Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 30-04-08, 11:21   #46
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Katana

Quote:
Originally Posted by RapJustin View Post
eu personal nu am auzit absolut nimic pe tema asta. de aceea ma abtin sa comentez cand v-a fi sigur vor fi si comentarii
Am lamurit treaba si nu e nimic clar...nu mai vorbesc pana nu se clarifica zvonu asta....cred ca am auzit eu gresit si mam grabit sa dau vestea :
Daca se va intampla ceva o sa va anunte baietii, eu vreau sa inchid subiectu asta deocamdata pentru ca nu e nimik clar si nu vreau sa vorbesc aiurea..
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 30-04-08, 13:18   #47
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,256
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: Katana

Quote:
Originally Posted by eleeron View Post
Am lamurit treaba si nu e nimic clar...nu mai vorbesc pana nu se clarifica zvonu asta....cred ca am auzit eu gresit si mam grabit sa dau vestea :
Daca se va intampla ceva o sa va anunte baietii, eu vreau sa inchid subiectu asta deocamdata pentru ca nu e nimik clar si nu vreau sa vorbesc aiurea..
bine faci , oricum nici o decizie nu este luata doar de mine , suntem 3 care luam deciziile si ne mai consultam si cu majoritatea , si daca are cineva de discutat despre club , sa discute cu mine , alex sau mihai . am incheiat subiectu asta.
VaLeX is offline   Reply With Quote
Old 30-04-08, 13:30   #48
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Katana

Mio spus eri un prieten ca cica la anu se scot daciile ....si masinile fabricate pana in 95' sau nus cum....asa e ? sau nu ati auzit de chestia asta....cica a dat si la TV da nu stiu cat e de adevarat
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 30-04-08, 14:04   #49
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Katana

Quote:
Originally Posted by eleeron View Post
Mio spus eri un prieten ca cica la anu se scot daciile ....si masinile fabricate pana in 95' sau nus cum....asa e ? sau nu ati auzit de chestia asta....cica a dat si la TV da nu stiu cat e de adevarat
Taci ma....cum sa le scoata? Ce tari au mai scos masinile fabricate pana in 95'?
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 30-04-08, 14:18   #50
podx
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
podx's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 476
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: Katana

da ma scoate daciile pana in '95 da din anu 2011 asa su zis
podx is offline   Reply With Quote
Old 30-04-08, 14:52   #51
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Katana

Quote:
Originally Posted by podx View Post
da ma scoate daciile pana in '95 da din anu 2011 asa su zis
Nus exact cum e da cica incep sa le scoata de la anu....si misepare ca din 2011 o sa le scoata pe alea care as fabricate din 95' pana la solentza...si de la anu scaote numai pe astea care as facute pana la 95'
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 30-04-08, 15:28   #52
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Katana

chiar n-am auzit deloc de chestia asta ...cu scoaterea masinilor pana in 95......e aparut p vreun site......ca is curios sa vad si treaba asta
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 30-04-08, 16:01   #53
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Katana

Quote:
Originally Posted by stefan_88 View Post
chiar n-am auzit deloc de chestia asta ...cu scoaterea masinilor pana in 95......e aparut p vreun site......ca is curios sa vad si treaba asta
Mia zis leo...de la voi din NSL cel cu dacia albastra "ERR" poate am inteles gresit da mia zis ceva despre dacii...si masini vechi
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 30-04-08, 16:06   #54
RapJustin
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
RapJustin's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 972
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[FOTO]
Default Re: Katana

Quote:
Originally Posted by eleeron View Post
Mia zis leo...de la voi din NSL cel cu dacia albastra "ERR" poate am inteles gresit da mia zis ceva despre dacii...si masini vechi
haide frate. nu le pot scoate dak nu se da lege ar fi una la mana.
a 2-a la mana ar fi abuz sau ceva de genu. cum sa scoti u omului masina??? nu este drept in pimu rand
si a 2-a la mana nu e leo e LEU
RapJustin is offline   Reply With Quote
Old 30-04-08, 16:16   #55
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Katana

Quote:
Originally Posted by RapJustin View Post
haide frate. nu le pot scoate dak nu se da lege ar fi una la mana.
a 2-a la mana ar fi abuz sau ceva de genu. cum sa scoti u omului masina??? nu este drept in pimu rand
si a 2-a la mana nu e leo e LEU
Nu ca cica polueaza....cred ca de asta ar vrea sa scoata astia masinili ...din cate stiu eu in afara la vreo 10 ani aia asi schimba masinile...da daca tot le scot din circulatie....sa ne dea bani sa ne luam si altele nu? Da nu prea ai sa vezi in Romania asa ceva....

Scuze la anu de pasti o sa ai dau lui Leu un miel ...ca lam botezat din greseala
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 30-04-08, 16:53   #56
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Katana

Quote:
Originally Posted by eleeron View Post
Am lamurit treaba si nu e nimic clar...nu mai vorbesc pana nu se clarifica zvonu asta....cred ca am auzit eu gresit si mam grabit sa dau vestea :
Daca se va intampla ceva o sa va anunte baietii, eu vreau sa inchid subiectu asta deocamdata pentru ca nu e nimik clar si nu vreau sa vorbesc aiurea..
ma..eu is mai direct ..asta`i o calitate de`a mea kare pt unii e un defect...grija mare la ce vorbesti la noi pe thread despre comunitate sau celelalte cluburi din oras..k n`am chef de o panarama gen 4 tuning nsl...eu am inteles k `i un zvon..si daca va fi cva o sa vbim cu cartman..si decidem toti..dar fara presupuneri si alte chestii ... si daca se doreste cu cea mai mare placere..cartman si baietii din nsl...ne cunosc pe unii dintre noi..si chiar ne intelegem bn zic eu.. dar ink odat ma repet... nu mai zi ceva de ce nu esti sigur! sper sa`mi intelegi postu si sa nu il iei in nume d rau!
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 30-04-08, 17:16   #57
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Katana

Quote:
Originally Posted by buddy_lexx View Post
ma..eu is mai direct ..asta`i o calitate de`a mea kare pt unii e un defect...grija mare la ce vorbesti la noi pe thread despre comunitate sau celelalte cluburi din oras..k n`am chef de o panarama gen 4 tuning nsl...eu am inteles k `i un zvon..si daca va fi cva o sa vbim cu cartman..si decidem toti..dar fara presupuneri si alte chestii ... si daca se doreste cu cea mai mare placere..cartman si baietii din nsl...ne cunosc pe unii dintre noi..si chiar ne intelegem bn zic eu.. dar ink odat ma repet... nu mai zi ceva de ce nu esti sigur! sper sa`mi intelegi postu si sa nu il iei in nume d rau!
Nu nu al iau in nume de rau pt ca nu mai am impresia ca tot ce fac e bine...ca asa credeam inainte...si nu am de ce sa ma supar ca imi dau seama ca din greseli inveti si ca vrei sa ma inveti ceva cu asta....f. bine ca esti direct....nu mam suparat pentru ca nu am dc. si daca mai gresesc in continuare si nu imi dau sama, spune-mi ca sa nu mai fac...

Am facut si eu 2 desene din lipsa de ocupatie....ce parere aveti?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	untitled1.JPG
Views:	109
Size:	27.3 KB
ID:	523082   Click image for larger version

Name:	untitled2.JPG
Views:	109
Size:	25.4 KB
ID:	523083  
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 30-04-08, 17:53   #58
podx
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
podx's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 476
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: Katana

we buddy_lexx ce plm face Vali iesim diseara la o apa plata
podx is offline   Reply With Quote
Old 30-04-08, 17:59   #59
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Katana

Quote:
Originally Posted by podx View Post
we buddy_lexx ce plm face Vali iesim diseara la o apa plata
Da de fiecare data imi furi vorbele din gura asta vroiam sa intreb si eu...haideti la Kaufland la o cafea mergeti?
eleeron is offline   Reply With Quote
Old 30-04-08, 19:03   #60
eleeron

Stage 5
 
eleeron's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 319
Default Re: Katana

Oare esim si noi undeva in seara asta?
eleeron is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -