Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 06-05-05, 13:49   #541
dogarel

Stage 5
 
dogarel's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 563
Default

A luat si A si B.
Bravos tati!!!
dogarel is offline   Reply With Quote
Old 06-05-05, 14:12   #542
CT-87-ADY

Stage 5
 
CT-87-ADY's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 2,687
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"-=X-Team=-82-MDN\"
Quote:
Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Pai scoala COMPLETA costa 3mil!
Sa`ti dea actul k ai absolvit scoala costa 1,5mil iar o shedintza... 200.000lei.
Eu am platit 1.700.000lei adik actu` k am absolvit scoala + o shedintza k sa i`au poligonu` si am luat.. IERI!
Luni am carnetu`n mana !
Ne vedem pe strazi :P

de motociclist ma ... nu B ... aici e vb de A ... sper ca ai vazut ... iar daca ai luat carnetu` .. felicitari ...
Da ma... de Cat. \"A\" vorbesc... atat este
Eu am luat si A si B
__________________
ChipTuning PROFESIONAL Via OBD pentru aproape orice autotursim 1998-2008. SuperCalitate. Super-Pret.
Diagnoza Computerizata AUDI/VW/Skoda/Seat.
!!!tester km!!!
CT-87-ADY is offline   Reply With Quote
Old 08-05-05, 03:37   #543
-=X-Team=-82-MDN

Stage 5
 
-=X-Team=-82-MDN's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Quote:
Originally Posted by \"-=X-Team=-82-MDN\"
Quote:
Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Pai scoala COMPLETA costa 3mil!
Sa`ti dea actul k ai absolvit scoala costa 1,5mil iar o shedintza... 200.000lei.
Eu am platit 1.700.000lei adik actu` k am absolvit scoala + o shedintza k sa i`au poligonu` si am luat.. IERI!
Luni am carnetu`n mana !
Ne vedem pe strazi :P

de motociclist ma ... nu B ... aici e vb de A ... sper ca ai vazut ... iar daca ai luat carnetu` .. felicitari ...
Da ma... de Cat. \"A\" vorbesc... atat este
Eu am luat si A si B

bv ... si mersi pt. informatie ... ca vreau si eu sa fac A .... am de gand sa imi iau un bicicleta cu motor .. asta e pe viitor ..
__________________


Always Behind You.
-=X-Team=-82-MDN is offline   Reply With Quote
Old 09-05-05, 09:27   #544
Inger_Rebel

Stage 2
 
Inger_Rebel's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 34
Default

Ma duc aseara la plimbare....si ce sa vezi frateeeeeeeee...pe b-dul Lapusneanu aflu de la doi copii niste chestiiiiiii de mi s-a facut mintea funda unul vroia sa se plimbe cu masinutza aia care a trecut pe bulevard, adik ERY, iar celalalt l-a informat pe respectivul ca in oras exista o masina albastra care scoate flacari in port si are NOS(Ceres) si ca mai este una rosie cu \"abtibilduri\"(WRC)....imi pare rau ca nu am avut cu ce sa ii inregistrez pe aia ca mureati de ras
Ceres...itzi pui nos si noua nu ne spui??? si Andrei...frateeee, parca aveai viniluri pe masina nu abtibilduri...ce copiiiiiiii!!!!
Inger_Rebel is offline   Reply With Quote
Old 09-05-05, 09:34   #545
CT-03-ART

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 682
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Inger_Rebel\"
Ma duc aseara la plimbare....si ce sa vezi frateeeeeeeee...pe b-dul Lapusneanu aflu de la doi copii niste chestiiiiiii de mi s-a facut mintea funda unul vroia sa se plimbe cu masinutza aia care a trecut pe bulevard, adik ERY, iar celalalt l-a informat pe respectivul ca in oras exista o masina albastra care scoate flacari in port si are NOS(Ceres) si ca mai este una rosie cu \"abtibilduri\"(WRC)....imi pare rau ca nu am avut cu ce sa ii inregistrez pe aia ca mureati de ras
Ceres...itzi pui nos si noua nu ne spui??? si Andrei...frateeee, parca aveai viniluri pe masina nu abtibilduri...ce copiiiiiiii!!!!
frumos...discutzii de genu asta aud shi eu in liceu la cei de a 11a shi a 12a shi aia eu zic ca nu mai sunt copii...dar asta e...nu oricine e facut pt asta...corect?...speram sa ne ridicam mai sus...mult mai sus!
__________________

SEX@MYPLACE.NOW.OK
CT-03-ART is offline   Reply With Quote
Old 09-05-05, 09:40   #546
Inger_Rebel

Stage 2
 
Inger_Rebel's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 34
Default

pai si astia erau tot cam p'akolo 16-17 ani....soarta!!...noi sa fim sanatosi!!!!restul nu mai conteaza!
Inger_Rebel is offline   Reply With Quote
Old 09-05-05, 10:48   #547
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

normal ca am NOS
CeReS is offline   Reply With Quote
Old 09-05-05, 13:17   #548
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

Am auzit Cristi ca i-ai facut freza lu vpr-u cand ai tras cu tunu......sau cu nosu )))))))))))))))))))))))
De fapt cred ca ar trebuii sa le spunetzi copiilor ca masinile astea sufera de astenie de primavara si mai stranuta si ele din cand in cand
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 09-05-05, 14:18   #549
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"D_M_X\"
Am auzit Cristi ca i-ai facut freza lu vpr-u cand ai tras cu tunu......sau cu nosu )))))))))))))))))))))))
De fapt cred ca ar trebuii sa le spunetzi copiilor ca masinile astea sufera de astenie de primavara si mai stranuta si ele din cand in cand

lol daca a lor stranuta a mea da reteuri .. imi zice unu acu cateva zile .. frate .. cand coborai p tomis se auzea asa ceva bubuind ... de la ce e .. eu ii zic .. nush frate k am bagat benzina d la OMV si de la petrom si nu vezi cum face .. aia baga apa in ea ... la care el .. da da si eu am avut probleme ... bla bla .. si s`a facut verde si am plecat ... dar iar am bubuit .. si a trecut p langa mine si dadea din cap .. asa park cu parere de rau ... hehehehe .. POPCORNNN ... adi .. sa vezi cum a sarit VPR`u .. vai vai k ars ... plus k toata lumea zice k , cristi are NOS pe mashina .. cool
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 09-05-05, 15:17   #550
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
Quote:
Originally Posted by \"D_M_X\"
Am auzit Cristi ca i-ai facut freza lu vpr-u cand ai tras cu tunu......sau cu nosu )))))))))))))))))))))))
De fapt cred ca ar trebuii sa le spunetzi copiilor ca masinile astea sufera de astenie de primavara si mai stranuta si ele din cand in cand

lol daca a lor stranuta a mea da reteuri .. imi zice unu acu cateva zile .. frate .. cand coborai p tomis se auzea asa ceva bubuind ... de la ce e .. eu ii zic .. nush frate k am bagat benzina d la OMV si de la petrom si nu vezi cum face .. aia baga apa in ea ... la care el .. da da si eu am avut probleme ... bla bla .. si s`a facut verde si am plecat ... dar iar am bubuit .. si a trecut p langa mine si dadea din cap .. asa park cu parere de rau ... hehehehe .. POPCORNNN ... adi .. sa vezi cum a sarit VPR`u .. vai vai k ars ... plus k toata lumea zice k , cristi are NOS pe mashina .. cool
Hai sa va zic eu de ce Subaru ala face in halu asta. CA SA FUGA MAI TARE PROPRIETARU BAGA MOTORINA IN REZERVOR. Cam 15 litri la un full.Incercati si voi ca fuge de rupe asfaltu.Ati vazut si voi
__________________
ERY is offline   Reply With Quote
Old 09-05-05, 15:25   #551
pav[]

Stage 3
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 134
Default

ma da' ce s-a strans in port in juru' lu' ceres.. parca se dadea mancare pe gratis.. WTF? toti stateau la masinile lor.. si cand a bagat ceres putin foc, mai aveau putin si sareau pe masina lui.. GOD.. penibili mai sunt unii..
eu am o scuza.. era exact in fata mea.. am vazut fara sa vreau.. desi e interesant, admir si plec.. nu ii sar la gat sa ma plimbe si pe mine (cum ii auzeam pe altii )
ceres, felicitari pentru masinuta.. ai reusit sa-ti dresezi niste omuleti prin port :P maine-poimaine o sa ai statuia proprie in portul tomis
pav[] is offline   Reply With Quote
Old 09-05-05, 15:57   #552
madfish

Stage 5
 
madfish's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 554
Default

lumea`i curioasa , n`ai ce-i face
madfish is offline   Reply With Quote
Old 09-05-05, 19:32   #553
lolek

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 354
Default

Cristii ... m`am uitat acum cateva zile cand ai venit la lucii ... ti`a topit un pik la spoiler pe spate
lolek is offline   Reply With Quote
Old 09-05-05, 21:07   #554
Inger_Rebel

Stage 2
 
Inger_Rebel's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 34
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"D_M_X\"
Am auzit Cristi ca i-ai facut freza lu vpr-u cand ai tras cu tunu......sau cu nosu )))))))))))))))))))))))
De fapt cred ca ar trebuii sa le spunetzi copiilor ca masinile astea sufera de astenie de primavara si mai stranuta si ele din cand in cand
nu e asa frate itzi zic eu... avea freza facuta de akasa
Inger_Rebel is offline   Reply With Quote
Old 09-05-05, 21:57   #555
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

credeti ca se auzea tare in port ?
intrebati-l pe ERY cum s-a auzit azi in parcarea subterana de la Tomis
CeReS is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -