Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 11-04-08, 20:23   #2521
Pmc78

Stage 3
 
Pmc78's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 108
Default Re: Constanta - Accidente

azi pe varianta aproape de calea ferata sa urcat un clio pe bordura aia inalta. baie sparta si fata facuta varza. cred ca bordura are in jur de 30-40cm
__________________
LS
Pmc78 is offline   Reply With Quote
Old 11-04-08, 21:04   #2522
j.v.l

Stage 5
 
j.v.l's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 301
Default Re: Constanta - Accidente

Quote:
Originally Posted by CT-07-APV View Post
Dupa miezul noptii a intrat o masina in stalpul de la intersectia Mamaia cu Tepes Voda (sau ma rog cum se cheama portiunea aia de strada ca nu cred ca e tot Tepes Voda) sarite airbag-uri destul de varza botu masinii
de la o prietena care lua pulsul evenimentelor
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	10042008170.jpg
Views:	122
Size:	262.6 KB
ID:	509441   Click image for larger version

Name:	10042008171.jpg
Views:	139
Size:	316.8 KB
ID:	509442  
j.v.l is offline   Reply With Quote
Old 11-04-08, 21:23   #2523
mike20
Seat Driver

Stage 5
 
mike20's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,096
Member of:
[SEAT]
Default Re: Constanta - Accidente

si intre cta si ovidiu un logan si un matiz..din ce se vedea loganul intrase in curul matizului care ajunsese pe camp
mike20 is offline   Reply With Quote
Old 12-04-08, 13:02   #2524
orioalserio

Stock
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 4
Exclamation Re: Constanta - Accidente

Data; 11 Aprilie 2008
Ora: aproximativ 11:00

Iesire din mamaia, spre satu de vacantza. un "cascador" a reusit sa ia vre`o 10m de gard cu spatele.. el stie cum a reusit, avea in jud de 120kmh.. sa spune ca a avut un noroc fantastic.. daca lua gardula la din laterala nu il vedeam prea bine.. dar asa ia amortizat simntitor lovitura...

3Gp pe : http://rapidshare.com/files/10685214...aa012.3gp.html

Politzia vine dupa 40minute dac anu si mai bine... si se ia de saraci oameni care parcase langa accident sa ii ajute ))))

Din fericire nimeni ranit...

Vis a vis... in parcarea de la aqua magic un H2 facut limuzina.. plina cu gagici, facea senzatie...
orioalserio is offline   Reply With Quote
Old 12-04-08, 13:32   #2525
k4r4
Old School Cars

Stage 5
 
k4r4's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 700
Member of:
[Old School Cars]
[DACIA]
Default Re: Constanta - Accidente

pe soferu limuzinei l-am enervat ca i-am taiat fata, desi el se bagase aiurea pe banda de facut stanga de la semafor la tabacarie, si tot facea flash-uri la 20 cm in curu' meu. apropo, care era faza cu atatea gagici?
__________________
It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation.
k4r4 is offline   Reply With Quote
Old 12-04-08, 13:34   #2526
orioalserio

Stock
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 4
Default Re: Constanta - Accidente

Cei de la StarLimo nu stiau cum sa ii mai bage lumea in seama asa ca daca tot au luat un H2 .. au platit si niste gagici sa se imbrace in iepurasi si sa isi miste fundu pe acolo. In rest nimic special
orioalserio is offline   Reply With Quote
Old 12-04-08, 13:48   #2527
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Constanta - Accidente

NU are nimeni poze cu ala de aseara din Mamaia ....care a luat stalpul cu spatele .....
fix la el ma uitam in timpul in care sa lovit ......si cam urat sa vazut .........
__________________
pictures
Most_Wanted is offline   Reply With Quote
Old 12-04-08, 13:51   #2528
orioalserio

Stock
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 4
Default

Most_Wanted se vad aiurea pozele, dar poti lua filmuletul de pe rapidshare vezi ca e mai sus.

Daca ai vazut... ne descrii si noua cum a reusit "performanta" ?

Last edited by ERY; 12-04-08 at 18:08.
orioalserio is offline   Reply With Quote
Old 12-04-08, 14:39   #2529
metal_militia
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
metal_militia's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 882
Member of:
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Constanta - Accidente

ala cu mondeoul s-a bulit exact cand ne uitam in colo mergea drept si de-o data a tras dreapta, a scartzait, s-a rotit si a luat pilonii aia cu botu un pic si cu spatele...dupa n-am mai vazut ca s-au dus 100 gura casca acolo....noroc ca era o salvare in spate si a oprit sa-i ajute...eu zic ca a tras frana de mana sa se dea mare si a furat-o...el nu controla masina ca alti mari piloti ai constantei
__________________
Dimensiunea maximă admisă pentru o imagine în semnătură este de 500x100 pixeli !

Last edited by ERY; 12-04-08 at 18:09.
metal_militia is offline   Reply With Quote
Old 12-04-08, 14:42   #2530
Hellman

Stage 5
 
Hellman's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 374
Default Re: Constanta - Accidente

doar unu singur controleaza masian si nu masina pe el .. el este za oan and only ... BESA
Hellman is offline   Reply With Quote
Old 12-04-08, 16:11   #2531
Drako4Life

Stage 5
 
Drako4Life's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 437
Default Re: Constanta - Accidente

Da ce tare...s-a golit parcarea de la aqua de oameni...ramasesera doar masinile...toti erau la ford sa vada ce a patit)
Drako4Life is offline   Reply With Quote
Old 12-04-08, 19:56   #2532
sp1r1dusu

Stock
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 9
Default Re: Constanta - Accidente

Numai vorbiti fara sa stiti ... ca a tras frana de mana ca plm . Pur si simplu a pierdut controlu si sa intamplat ce sa intamplat . Nu va mai dati cu parerea ... marii cunoscatori si mai ales MARII SOFERI AI CONSTANTEI .
sp1r1dusu is offline   Reply With Quote
Old 12-04-08, 20:06   #2533
yorob3rt

Stage 2
 
yorob3rt's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 42
Default Re: Constanta - Accidente

ar fi bine sa nu se mai comenteze total pe dinafara nu stitzi ce a fost cunosc mai mult decat credetzi soferul si masina si nu e vorba de figuri si arfe nu sa tras nici o frana sau aberatzii de genul....sistenul abs si tcs a primit o eroare si sa dezactivat....si una din rotzile spate sau blocat instantaneu....derapand din motivul asta.......ar fi bne sa se vorbeasca doar in cunostinta de cauza....nu este un oarecare papagal de sofer care are carnet de 3 saptamani si masina de la taticu si se sa in spectacol...multzi din voi dak eratzi la volan va propteatzi cu botul in stalp ramanand acolo.....ar fi bine sa nu mai mancatzi aiurea.........
yorob3rt is offline   Reply With Quote
Old 12-04-08, 20:11   #2534
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Constanta - Accidente

Quote:
Originally Posted by yorob3rt View Post
ar fi bine sa nu se mai comenteze total pe dinafara nu stitzi ce a fost cunosc mai mult decat credetzi soferul si masina si nu e vorba de figuri si arfe nu sa tras nici o frana sau aberatzii de genul....sistenul abs si tcs a primit o eroare si sa dezactivat....si una din rotzile spate sau blocat instantaneu....derapand din motivul asta.......ar fi bne sa se vorbeasca doar in cunostinta de cauza....nu este un oarecare papagal de sofer care are carnet de 3 saptamani si masina de la taticu si se sa in spectacol...multzi din voi dak eratzi la volan va propteatzi cu botul in stalp ramanand acolo.....ar fi bine sa nu mai mancatzi aiurea.........

nu stiu exact daca a fost frana de mana sau ce a fost .......cert e ca ....deodata masina sa intors spre dreapta ...sa lovit de gard care la intors cu spatele spre stalp........din cate am vazut eu .... dupa lovitura eu ma uitam la el ....si parca tot nu realizam ce am vazut ...ramasesem blocat .
Most_Wanted is offline   Reply With Quote
Old 13-04-08, 00:08   #2535
sp1r1dusu

Stock
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 9
Default Re: Constanta - Accidente

Quote:
Originally Posted by Most_Wanted View Post
nu stiu exact daca a fost frana de mana sau ce a fost .......cert e ca ....deodata masina sa intors spre dreapta ...sa lovit de gard care la intors cu spatele spre stalp........din cate am vazut eu .... dupa lovitura eu ma uitam la el ....si parca tot nu realizam ce am vazut ...ramasesem blocat .
Asta a fost , Robert a explicat perfect , toate detaliile sunt mai sus .
sp1r1dusu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -