Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 15-03-09, 22:54   #4621
semjke

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 637
Member of:
[CHEVROLET]
[FOTO]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Succes membrilor! Dar e cam nasol cu securitatea in parcare la City

Quote:
Originally Posted by aikman View Post
) ma inscriu si eu la ei ... daca imi scriu asta pe tico ... tre sa scriu de jur imprejur pe doua randuri )

Last edited by semjke; 15-03-09 at 23:03.
semjke is offline   Reply With Quote
Old 15-03-09, 22:56   #4622
FuRrY-far

Stage 3
 
FuRrY-far's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 115
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by LKS View Post
Daca isi fac acte pt club vor fi ASOCIATIA CLUB SPORTIV HOT IMPORT NIGHT RACING CLUB =))))

Voi erati eroii cu loganul gri, de dadeau burn in subteran la city park de ne-ati pus securitatea in cap ?
noi eram da nu am dat burn in subteran

Quote:
Originally Posted by FuRrY-far View Post
noi eram da nu am dat burn in subteran
numai eu nam permis ..restu au


atentie la dublu post, dupa ce postezi ai cateva minute in care poti da edit. in cazul in care vrei sa mai adaugi ceva.

Last edited by GRIGO; 15-03-09 at 23:02.
FuRrY-far is offline   Reply With Quote
Old 15-03-09, 23:10   #4623
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Nu uitati ca pana si unele din cele mai mari cluburi din Constanta (evident ca nu pot sa dau exemple) au avut la inceput doar masini romanesti si.... pietoni. Dati-le tuturor sansa de a dovedi ca trecerea timpului si impedimentele nu sunt suficiente pentru a-i determina sa renunte la un vis.
Ce-i drept, numele e prea NFS-style, dar... e alegerea lor.
Eu le urez succes!

@LKS: scuza-mi curiozitatea, dar vazand reply-ul tau, imi vine in minte intrebarea: ce cauta expresiile "Dacia 1300", "R 12" si "fastmetals" in aceeasi semnatura? Nu ca ar avea vreo legatura cu ce ai scris, doar intrebam si eu...

Peace!
__________________
https://i1195.photobucket.com/albums/aa389/quick_5hifter/w191180452small-1.jpg
quick_5hifter is offline   Reply With Quote
Old 15-03-09, 23:54   #4624
wu_vladutz
Fanatik MotorSport Member


Stage 5
 
wu_vladutz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 663
Member of:
[Fanatik MotorSport]
[VW]
[4Tuning International]
[Competitor CNCA]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Nu mai fiti ma rai Fiecare club a inceput cu cateva masini, mai bine spus, sunt de accord cu ce a scris quick_5hifter, ca sa nu ma repet si eu ...

Succes !
__________________
VW Polo 6N 1.6 - 75cp
VW Golf IV 1.9 TDI - 90cp--->131cp
VW Golf IV 1.9 TDI - 101cp--->140cp
VW Golf V 1.9 TDI - 105cp--->???cp


My Photos --- https://forum.4tuning.ro/album.php?u=37215

Instalatii Xenon, LED-uri SMD, folie faruri/stopuri, Polish faruri/stopuri, Alarme auto, Senzori de parcare, Faruri daylight Dectane, Stopuri pe LED Dectane, Angeleyes, LED-marker BMW, Chiptuning, Anulare filtru de particule ! http://bhp-tuning.ro
wu_vladutz is offline   Reply With Quote
Old 16-03-09, 00:25   #4625
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Bine ati venit printre noi .. si l amai mare .. si e mai greu la inceput ..

Drive Safe
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 16-03-09, 03:27   #4626
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Succes doar ca deja sunt la cluburi de te doare capu ... cat despre masinile care le au vorba lu Quick , multe cluburi au inceput doar de la dacii si au ajuns cluburi mari in tara asta NSL la inceput ... si nu mi-e rusine so zic X-Team care la inceput erau nuuuummmaaai DACII! Pacat ca numele clubului in cazul vostru contine si HOT IMPORT care vorba lu AEV Loganul e un super import ... schimba-ti repede stickerele de pe masina acum cat sunt doar 3 masini ca o sa coste mai putin la 3 stickere , ca daca va strangeti mai multi pe criza asta e nasol la mai multe masini
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 16-03-09, 08:23   #4627
FuRrY-far

Stage 3
 
FuRrY-far's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 115
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

multumesc mult pentru sfaturi!! eu o sa le propun la baietii schimbarea numelui acum ramane la alegerea lor
FuRrY-far is offline   Reply With Quote
Old 16-03-09, 08:49   #4628
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by FuRrY-far View Post
multumesc mult pentru sfaturi!! eu o sa le propun la baietii schimbarea numelui acum ramane la alegerea lor

Mult succes cu clubul,nu sunt in masura sa-mi dau cu parerea dar o sa fie foarte greu sa fiti uniti si sa obitineti statutul de A.C.S. Speram sa auzim lucruri bune despre voi si sa nu fiti si voi ca restul de gen: lethal speed,night club drifters care erau niste 'gluburi' cu masini stikerite si atat )
__________________


Doneaza urgent 1 cent la 00394524 un copil are nevoie de bani pentru bautura,tigari si femei
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 16-03-09, 10:07   #4629
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

io va zic asa.. bine ati venit rau ati gasit.. pt ca ati intrat in gura lupului o sa vedeti voi..deja cred ca se simte
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 16-03-09, 10:22   #4630
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by YZF-PWR View Post
...vorba lu Quick , multe cluburi au inceput doar de la dacii si au ajuns cluburi mari in tara asta NSL la inceput ... si nu mi-e rusine so zic X-Team care la inceput erau nuuuummmaaai DACII! ....
Eu n-am vrut sa dau nume nu ca ar fi fost vreo rusine, ca pe vremea aia 90% erau nuuuummmaaai Dacii in tot orasul... si eu tot Dacie aveam
quick_5hifter is offline   Reply With Quote
Old 16-03-09, 12:03   #4631
Sofro

Stage 4
 
Sofro's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 184
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by ct11lyv View Post
io va zic asa.. bine ati venit rau ati gasit.. pt ca ati intrat in gura lupului o sa vedeti voi..deja cred ca se simte
Depinde de ei cum se comporta,dak sunt uniti,dak stiu sa se faca respectati si sa-si faca un nume in constanta.adevarat ca e greu la inceput dar la nimeni niciodata n-a fost usor.asta depinde de ei.
Oricum succes in ceea ce vreti sa faceti
Sofro is offline   Reply With Quote
Old 16-03-09, 14:19   #4632
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by ct11lyv View Post
io va zic asa.. bine ati venit rau ati gasit.. pt ca ati intrat in gura lupului o sa vedeti voi..deja cred ca se simte


da , lumea e rea ..... e vorba ca sunt deja cluburi , si de fiecare data cand se aude de unul nou, rade lumea ,timpul le rezolva pe toate .....spor .... doar ca alt nume ar fii mai ok.....
niste intrebari ..... de ce alt club nou si dece nu un club mai vechi cu mai multa experienta si mai multa lume? cel care a infiintat clubul a fost intr-un club mai vechi s-a suparat si a gandit repede alt club?(de obicei se intampla)
__________________
pictures
Most_Wanted is offline   Reply With Quote
Old 16-03-09, 18:58   #4633
FuRrY-far

Stage 3
 
FuRrY-far's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 115
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by Most_Wanted View Post
da , lumea e rea ..... e vorba ca sunt deja cluburi , si de fiecare data cand se aude de unul nou, rade lumea ,timpul le rezolva pe toate .....spor .... doar ca alt nume ar fii mai ok.....
niste intrebari ..... de ce alt club nou si dece nu un club mai vechi cu mai multa experienta si mai multa lume? cel care a infiintat clubul a fost intr-un club mai vechi s-a suparat si a gandit repede alt club?(de obicei se intampla)
o sa ii spun la unu din membri....care a participat la infintarea clubului,un fel de presedinte si o sa iti rasp el ca eu nu pot sa ma bag ,el stie mai bine ca mine
FuRrY-far is offline   Reply With Quote
Old 16-03-09, 19:24   #4634
LKS
Old School Cars

Stage 5
 
LKS's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,744
Member of:
[Moderators]
[Old School Cars]
[FOTO]
[DACIA]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by quick_5hifter View Post
@LKS: scuza-mi curiozitatea, dar vazand reply-ul tau, imi vine in minte intrebarea: ce cauta expresiile "Dacia 1300", "R 12" si "fastmetals" in aceeasi semnatura? Nu ca ar avea vreo legatura cu ce ai scris, doar intrebam si eu...

Peace!
1.Dacia 1300 are legatura cu Renault 12, e copie aproape fidela
2.Eu am legatura cu Dacia 1300
3.Eu mai am legatura si cu site-ul fastmetals

Si din 1,2.3 rezulta ceva
__________________



LKS is offline   Reply With Quote
Old 16-03-09, 22:08   #4635
B94UVX

Stage 2
 
B94UVX's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 53
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

salut lumee, de vreo 2 zile stau si citesc ce se scrie despre club si vad ca unii rad iar altii cat de cat ne "apreciaza" ca am avut curajul sa infiintam un club nou, stiam ce o sa ne astepte si nu nea fost greu sa trecem peste vorbele unora dintre voi, si ca sa raspund si la intrebarea lu' Most_Wanted........ nu a fost nici unul dintre noi in alt club pana cand a venit un fost membru de la LOGAN club si sa inscris la noi....cat despre numele clubului si noi suntem cam indecisi, dar mai avem cateva variante si ramene sa vorbesc cu restu membrilor sa vedem ce o sa facem, daca il schimbam sau nu...speram sa iasa ceva frumos..
B94UVX is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -