Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 26-08-04, 02:08   #61
madfish

Stage 5
 
madfish's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 554
Default

lol, da chiar de unde?
madfish is offline   Reply With Quote
Old 26-08-04, 19:14   #62
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

madfish si cu ct-03-art vad ca voi postatzi ca sa va aflati in treaba. Ca sa-ti raspund art am un bmw 330 si ajunge. Si madf... citeste inainte sa scrii prostii. Eu am zis ca daca ai o masina sport asta nu inseamna ca-i da-i in gusha toata ziua dar....luativa voi permis si o sa mai vedetzi atunci cum sta treaba(no offence)
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 26-08-04, 20:41   #63
CT-03-ART

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 682
Default

eu nu am inteles ce treaba am in chestia asta shi fii mai explicit.


P.S.:nu caut cearta cu nimeni de pe forum.
CT-03-ART is offline   Reply With Quote
Old 26-08-04, 21:30   #64
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

bai fratilor ce am vazut acum vreo 2 seri pe tomis.....se trageau 2 taximetristi.unu cu tico si altu cu o dacie 3310.aveau ceva viteza,dar l-a luat ala cu tico pe ala cu dacia ca era masina mai usoara.apoi era un shau la semafor la spitalu mare cu un renault 5 am impresia.bai,a plecat asa de mishto de la semafor,turat,tot ce se cere pt u sprint de nota 10
__________________
Make a wish
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 26-08-04, 23:42   #65
madfish

Stage 5
 
madfish's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 554
Default

D_M_X cred ca ai o problema ... si de unde stii tu ca nu am carnet ... sau postezi sa te aflii in treaba ...
madfish is offline   Reply With Quote
Old 27-08-04, 09:25   #66
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"needBrain
dar mai am si io o intrebare pt tine psycho:daca-s najpa si-s si mujiste,de unde au nr tau de tel?

uite cum a fost treaba a venit` sad`u la mine intr`o seara dupa ce si`a facut mashina ... apoi ... cand s`a dus acasa pisdele astea care erau si la mine in cartier cand a venit si m`a luat erau si la el k una sta pe langa el ... asa si ... astea 2 sunt pretene .. de fapt au fost colege de liceu cu o bagaboanta de la mine din cartier care am \"facut`o toti \" ( si eu si eu i`am dat una scurta ) ... asa .... si de dimineatza pe messenger imi zice un tov . Bah m`a sunat alina ( alina fiind o pisda cu care am fost eu la revelion si care zicea k sunt inebunit dupa ea .. si ca ... vreau sa o despart de pretenu` ei .. si sa ne punem impreuna .. dar cine ma stie ... si ma cunoashte stie k sunt cu aceeashi persoana de 6 ani ... si k arata bine si k alea alea .. asa ... ) ... asa sa revenim si k vrea nr tau de tel ... eram curios ce o sa mai zica de data asta .. si ii zic lu` asta .. da`il mah ... .. dupa 2 min suna tel ... sal Cata ce faci ... eu bine ... bla bla bla .. faza cu sad`u .. k l`a placut .. k **** mea si sa ii dau nr .. dar nici macar nu m`am ostenit sa il caut in agenda ... ahahahah ... asa ... si apoi ma suna aialalata si aceeashi poveste ... cu sad`u .. si in final .. ce crezi k imi propun .. sa ies cu ele seara ... cam asta e povesteea ... dar daca le vezi woaaii d capu tau .. daca le pui intr`un breack .... k a plecat un tov . d`al meu cu ele sa o duka pe una acasa k sta in navoradi ... se lasa breack`ul si nu mai pleaca ... ahahaha tu stii cum e una .. nu incape pe usha .. decat pe cant .. si cand te gandeshti k pretenu ei ... ( fostu ) avea un matiz ... ea cantarea cat juma din el .. ahahahahahaha cam asta e povestea
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 27-08-04, 09:27   #67
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

mah .. voi ati vazut ce .... muzica au ashtia pe trolee .. mah trece unu seara cu o muzica house p l amine p tomis .. mai ceva k Hummeru` lu renato
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 27-08-04, 12:58   #68
mike.omega

Stage 3
 
mike.omega's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 156
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CT-03-ART\"
il cunosti personal?shi daka ai poze cu golful trimitele pe email sau punele pe forum.
Pe propietar il cunosc indirect(am un coleg care e prieten bun cu el)
Poze cu el n-am, dar cand imi vine camera ies la vanatoare
mike.omega is offline   Reply With Quote
Old 27-08-04, 13:30   #69
CT-03-ART

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 682
Default

pai atunci iesim impreuna la vanatoare.ce zici?
CT-03-ART is offline   Reply With Quote
Old 27-08-04, 13:39   #70
mike.omega

Stage 3
 
mike.omega's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 156
Default

Mai vedem peste vreo 2 sapt
mike.omega is offline   Reply With Quote
Old 27-08-04, 23:11   #71
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

pai tu unde stai mah psycho?ca io stau la capitol
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 28-08-04, 02:05   #72
madfish

Stage 5
 
madfish's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 554
Default

yo in tomis 2 ... si toata ziua stau pe b-dul tomis la vanat pisde si masini ... si il mai aud pe ala cu troleu` cu house ... e tare tipu.
__________________
madfish is offline   Reply With Quote
Old 28-08-04, 17:46   #73
CT-87-ADY

Stage 5
 
CT-87-ADY's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 2,687
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"needBrain\"
pai tu unde stai mah psycho?ca io stau la capitol
El sta langa Mega Image... Eu stau aproape de capitol la Trandafiru`!
Tuh stai chiar in blocu` Capitol? Umbli cu bobocel cu Opelu?
CT-87-ADY is offline   Reply With Quote
Old 28-08-04, 23:51   #74
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

chiar in bloc.dar nu am treaba cu astia de la mine de aici.chiar nici o tangentza.io presupun ca tu cunosti p-acolo pe la tine o fata ioana(cu ochelari)care e la mircea,nu? a,si sa nu uit.pt cei pasionatzi de bmw-uri azi am vazut seria1 pe b-dul tomis asa ca.....BEWARE
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 29-08-04, 01:21   #75
lolek

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 354
Default

Deci baietii cu troleele sunt cei mai tari ) ... era unu asculta paraziti si nu asa incet trecea pe tomis si sa vezi ce se auzea pe afara ... superrr cei mai tarii )
lolek is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -