Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 30-04-08, 21:44   #61
EDC_cip

Stage 5
 
EDC_cip's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 794
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Default Re: Katana

nu cred ca se vor schoate daciile da cred ca se va reculge ca in tarile din u de exemplu in italia nu ai voie sa mergi cu masina in oras sambata si duminica sub euro3 adic"euro 2 1 non euro "" asa o sa se faca si pe la noi cu dacia doar pe la tara :P """""""cred nustiu zic si io ce stiu de pe afara"""""""
EDC_cip is offline   Reply With Quote
Old 30-04-08, 21:55   #62
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Katana

Quote:
Originally Posted by EDC_cip View Post
nu cred ca se vor schoate daciile da cred ca se va reculge ca in tarile din u de exemplu in italia nu ai voie sa mergi cu masina in oras sambata si duminica sub euro3 adic"euro 2 1 non euro "" asa o sa se faca si pe la noi cu dacia doar pe la tara :P """""""cred nustiu zic si io ce stiu de pe afara"""""""
Da se poate si asa nu stiu ce sa zic asa ca nu comentez aiurea....eu doar am spus ce mia zis si mia omul....dar pare interesant subiectu asta am, sa incerc sa ma informez si am sa vin cu ceva concret.
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 30-04-08, 22:00   #63
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Katana

Cititi aici :
http://www.zf.ro/articol_167339/trab...irculatie.html
Si aici:
http://www.mediafax.ro/economic/masi...l?1686;2507287

Last edited by eleeron; 30-04-08 at 22:04.
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 01-05-08, 00:05   #64
Marson
4Tuning International Member


Stage 5
 
Marson's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 849
Member of:
[Observator 4tuning]
[4Tuning International]
[KATANA TEAM]
[Opel]
[RENAULT]
Default Re: Katana

Quote:
Originally Posted by podx View Post
we buddy_lexx ce plm face Vali iesim diseara la o apa plata
Am primit sms de la frate-miu ca i-au taiat astia netul.. prin urmare nu va mai fi online... care are ceva sa il anunte sa il sune pe mobil
Marson is offline   Reply With Quote
Old 01-05-08, 00:06   #65
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Katana

Hai sa nu mai facem off topic.....gasiti un post pe Cafeneaua nemtenilor
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 01-05-08, 00:48   #66
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Katana

vineri (2mai), seara ,la orele 20:00 intalnire la colibele haiducilor... sper sa veniti toti cei din katana.. si nu numai... va asteptam pe toti cei care vor sa ne cunoasca....
ps. pt cei care intarzie... : stam aprox 1h ...2.... dupa aia..merem la un suc cva..! astept sms`uri de confirmare..!
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 01-05-08, 00:50   #67
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Katana

Quote:
Originally Posted by buddy_lexx View Post
vineri (2mai), seara ,la orele 20:00 intalnire la colibele haiducilor... sper sa veniti toti cei din katana.. si nu numai... va asteptam pe toti cei care vor sa ne cunoasca....
ps. pt cei care intarzie... : stam aprox 1h ...2.... dupa aia..merem la un suc cva..! astept sms`uri de confirmare..!
O sa imi fac si eu simptita prezenta....O seara faina
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 01-05-08, 00:51   #68
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Katana

Quote:
Originally Posted by Jok3r K10 View Post
Hai sa nu mai facem off topic.....gasiti un post pe Cafeneaua nemtenilor
Nu prea e vb de off-topic pentru ca subiectul lam deschis ca o informare nu ca un anunt sau alt ceva . Mai deschid-el tu odata si pe ''Cafenea" daca doresti
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 01-05-08, 15:27   #69
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Katana

http://leenks.com/gallery641.htm Intrati si plangeti....vedeti ca este si topic la noi pe Piatra Neamt " De ce merita unii pedeapsa cu moartea"
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 01-05-08, 15:29   #70
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Katana

Quote:
Originally Posted by eleeron View Post
http://leenks.com/gallery641.htm Intrati si plangeti....vedeti ca este si topic la noi pe Piatra Neamt " De ce merita unii pedeapsa cu moartea"
nu era necesar sa faci 100 de posturi cu threadu ala...aici e thread dedicat katana..nu a masinilor de 100 de ani..sau ca scot daciile sau nuj ce... nu mai deschideti subiecte off topic...
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 01-05-08, 15:49   #71
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Katana

Quote:
Originally Posted by buddy_lexx View Post
nu era necesar sa faci 100 de posturi cu threadu ala...aici e thread dedicat katana..nu a masinilor de 100 de ani..sau ca scot daciile sau nuj ce... nu mai deschideti subiecte off topic...
Gata numai fac
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 02-05-08, 18:30   #72
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Katana

In seara asta ramane sa ne intalnim la ora 20 la colibe nu?
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 02-05-08, 19:16   #73
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Katana

Quote:
Originally Posted by eleeron View Post
In seara asta ramane sa ne intalnim la ora 20 la colibe nu?
daps...la 20:00 la colibe
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 03-05-08, 15:13   #74
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Katana

Mai vin cu 2 propuneri pentru club si sper ca voi fi apreciat pentru ce vreau sa fac.
1) https://forum.4tuning.ro/showthread.p...42#post1512042 acesta este lincul care Robert (Ghici) vrea sa ne ajute ca sa devenim cu totii cunoscuti prin Piatra Neamt si ar fi frumos daca am aduna si noi cateva poze, caci cred ca avem destule penru prima serie, chiar si filmulete, daca sunt, si sa mi le dati sa vb cu domnul Ghici si sa ne faca o sectiune pe site. Creca am esi mai mult in evidenta si ar incepe si lumea sa ne cunoasca, sau macar pentru imagine noastra, ar fi frumos.

2) La a-II-a propunere am sa vin cu cateva intrebari. [FONT="Arial Black"]" Katana" ar putea sa devina un club in adevaratul sens al cuvantului? ,se doreste acest lucru? ati fi de acort sa ne aflam printre cluburile din comunitatea 4 tuning? daca da....dc?
Pentru ambele probleme daca sunteti deacort, ma ocup personal iar daca doreste cineva sa ma ajute cu sfaturi, sau orice altceva este bine venit

Astept raspunsuri si sugestii.

Last edited by eleeron; 03-05-08 at 15:17.
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 03-05-08, 15:22   #75
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Katana

Quote:
Originally Posted by eleeron View Post
Mai vin cu 2 propuneri pentru club si sper ca voi fi apreciat pentru ce vreau sa fac.
1) https://forum.4tuning.ro/showthread.p...42#post1512042 acesta este lincul care Robert (Ghici) vrea sa ne ajute ca sa devenim cu totii cunoscuti prin Piatra Neamt si ar fi frumos daca am aduna si noi cateva poze, caci cred ca avem destule penru prima serie, chiar si filmulete, daca sunt, si sa mi le dati sa vb cu domnul Ghici si sa ne faca o sectiune pe site. Creca am esi mai mult in evidenta si ar incepe si lumea sa ne cunoasca, sau macar pentru imagine noastra, ar fi frumos.

2) La a-II-a propunere am sa vin cu cateva intrebari. [FONT="Arial Black"]" Katana" ar putea sa devina un club in adevaratul sens al cuvantului? ,se doreste acest lucru? ati fi de acort sa ne aflam printre cluburile din comunitatea 4 tuning? daca da....dc?
Pentru ambele probleme daca sunteti deacort, ma ocup personal iar daca doreste cineva sa ma ajute cu sfaturi, sau orice altceva este bine venit

Astept raspunsuri si sugestii.
P.S: Scuzati greselile comise dar aseara am adormit tarziu si as umpic obosit )) sper ca se intelege ce vreau sa spun. Inca odata scuze pentru exprimare.
eleeron is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -