noi baieti buni!
ok roger inger_rebel ,,i got it\" lol vedem noi ce mai iese pana la urma facem sau nu ceva cumva sambata!scrieti pe MR forum ca sa stie toata lumea oficial si in ,,particular\" vb vine!v-am tzukat pana cand ne vedem!cyaa all
__________________
Vand GOLF3 1.9TDI Variant relatii 0721.46.26.09 Andy-------------------------------------------------------
Bem alcool nu racoritoare in beci la soare!
|