Member of: [Fanatik MotorSport] [VW] [4Tuning International] [Competitor CNCA]
Re: 17 18 - PITESTI
Hai noroc NRG ! E posibil sa merg eu, dar deocamdata nu sunt sigur. Daca reusesc sa schimb amplificatorul pana atunci vin, pt ca sunt curios cati db scot cu noua incinta
Offtopic : mai da si tu un semn de viata .. nu te mai vede lumea prin oras cu saptamanile sau esti ocupat cu munca ?
__________________
VW Polo 6N 1.6 - 75cp
VW Golf IV 1.9 TDI - 90cp--->131cp
VW Golf IV 1.9 TDI - 101cp--->140cp
VW Golf V 1.9 TDI - 105cp--->???cp
si eu trag de golf sa iasa joi
ca sa plec vineri noaptea
munca multa .. si mai ies da nu prea am mai ajuns la lac
te`am vazut asta seara pe mamaia trecand spre aqua da ma duceam la stire ca altfel ma luam dupa tine =))
ne auzim zilele astea
__________________
Daca ajungi inaintea mea tine-mi si mie loc la coada te rog ... ca la cum te grabesti .. sigur se da ceva bun
eu ajung sambata dimineata ca plec vineri noaptea .
ai nr meu ?
ca ne auzim acoloshea ... tre sa gasim o spalatorie pe la 6 dimineata . .ca la 7 ne vor parcati la locatie ..
matinali rau astia din pitesti ma jur eu )
nu poate sa ajunga nici la pitesti nici la tulcea psycho ca munceste ..
si nici eu nu cred ca mai ajung la pitesti ca nu mai merge nimeni de prin gasca..si sa vin singur cuc p`acolo ..
nu frate ca e expo si la tulcea ...
e mai aproape + ca merge toata lumea acolo
in plus azi am scos masina si mi`e cam frica momentan sa merg cu ea ) zici ca`s o femeie incepatoare si insarcinata )