Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 07-03-06, 19:07   #1246
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Da.
Se numesc spoilere
CeReS is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 19:10   #1247
kalvin77

Stage 5
 
kalvin77's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 209
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Inseamna ca si cei care fac asa ceva sunt confuzi ... defapt ce-i d ela ovidiu m-au bagat in ceatza ... sau lumina ... cu un flacau d-ala am vb si zicea de fuste .... chiar mi-a dat poze cu modele ....
Multumesc de corectie inca odata , uite asa mai aflii cate una ...
kalvin77 is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 19:51   #1248
CT-87-ADY

Stage 5
 
CT-87-ADY's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 2,687
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Cool re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

fuste spoilere buze .. km tot aia este!

NU vad de ce va bateti capul cu ... nenea COCOSEL ALA!
CT-87-ADY is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 21:54   #1249
kalvin77

Stage 5
 
kalvin77's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 209
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Stii zicala ... Fiecare pasare pe limba ei piere ... vroiam sa vad pana unde merge omul...
kalvin77 is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 22:16   #1250
CT-87-ADY

Stage 5
 
CT-87-ADY's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 2,687
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by kalvin77
Stii zicala ... Fiecare pasare pe limba ei piere ... vroiam sa vad pana unde merge omul...
se pare ca merge destul de departe... cu prostia
CT-87-ADY is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 22:17   #1251
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Cocose ... cam 75 % din cei ce posteaza pe forum au carnet .. da e adevarat k multzi dintre ei au dacii , oltcituri cielo etc mashini pana in 10.000 de euro .. dar shtii .. multzi dintre noi chiar daca nu au modificari substantziale la mashini .. tuning etc .. sa shtii ca multzi dintre noi sunt veterani pe strazile constanzei ... si la rupt gura la mashini in port mamaia si la legale si illegale .. care da .. exista dar nu la nivelul 2f2f .. oricum hai sa iti dau exemplu de cateva mashini " tunate " .. din CONSTANTA
incepem cu :
1 ) 555 subaru lui cosmin care daca nici aia nu e modificata io sunt gay ...
2 ) subaru lu ceres .. la fel k mai sus
3 ) Opel astra WRC ... vezi punctu 1 si 2
4 ) Opel Omega Bass ^^ vezi 1 2 3
5 ) Opel astra Raz
6 ) Hyundai Coupe Ery la asta se discuta e secret
7 ) Dacia super nova ZMa
8 ) Dacia Solenza RDV
9 ) Dacia Logan DNL
10 ) Daewoo espero CRG
11 ) Dacia Solenza VRy a lu zzero
12 ) Skoda Octavia DTA
13 ) Opel GSI DTA
14 ) TypeR AIF
15 ) Honda Accord AIF

.......................

si lista poate continua .. astea sunt doar o parte din mashinile modificate care umbla pe strada si shtii poate ai jucat si tuh mult MostWanted .. dar ia vezi si tuh care sunt prettzurile pentru un bodykit .. in joc si atunci poate o sa intelegi de ce nu exista foarte multe mashini modificate EXTREM .. poate pentru k posibilitatile materiale nu ne permit ... a da .. poate daca eram onoriu .. sau gheara sau .. sebastian .. poate aveam mashini modificate .. sau poate daca in loc de x team .. sau mr .. ne numeam Insomnia ... ?! era altceva ... dar docamdata posibilitatiile noastre materiale atata ne permit .. si hai sa fim serioshi la majoritatea concursurilor .. dacile sunt cele care fac show .. asta dupa ursuletzi si alte mashini .. ptr k dacia e mashina romanului .. iar despre tuninggul de care ziceai tuh .. cred k e o aberatzie .. sincer ... zici k nu sunt mashini modificate dar ce vrei sa pui pe o mashina spoiler facut la alandal tuning .. si la prima zdruncinatura sa se sparga ... sau praguri care daca mergi cu 100 de km / h mai au putin si zboara sau flutura de parca ai da din aripi ... sau bari de spate facute la nea mitica in curte .. strambe si gaurite si cu zeci de culori p ele .. hai totushi revino`ti cu picioarele pe pamant suntem in romania ...
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 22:18   #1252
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

a da si am si eu carnet si am si eu o solenza care o chinui ...
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 23:06   #1253
ANDY_62SLC

Stage 4
 
ANDY_62SLC's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 253
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

bine bai chelooo mi-a placut cum ai zis-o si sub ce forma!f bine dar degeaba iti bati capu cu pustani de PC asa numiti hackeri de jocuri care vin pe forum sa se laude ca stiu ei ce e ala tuning cand defapt eu au vazut numai tuning virtual la NFS-uri!in fine......bine tinut ,,discursu" te pupa fratele
__________________
---------stage2 golf diesel power TDI !---------:
ANDY_62SLC alias SLaniCeanu
ANDY_62SLC is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 23:37   #1254
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Ca sa nu mai spunem ca cele mai multe masini aparute in revista COX sunt din Constanta (numai in ultimul nr sunt 4 masini)
CeReS is offline   Reply With Quote
Old 07-03-06, 23:59   #1255
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

plm asta nu o shtiam .. oricum cred k am uitat o gramada fara suparare ... dar atat mi`au venit in minte si sunt mai multzi .. o gramada

pe faruk l`am uitat
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 08-03-06, 04:14   #1256
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Auzi bai cocosulx...u esti cu sugus-yam-ayam in fapt sau ce plm...nu ai ce face prin casa.....vrb u de tuning de parca esti un mare cunoscator dar de fapt esti un kk pansat p[e care se kk si o curca aviara....vezi u de tuningul tau la caruta ta si dute la nea grigore si fal si nu ne mai freca pe noi la cap cu idiotzeniile tale de om bolnav ...ca stam si ne pierdem timpul pe forum.......moshule u in postul tau o dai din tâmpenii in tâmpenii...si stii ceva esti doar un boschetar care a dat si el de net si comenteaza singur ca o cioara care sta pe craca si se ciarta singura...hai bafta...rupe-ati-ai gatul si picoarele in prima bara alandan tuning de pe strada...
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 08-03-06, 04:17   #1257
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

si apropo vezi ca am carnet si cateva zeci de mii de km....si cred ca am batut de mult suta de mii de km si ma apropii de a2a....si mai am si o masina modificata care culmea mai e si omologata RAR ...asta daca stii ce este aia...
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 08-03-06, 04:29   #1258
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

cam dur postul ta u sunt curios sa vedem daca e deacord cu noi ?!
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 08-03-06, 07:46   #1259
cocosulx

Stage 1
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 24
Smile re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Oricum nu avetzi nici o treaba,mai ales tipul care munceste cred ca la paine si face curse in ficare zi de la fabrica la magazine sa aprovizioneze.99% dintre voi nu avetzi nici o treba santetzi plecati cu zdranganica.Voi stiti ca masina merge cand pui cheia aia in gaurica si o intorci , catzi dintre voi stiti ce e aia segment si ce rol are sau de ce turbo suflanta nu merge la turatii mici.Santeti niste varza care au doar prosti in cap...
Aia cu masini pizdoase ies doar cand le fruiera musca si dacile amarte loate de la parinti in timp ce dorm, sau poate la servici.
Catzi dintre voi si-au loat masina pe banii propri castigati prin munca, stiti sa faceti katerinca si sa faceti prosti pe altii....
Ba daca vreti tuning mai cresteti un pic si dupa aia...
Masina mea Renault 21 Turbo.
O masina ieftina pe care am dat 35 de milioane de la un smecher care ramasese fara bani.Apoi am fost anul trecut prin afara si mi-am loat un chip nou de la niste prieteni care mi l-au si pus pe un alt calculator de renault,
genti, praguri noi facute la mesterii de fibra de sticla care faceau barci si isi scoteau oki ca sa le mai dau o suta de mii.Piese din dezmembrai si motor refacut complet + o instalatie de NO2(nu nos dar deocamda e goala butelia.Restu' un jaf de pioneer si boxe ciordite din afara si trimise prin colet eurolines la fel ca si alte chestii.Evacuare cu 2 tobe finale facute de un mester care lucreza la un santier naval si facute cu inox care se foloseste in instalatiile de acolo fiind mult mai bun, si toata evacuarea facuta din inox.
Si cam astea ...Bine masina avea din fabrica 175 de cai dar cred ca acum sau mai inmultit (cu aceeasi bani iti cumperi o dacie la mana doua din 2000( si o rupi 3 zile si dupa aia moare....
Bafta
cocosulx is offline   Reply With Quote
Old 08-03-06, 08:24   #1260
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

"O masina ieftina pe care am dat 35 de milioane de la un smecher".... smecher spui tu....smecher cu masian de 1000 de euro? 1000 de euro costa un kit de ambreiaj la Subaru si tu spui ca aia este masina smechera? Ok.
__________________
ERY is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -