Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > TuningDAYS 2007

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 04-04-07, 22:10   #46
peter

Stage 5
 
peter's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,588
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[Hyundai]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Aproape de sfarsit

Multumim ca ne-ati acordat un sprijin si atentie pentru Virtual Tuning !

Multumim ca promovati acest fenomen in Romania !
peter is offline  
Old 04-04-07, 23:17   #47
strengaritza

Stage 3
 
strengaritza's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 156
Member of:
[CSR]
Default Re: Aproape de sfarsit

mda.. adresesz si eu multumiri baietilor... Rellaxx, Alex-MG,Cristi-mamutul, sper ca am nimerit numele, daca nu.. ma injurati 5 min si va trece:P
desi am ajuns abia mai la sfarsit, a fost destul de ok show ul...
va asteptam la cluj, sa speram in curand!
ne vedem pe strazi
__________________
So what you pushing a nice car - Don't you know there's no such thing as superstar
We leave this world alone, So who gives a fuck about the things you own?
Certainly not me,'Cause baby personally I like to be challenged mentally, I've heard it all before Gangsta's pimps and whores... Quality is poor
A girl like me needs more...
strengaritza is offline  
Old 05-04-07, 00:34   #48
DAFTEK

Stage 5
 
DAFTEK's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 520
Default Re: Aproape de sfarsit

Salut la toti si mai ales lu Gratzian, pot sa spun ca am fost foarte impresionat de acest eveniment si am vazut ca si Romania poate face si chiar da lecti la unele chiesti cum am vazut la TuningDays saptamina trecuta.

Gratzian tin sa-ti multumesc pentru efort si pentru sansa de a incerca sa-mi faci si mie loc sa intru pe Duminica dar am vazut prin ce treceai in birou acolo si cum aratai la fata si am decis ca ramine pe alta data sa particip si eu. Ma bucuram oricum sa particip si eu vazund ca nu prea erau 4x4 Tuned in show dar a picat si cu floriile si cu problemele pentru care venisem initial la urgen in Romania o saptamina. Transmitei si lu Vali la fel pentru timpul care mi la acordat chiar daca nu am mai venit duminica.

Felicitari inca odata si multa bafta pe viitor la tot ce faci pentru comunitate.

Dan.
__________________
Anonymous
_________motorsport
DAFTEK is offline  
Old 05-04-07, 02:51   #49
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Aproape de sfarsit

da, e un punct de vedere cu oradea... reintru deseara pentru detalierea opiniei
Gratzian is offline  
Old 05-04-07, 15:15   #50
videocars

Stage 1
 
videocars's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 11
Default Re: Aproape de sfarsit

Felicitari tuturor organizatorilor, si la mai mare!!!
videocars is offline  
Old 05-04-07, 17:45   #51
Dr3adLorD
Daewoo Driver

Stage 5
 
Dr3adLorD's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 807
Member of:
[DAEWOO]
Post Re: Aproape de sfarsit

Super frumos spectacolul. Felicitari organizatorilor si noua participantilor
Dr3adLorD is offline  
Old 05-04-07, 18:23   #52
logtuning

Stage 5
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,882
Default Re: Aproape de sfarsit

Echipa LOGtuning multumeste lui Gratian si 4Tuning pentru ospitalitate si pentru intregul sprijin.
Desi a fost un efort mare pentru noi (am venit de la Timisoara o fata si doi baieti, am amenajat singuri standul) ne-am chinuit sa nu va dezamagim pe voi, toti care sunteti pe aici.
Ne-am dat silinta de a ne incadra in climatul general si de a nu face de rusine echipa 4Tuning.
Daca am reusit sau nu, veti hotara voi.

Multumim tuturor celor care au vizitat standul LOGtuning, care ne-au apreciat si laudat sau ne-au criticat.

Vom ramane pritenii tuturor celor de aici.

Felicitari 4Tuning !!!

Echipa LOGtuning


.
logtuning is offline  
Old 05-04-07, 23:08   #53
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Aproape de sfarsit

Felicitari Logtuning . Am ramas placut impresionat ! Bafta cu proiectele viitoare !
Al3xius is offline  
Old 06-04-07, 01:39   #54
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Aproape de sfarsit

Felicitari 4 TUNING si LOGTUNING frumos standul am achizitionat si eu stopuri si am fost placut impresionat ca le-am primit atat de repede.
CT-07-APV is offline  
Old 06-04-07, 17:27   #55
OltcitPower

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 565
Default Re: Aproape de sfarsit

Quote:
Originally Posted by Gratzian View Post
da, e un punct de vedere cu oradea... reintru deseara pentru detalierea opiniei


inca asteptam...
OltcitPower is offline  
Old 07-04-07, 12:58   #56
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default Re: Aproape de sfarsit

foarte frumos.. am renuntat la multe ca sa fiu acolo duminica ,, a fost un cadou frumos de florii pt mine cu toata ca drumul a fost lung si obositor ca nu am avut unde sa ma cazez si a trebuit sa conduc aproape 1000 de km fara sa dorm deloc a meritat.. imi pare rau ca nu am conoscut lumea veche de pe forum si ca nu am prins showl de burn la care m`am gandit tot drumu spre bucuresti crezand ca e duminica dar am plecat de acolo cu zambetu pe buze si asta conteaza abia astept anul viitor. Numai bine si felicitari organizatorilor si concurentilor
__________________
00 Alfa Romeo 166 (Sold)
03 Renault Laguna (For sale)
04 Mercedes CLK (Sold)
07 Yamaha Gryzzli 700
09 BMW X6
10 Mercedes E coupe
ESPinoza is offline  
Old 08-04-07, 22:25   #57
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Aproape de sfarsit

DAFTEK:
fara nici o legatura cu restul, sa stii ca linkurile spre alte situri se sterg si se baneaza, cu au fara legatura cu evenimentul
iar in legatura cu descoperirile tale...
oricind poti face descoperiri, si ceea ce vezi va fi tot timpul influentat de lumina in care se pun lucrurile
asa ca vezi, ai grija sa evaluezi totul in lumina naturala... e mai sanatos...
Gratzian is offline  
Old 09-04-07, 12:37   #58
Jokerul

Stage 1
 
Jokerul's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 23
Default Re: Aproape de sfarsit

Felicitari maxime pentru organizare...a iesit ceva super tare...si atmosfera a fost de zile mari ce sa zic...felicitari si la cat mai multe astfel de evenimente...eu unul sincer zic ca a meritat munca si efortul enorm care a fost depus...RESPECTUL MEU ORGANIZATORILOR
Jokerul is offline  
Old 09-04-07, 19:43   #59
TheBig_X

Presedinte Xtreme Club Emotion

Stage 5
 
TheBig_X's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 305
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Xtreme Club Emotion]
[RENAULT]
[MERCEDES]
Default Re: Aproape de sfarsit

Sincer nu intzeleg nimica din aceasta cearta. Cineva a aprins o scanteie si acuma toata lumea rascoleste ca musca in .... . Unu zice de link unu zice de firme unu zice de taxe unu zice de nu mai stiu ce. Pana la urma urmei asta avem si cu asta ne mandrim. Pana o sa vina alcineva sa organizeze tuning day nu vad rostul de ce va luatzi de Gratzian. Eu nu tzin partea nimanui dar hai sa fim serios eu am o parere despre 4 tuning. Bravo lor ca isi baga bani in buzunar daca pot daca nu erau ei nici locatzia aia nu o aveam si noi cluburile ar trebui sa le multzumim firmelor care au platit ca sa putem noi sa ne expunem masinile si NSL si Anonymous ar trebui sa multzumeasca celor care au dat bani la 4tuning pentru ca au avut un teren unde au putut organiza ceva foarte frumos. Dar sa fim sinceri asa este romanul pana nu scuipa pe unde a calcat nu se lasal. Eu zic ca fiecare sa isi rezolve problemele cu 4tuning in particular si nu aici pe forum ca stricatzi imaginea unor persoane care probabil nu sunt vinovate. Romanu nu este roman pana nu isi spala rufele in public.
__________________
TheBig_X is offline  
Old 09-04-07, 19:48   #60
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default Re: Aproape de sfarsit

ma scuzati ca intervin..da nu tin partea nimanui..poate o sa ma injurati sau poate nu sau poate cine stie.....da cred ca o concluzie se trage in urma 4tuning days: fara 4tuning days => fara certuri
si inca ceva....nush poate s-a mai vb....partea cu firmele....suntem in romania stiu ca toata lumea vrea sa schimbe ceva....da la noi cine sa banu sta in fata....din cauza asta in foarte multe domenii se pierd adevaratele valori....pentru ca in romania nu se apreciaza munca ci se apreciaza banu....ma scuzati daca sunt deplasat
Sindrom is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -