Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 12-09-07, 12:51   #3166
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

loganul galben cu radar pe el are geamuri fumurii iar nr este b-xx-SGE.poate fi observat de multe ori seara pe varianta vis-a-vis de arabesque .
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 12-09-07, 15:25   #3167
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

In sfarsit am pus tobele la loc baieti nu mai trezesc mortzii pe strada )
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 12-09-07, 19:23   #3168
aikman

Stage 5
 
aikman's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 995
Member of:
[DAEWOO]
[VW]
[Opel]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

ba frate astia cu asfaltatu sunt de groaza ... eu stau in inel2 ... au asfaltat tot cartieru si au lasat 2 strazi neasfaltate .... au aruncat 2 mashini de piatra in gropi si rupi mashina aia ... ca nu sunt pline de tot gropile si din gropile alea mari pe care le vedeau toti au facut mai multe mici si adanci .... eu am ticolino ... daca nu sunt atent cad cu totu in groapa cu el ... are cineva idee unde tre sa faci o reclamatie ceva ??
__________________
aikman is offline   Reply With Quote
Old 12-09-07, 21:28   #3169
LKS
Old School Cars

Stage 5
 
LKS's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,744
Member of:
[Moderators]
[Old School Cars]
[FOTO]
[DACIA]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by aikman View Post
ba frate astia cu asfaltatu sunt de groaza ... eu stau in inel2 ... au asfaltat tot cartieru si au lasat 2 strazi neasfaltate .... au aruncat 2 mashini de piatra in gropi si rupi mashina aia ... ca nu sunt pline de tot gropile si din gropile alea mari pe care le vedeau toti au facut mai multe mici si adanci .... eu am ticolino ... daca nu sunt atent cad cu totu in groapa cu el ... are cineva idee unde tre sa faci o reclamatie ceva ??

prob zici de strada cu farmacia aia e crima si pedeapsa acolo ...intri pe 4 roti ..pleci pe 2-3
LKS is offline   Reply With Quote
Old 12-09-07, 22:21   #3170
aikman

Stage 5
 
aikman's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 995
Member of:
[DAEWOO]
[VW]
[Opel]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by LKS View Post
prob zici de strada cu farmacia aia e crima si pedeapsa acolo ...intri pe 4 roti ..pleci pe 2-3


aia frate ... mor cand imi bag ticolino pe acolo
aikman is offline   Reply With Quote
Old 12-09-07, 23:06   #3171
AdiNX

Stage 5
 
AdiNX's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,058
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

si crezi ca te baga cineva in seama prea repede daca faci o reclamatie? fii serios..
ma intreb cat de calitativa o sa fie "Asfaltarea 2007", daca or sa puna baietii asfaltu pe vremea asta.. se mai repeta oare la anu treaba asta?
AdiNX is offline   Reply With Quote
Old 13-09-07, 00:24   #3172
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Si toate canalizarile din oras lasate mai jos decat restul strazii? Ca trebuie sa faci slalom printre ele si mai dai peste freun alt participant la slalom? aia cum mai e? Cine ne plateste planetarele noua? Nu intereseaza pe NIMENI
CT-07-APV is offline   Reply With Quote
Old 13-09-07, 09:02   #3173
aikman

Stage 5
 
aikman's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 995
Member of:
[DAEWOO]
[VW]
[Opel]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

pai si fac acum ?? ma mut intr-un cartier cu strazi mai bune ? sau imi iau aro ?
aikman is offline   Reply With Quote
Old 13-09-07, 10:59   #3174
kirin
Old School Cars

Stage 5
 
kirin's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 661
Member of:
[Opel]
[Old School Cars]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by aikman View Post
pai si fac acum ?? ma mut intr-un cartier cu strazi mai bune ? sau imi iau aro ?
cartier cu strazi mai bune? unde,unde? :d

ia-ti un suv si rezolvi
kirin is offline   Reply With Quote
Old 13-09-07, 13:46   #3175
aikman

Stage 5
 
aikman's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 995
Member of:
[DAEWOO]
[VW]
[Opel]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by kirin View Post
cartier cu strazi mai bune? unde,unde? :d

ia-ti un suv si rezolvi


undeva tot trebuie sa fie numai strazi bune ... mazare unde sta ???
aikman is offline   Reply With Quote
Old 13-09-07, 14:30   #3176
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Fratilor, voi nu stiti ce inseamna drumuri proaste...poate aveti vreodata ocazia sa treceti prin Buzau si Braila, sa vedeti ce inseamna drumuri proaste....chiar ma intrebam, astia de ce i-au reales pe primarii respectivi ?
La astia amortizoarele cred ca intra la categoria consumabile
De asemenea, toata Moldova este varza (pe langa faptul ca uneori se mai surpa asa, cate 10-20 metri dintr-o banda de circulatie, fapt care de asemenea nu e anormal deloc pentru ei). Soselele lor sunt terminate, sunt portiuni de zeci de km in care circuli cu max. 30-40 la ora...la ei gropile nu cred ca sunt considerate gropi decat daca intri cu toata masina, altfel "se poate circula" si dupa ce ca mai toate judetele sunt pustii, cand ajungi intr-un oras/sat drumurile sunt si mai rele
Buzoienii mai ales cand vin la mare cred ca ii fura somnul la volan cand circula prin Constanta (nu vreau sa supar/jignesc pe nimeni, e vorba de drumurile lor).
Dupa ce am fost cu masina prin Moldova, zic merci, saru'mana pentru ce drumuri avem...
__________________
https://i1195.photobucket.com/albums/aa389/quick_5hifter/w191180452small-1.jpg
quick_5hifter is offline   Reply With Quote
Old 13-09-07, 15:45   #3177
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

F corect spus , am strabatut toata tzara si o fac f des cu masina , suntem cel mai bine la strazi pot sa zic , Cluju Buzau Braila Galati ( buc nu mai zic ) praf garantez , pana si laudatul iasi si timisoara stau mai prost , asa k nu va plangeti k la altii e mai rau
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 13-09-07, 18:32   #3178
aikman

Stage 5
 
aikman's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 995
Member of:
[DAEWOO]
[VW]
[Opel]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

bai nene .. deci acum toata lumea isi da cu parerea .. dar cei care stiu strada stiu de ce ma vait ... deci oameni au lucrat acolo , strada era sanatoasa iar acum zici ca fost bombardament acolo ... toate strazile se strica ... si astea se stricau odata ... bai nene dar asta nu s-a stricat ea singura de la timp ... au venit "meseriasi" si au tunato
aikman is offline   Reply With Quote
Old 13-09-07, 19:50   #3179
AdiNX

Stage 5
 
AdiNX's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,058
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

asa este cand se face in romania ceva.. se strica ce era bun, se reface (cateodata mai prost ca inainte), primavara iar se strica, doar au primit ordin sa sape ca sa puna nush ce tzevi, peticesc.. vine toamna si se reia povestea.. in loc sa arunce banii pe geam si sa enerveze po****tia, mai bine ar repara ce trebuie reparat.. daca vrei sa intri sau sa iesi din parcarea din spatele blocului meu trebuie sa ai grija sa eviti o gramada de gropi, si un crater imens la iesirea la sosea, si nimeni nu face nimic in sensul asta.. macar sa le astupe.. romania = tara nimanui
AdiNX is offline   Reply With Quote
Old 13-09-07, 20:04   #3180
k4r4
Old School Cars

Stage 5
 
k4r4's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 700
Member of:
[Old School Cars]
[DACIA]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

meretzi in brashov fratzilor...4 benzi pe sens unic...mergi cu suta nici nu se uita politzia la tine...chiar shi pe stradutzele alea din orashu vechi e bun asfaltu...sa nu mai zic de drumu pana la poiana, care e vis daca vrei sa-i dai pe serpentine
__________________
It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation.
k4r4 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -