Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 17-06-11, 18:16   #1
misteriosuvip

Stage 1
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 15
Default Cine cunoaste un Volkswagen Passat alb cu nr de inmatriculare IL - 06 - RSM

ACEST DOBITOC M-A LOVIT IN INTERSECTIA DE LA PECO BOROMIR NEACORDANDU-MI PRIORITATE... SI A FUGIT DE LA LOCUL ACCIDENTULUI... VREAU SA IL GASESC PE NEMERNIC....
misteriosuvip is offline   Reply With Quote
Old 17-06-11, 19:25   #2
SaproDVL

Stage 5
 
SaproDVL's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 428
Default Re: Cine cunoaste un Volkswagen Passat alb cu nr de inmatriculare IL - 06 - RSM

depune plangere la politie mai ales ca i`ai vazut numaru
SaproDVL is offline   Reply With Quote
Old 17-06-11, 19:28   #3
misteriosuvip

Stage 1
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 15
Default Re: Cine cunoaste un Volkswagen Passat alb cu nr de inmatriculare IL - 06 - RSM

am fost la politie.... si cica nu gasesc nimic in baza de date.....plm....
masina o conduce unul din valcea... imi pare foarte cunoscuta masina.... din trafic... si nu stiu de unde sa o iau....
misteriosuvip is offline   Reply With Quote
Old 17-06-11, 23:37   #4
narcisvl

Stage 4
 
narcisvl's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 228
Default Re: Cine cunoaste un Volkswagen Passat alb cu nr de inmatriculare IL - 06 - RSM

incearca sa vorbesti cu superiorii politistiilor
narcisvl is offline   Reply With Quote
Old 17-06-11, 23:45   #5
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: Cine cunoaste un Volkswagen Passat alb cu nr de inmatriculare IL - 06 - RSM

asta e chiar buna faza.....nu gasesc nimic in baza de date , trebuia sa ii aduci aminte ca esti platitor de taxe adica salarul lui , iar daca nu gasseste si nu te poate ajuta ar trebuii sa stea acasa nu sa ia banii contribuabililor , daca ai nr de imatriculare e ca si rezolvata treaba , nu exista sa nu il gaseasca , ai grija sa ai cel putin 1 martor , iar cu 2 e gata treaba
__________________
BMW E36 Darth Vader ------>>>>> https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...-by-ricko.html

RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 18-06-11, 00:02   #6
misteriosuvip

Stage 1
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 15
Default Re: Cine cunoaste un Volkswagen Passat alb cu nr de inmatriculare IL - 06 - RSM

am martori... toti baietii din peco....am aflat in seara asta ca este din budesti... trebuie sa survolez zona....:P
misteriosuvip is offline   Reply With Quote
Old 18-06-11, 02:07   #7
PrietenCuTine

Stage 5
 
PrietenCuTine's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 832
Default Re: Cine cunoaste un Volkswagen Passat alb cu nr de inmatriculare IL - 06 - RSM

te-a lovit rau ? Adica imi inchipui ca foarte rau nu cred.... ca altfel nu mai pleca de acolo.
PrietenCuTine is offline   Reply With Quote
Old 18-06-11, 20:12   #8
misteriosuvip

Stage 1
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 15
Default Re: Cine cunoaste un Volkswagen Passat alb cu nr de inmatriculare IL - 06 - RSM

partea fata infundata si radiatorul spart la mine... la el partea dreapta.....
misteriosuvip is offline   Reply With Quote
Old 20-06-11, 22:16   #9
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: Cine cunoaste un Volkswagen Passat alb cu nr de inmatriculare IL - 06 - RSM

L-ai gasit ?
GOGU_VL is offline   Reply With Quote
Old 22-06-11, 20:57   #10
misteriosuvip

Stage 1
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 15
Default Re: Cine cunoaste un Volkswagen Passat alb cu nr de inmatriculare IL - 06 - RSM

da.... am dat de el... l-a lasat domnul agent sportiv 3 luni + aproximativ 600 lei amenda....


acum am si eu o alta intrebare.... daca fugi de la locul accidentului si nu declari accidentul la firma de asigurari in 48 de ore, mai este valabila asigurarea lui?
misteriosuvip is offline   Reply With Quote
Old 23-06-11, 12:27   #11
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Cine cunoaste un Volkswagen Passat alb cu nr de inmatriculare IL - 06 - RSM

Quote:
Originally Posted by misteriosuvip View Post
da.... am dat de el... l-a lasat domnul agent sportiv 3 luni + aproximativ 600 lei amenda....


acum am si eu o alta intrebare.... daca fugi de la locul accidentului si nu declari accidentul la firma de asigurari in 48 de ore, mai este valabila asigurarea lui?
Daca ai proces verbal de la politie si copie de pe asigurare, permis si buletin al celui care te-a lovit, nu ai probleme la asigurari.
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
Old 23-06-11, 21:57   #12
misteriosuvip

Stage 1
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 15
Default Re: Cine cunoaste un Volkswagen Passat alb cu nr de inmatriculare IL - 06 - RSM

problema este ca nu am nimic... nici asigurare nici permis nici buletin.... ce este de facut in cazul asta?
misteriosuvip is offline   Reply With Quote
Old 23-06-11, 22:14   #13
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cine cunoaste un Volkswagen Passat alb cu nr de inmatriculare IL - 06 - RSM

trebuia declarat accidentul in 48 ore la accidente usoare sau prin apel telefonic la 112. acuma e prea tarziu
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 24-06-11, 12:06   #14
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Cine cunoaste un Volkswagen Passat alb cu nr de inmatriculare IL - 06 - RSM

Quote:
Originally Posted by trafy-vr6 View Post
trebuia declarat accidentul in 48 ore la accidente usoare sau prin apel telefonic la 112. acuma e prea tarziu
Tu trebuia sa te duci sa anunti la politie chiar daca nu lai gasit pe ala si cand il gaseai te duceai cu iel la politie si sa iti dea toate alea, daca nu tre sa il dai in judecata.
__________________
NU VITEZA TE UCIDE, CI OPRIREA BRUSCA PANA LA 0.

Cu un viraj tre' sa te porti cum te-ai purta cu o femeie, incepi pe exterior, treci pe interior si dupa iesi tot pe exterior.
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
Old 24-06-11, 13:25   #15
SaproDVL

Stage 5
 
SaproDVL's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 428
Default Re: Cine cunoaste un Volkswagen Passat alb cu nr de inmatriculare IL - 06 - RSM

Quote:
Originally Posted by misteriosuvip View Post
am fost la politie.... si cica nu gasesc nimic in baza de date.....plm....
masina o conduce unul din valcea... imi pare foarte cunoscuta masina.... din trafic... si nu stiu de unde sa o iau....
zice ca a fost la politie... daca a fost si in alea 48 de ore atunci ai scapat mai usor
SaproDVL is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -