu numai tie la totii pasionatii
__________________
e 30 my love
radu_nb1 is offline   Reply With Quote
Old 23-05-10, 10:50   #5441
super_deny

Stage 3
 
super_deny's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 117
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

La Multi Ani Shocate!!! >< Sa ne traiesti!
super_deny is offline   Reply With Quote
Old 23-05-10, 10:52   #5442
Dj. Kameleon

Stage 5
 
Dj. Kameleon's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 457
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by super_deny View Post
mai multe poze
hai k arata bine asa :>:> s-o stapanesti sanatoasa si fara incidente
Dj. Kameleon is offline   Reply With Quote
Old 23-05-10, 10:55   #5443
Dj. Kameleon

Stage 5
 
Dj. Kameleon's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 457
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Luciane , itzi urez cele mai calde ganduri si urari de sanatate, fericire, bucurii si impliniri. La Multzi Ani!!!
Dj. Kameleon is offline   Reply With Quote
Old 23-05-10, 10:56   #5444
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

La multi ani Sobo, tot ce iti doresti !!! Numai realizari in viata....
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 23-05-10, 10:57   #5445
DannyKid

Stage 5
 
DannyKid's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,102
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

La multi ani Soboleina, sa ai parte de toateee in viataaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, fara numaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar

edit:
p.s. ati observat ca mai multi membrii ai comunitatii patru tuning sunt nascuti in mai? si inca o observatie, TOTI in aceeasi saptamana frate \

edit2: hahahahahahaaa, schimbasi prefixuuuu
__________________

O prietenie, O familie, Un Club ! ~ Shadows Racing Team ~

Last edited by DannyKid; 23-05-10 at 11:18.
DannyKid is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -