Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 12-02-13, 19:52   #976
EDC_cip

Stage 5
 
EDC_cip's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 794
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Default Re: Accidente în Neamţ

din ce se aude cea dea 3 persoana maine o opereaza " ce e mai jos mia zis o persoana din spital


"""""il opereaza maine
are rutura de femur
la picior deasuprea rotulei
cica ii pune tija
si la mana avea nush ce
si in rest era constient dar nu isi aminteste
EDC_cip is offline   Reply With Quote
Old 12-02-13, 20:28   #977
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Accidente în Neamţ

Pasca avea 23 sau 24 de ani,iar Alex 17.
baiatul din spate este bine,e constient,are piciorul strobit si e plin de vanatai pe fata.
Din pacate nu isi mai aminteste nimic,si nici nu stie despre Pasca si Alex!
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 13-02-13, 10:52   #978
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Accidente în Neamţ

Azi in jur de ora 17 se vor intalni la gara cativa dintre cei care l-au cunoscut pe PSK si vor merge sa cumpere cate o coroana. Daca doriti sa mergeti , va intalniti cu baietii acolo azi la ora stabilita dupa care se va merge la PSK acasa sa depuna coroanele!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 13-02-13, 12:22   #979
Mona.Lisa

Stage 1
 
Mona.Lisa's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 11
Member of:
[VW]
Default Re: Accidente în Neamţ

Hai sa nu mai criticam Nu cred eu ca nu a condus nimeni sub influenta bauturilor alcoolice sau cu 200 la ora ... Nu putem decat sa invatam din greselile lor , asa le-a fost sa fie ...

Ne vedem la 17:00 la gara.




Nu te vom uita niciodata PSK !!!
Mona.Lisa is offline   Reply With Quote
Old 15-02-13, 23:08   #980
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Exclamation Re: Accidente în Neamţ

La sala polivalenta
Click image for larger version

Name:	Fotografie-0078.jpg
Views:	162
Size:	1.40 MB
ID:	2691110Click image for larger version

Name:	Fotografie-0079.jpg
Views:	102
Size:	1.45 MB
ID:	2691111
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 17-02-13, 01:03   #981
Furnicutz

Stage 1
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 11
Default Re: Accidente în Neamţ

Quote:
Originally Posted by Scarto View Post
Singurul vinovat, dupa parerea mea, este soferul. Ceilalti doi ... victime colaterale. Dumnezeu sa-i odihneasca.. dar cum sa mergi cu ~200 km/h? Fie el drum uscat.. 200 km/h? Pacat... ca s-a stins un pusti si ... nici al 2lea nu cred ca mai scapa.

Viteza face victime.
Nu te'ai gandit ca poate parerea ta nu conteaza?!
Furnicutz is offline   Reply With Quote
Old 17-02-13, 15:29   #982
Scarto
Old School Cars

Stage 5
 
Scarto's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,028
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[VW]
Default Re: Accidente în Neamţ

Si de ce ai citit-o?
Scarto is offline   Reply With Quote
Old 17-02-13, 15:40   #983
Furnicutz

Stage 1
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 11
Default Re: Accidente în Neamţ

Quote:
Originally Posted by Scarto View Post
Si de ce ai citit-o?
Pentru ca m-am plictisit de "experti" ca si tine . Nu cred ca esti tu in masura sa tragi concluzii
Furnicutz is offline   Reply With Quote
Old 17-02-13, 15:42   #984
Scarto
Old School Cars

Stage 5
 
Scarto's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,028
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[VW]
Default Re: Accidente în Neamţ

Am vazut ca ti-a fost prieten respectivul si c-ai pus poza cu el si pe facebook, insa cred ca trebuie sa recunosti adevarul si anume ca e singurul vinovat pentru ceea ce s-a intamplat. Ca nu vrei tu sa recunosti... asta e partea a2a mai Lucica.. Cred ca moral e sa recunoastem cand cineva, undeva, greseste .. pentru a nu mai gresi si altii.

Si la ce te referi cand spui expert? N-am decat de 1 an B-ul... nu sunt expert Si nici nu trebuie sa fii mare expert sa-ti dai seama cand cineva greseste.

Viteza ucide.

PS: Ma bucur totusi ca cel din spital se pare ca v-a scapa..
__________________
Burn rubber, not your soul

Last edited by Scarto; 17-02-13 at 15:52.
Scarto is offline   Reply With Quote
Old 17-02-13, 15:42   #985
RyaN-
VW Driver

Stage 5
 
RyaN-'s Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 484
Member of:
[VW]
Default Re: Accidente în Neamţ

Quote:
Originally Posted by Furnicutz View Post
Pentru ca m-am plictisit de "experti" ca si tine . Nu cred ca esti tu in masura sa tragi concluzii
stai linistit, nu te mai agita... ca asa-i pe "forum"
RyaN- is offline   Reply With Quote
Old 17-02-13, 16:07   #986
Furnicutz

Stage 1
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 11
Default Re: Accidente în Neamţ

Quote:
Originally Posted by Scarto View Post
Am vazut ca ti-a fost prieten respectivul si c-ai pus poza cu el si pe facebook, insa cred ca trebuie sa recunosti adevarul si anume ca e singurul vinovat pentru ceea ce s-a intamplat. Ca nu vrei tu sa recunosti... asta e partea a2a mai Lucica.. Cred ca moral e sa recunoastem cand cineva, undeva, greseste .. pentru a nu mai gresi si altii.

Si la ce te referi cand spui expert? N-am decat de 1 an B-ul... nu sunt expert Si nici nu trebuie sa fii mare expert sa-ti dai seama cand cineva greseste.

Viteza ucide.

PS: Ma bucur totusi ca cel din spital se pare ca v-a scapa..
Hai sa ii lasam sa se odihneasca in pace,asa e moral. Nu e nevoie de oameni ca tine sa ne spuna cine si cum greseste,nu suntem noi in masura sa stabilim asta.Ai fost cumva in masina sa stii cine conducea si ce s-a intamplat?Iti raspund tot eu,NU! Asa ca te rog sa iti tii parerile pentru tine,eventual in privat
Furnicutz is offline   Reply With Quote
Old 17-02-13, 17:09   #987
andi_cimpean

Stage 5
 
andi_cimpean's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 9,889
Member of:
[Moderators]
Default Re: Accidente în Neamţ

Quote:
Originally Posted by Furnicutz View Post
Hai sa ii lasam sa se odihneasca in pace,asa e moral.
De acord cu tine dar nu inteleg de ce ai dorit sa provoci alte discutii prin continuarea de mai jos...


Quote:
Originally Posted by Furnicutz View Post
Nu e nevoie de oameni ca tine sa ne spuna cine si cum greseste,nu suntem noi in masura sa stabilim asta.Ai fost cumva in masina sa stii cine conducea si ce s-a intamplat?Iti raspund tot eu,NU! Asa ca te rog sa iti tii parerile pentru tine,eventual in privat
Daca la ora aia (foarte matinala), se gasea prin zona in care BMW-ul a jucat ping-pong, un umil si biet cetatean care incerca sa ajunga la al sau loc de munca, nu din placere, ci din necesitate, nu de alta da' are cateva guri de hranit si poate el nu este ca altii, asteptand sa-i dea STATU' si acest amic/prieten al tau, in aburii alcolului ii curma viata intr-o clipita, cum ar mai fi fost?
Asa cum am zis anterior, hai s-o lasam asa si sa-i fie tarana usoara dar cat a fost pe pamant, in rolul sau de om, a dat gres... putea face pagube mult mai serioase... si pentru ce?
__________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Last edited by andi_cimpean; 17-02-13 at 17:12.
andi_cimpean is offline   Reply With Quote
Old 17-02-13, 17:24   #988
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Accidente în Neamţ

lasatii sa se odihneasca in pace... nu mai conteaza cine a fost vinovat si nu...
nu se mai poate repara nimic acum...

am vazut zilele trecute un accident cu un logan rosu care a intrat in podul de pe calea romanului.... voi reveni cu o poza
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 17-02-13, 17:51   #989
Furnicutz

Stage 1
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 11
Default Re: Accidente în Neamţ

Quote:
Originally Posted by andi_cimpean View Post
De acord cu tine dar nu inteleg de ce ai dorit sa provoci alte discutii prin continuarea de mai jos...




Daca la ora aia (foarte matinala), se gasea prin zona in care BMW-ul a jucat ping-pong, un umil si biet cetatean care incerca sa ajunga la al sau loc de munca, nu din placere, ci din necesitate, nu de alta da' are cateva guri de hranit si poate el nu este ca altii, asteptand sa-i dea STATU' si acest amic/prieten al tau, in aburii alcolului ii curma viata intr-o clipita, cum ar mai fi fost?
Asa cum am zis anterior, hai s-o lasam asa si sa-i fie tarana usoara dar cat a fost pe pamant, in rolul sau de om, a dat gres... putea face pagube mult mai serioase... si pentru ce?

Si daca cadeau si la noi meteoriti ca in Rusia??nu ar fi dragut sa vorbim la subiect si sa nu ne mai facem SF'uri? Nu e bine ce s-a intamplat dar nu e nevoie de altii experti sa ne explice,avem destui
Furnicutz is offline   Reply With Quote
Old 17-02-13, 20:43   #990
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Accidente în Neamţ

Quote:
Originally Posted by Furnicutz View Post
Hai sa ii lasam sa se odihneasca in pace,asa e moral. Nu e nevoie de oameni ca tine sa ne spuna cine si cum greseste,nu suntem noi in masura sa stabilim asta.Ai fost cumva in masina sa stii cine conducea si ce s-a intamplat?Iti raspund tot eu,NU! Asa ca te rog sa iti tii parerile pentru tine,eventual in privat
Ce ai vrut sa spui cu ".Ai fost cumva in masina sa stii cine conducea si ce s-a intamplat?" Din fraza asta se pot intelege multe lucruri


Quote:
Originally Posted by buddy_lexx View Post
am vazut zilele trecute un accident cu un logan rosu care a intrat in podul de pe calea romanului.... voi reveni cu o poza
ba esti nebun,pe ala l-a scos taicamiu din masina,era praf,nu stia nici cum il cheama se tinea de el ))))
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -