Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 13-10-09, 19:06   #1426
LOGDaniel

Stage 2
 
LOGDaniel's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 64
Default Re: -=Maşini din Piatra Neamţ=-

Quote:
Originally Posted by VladM View Post
Buddy,n-are turbocharger
N-am nimic cu tine dar deja esti penibil cu turbocharger, daca ma uit in posturile tale din ultima vreme in 90% din ele ai spus turbocharger, ti-am mai pus odata o intrebare si nu mi-ai raspuns.
__________________
Vand Piese si Accesorii Tuning
LOGDaniel is offline   Reply With Quote
Old 13-10-09, 19:16   #1427
A'Lexani

Stage 3
 
A'Lexani's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 145
Member of:
[FORD]
[2 Roti]
Default Re: -=Maşini din Piatra Neamţ=-

la cayenne gts iti trebuie sa tragi remorca dupa tine?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Fotografie-0057.jpg
Views:	112
Size:	884.0 KB
ID:	1126099   Click image for larger version

Name:	Fotografie-0058.jpg
Views:	113
Size:	609.6 KB
ID:	1126100  
A'Lexani is offline   Reply With Quote
Old 13-10-09, 19:49   #1428
B16SIX

Stage 5
 
B16SIX's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 591
Default Re: -=Maşini din Piatra Neamţ=-

Quote:
Originally Posted by A'Lexani View Post
la cayenne gts iti trebuie sa tragi remorca dupa tine?
mai duci 1 ATV ,1ski jet,o rulota
B16SIX is offline   Reply With Quote
Old 13-10-09, 20:03   #1429
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: -=Maşini din Piatra Neamţ=-

Quote:
Originally Posted by LOGDaniel View Post
N-am nimic cu tine dar deja esti penibil cu turbocharger, daca ma uit in posturile tale din ultima vreme in 90% din ele ai spus turbocharger, ti-am mai pus odata o intrebare si nu mi-ai raspuns.
Ia arata-mi 90% din posturile mele,hai,daca tot vorbesti mult prost si fara rost.
VladM is offline   Reply With Quote
Old 13-10-09, 20:48   #1430
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: -=Maşini din Piatra Neamţ=-

Daca aveti de gand sa umpleti iar forumul cu tampenii si aberatii... va rog foarte frumos sa le faceti doar pe PM sau pe messenger , skype etc etc .
Cam dati prea in offtopic !!!
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 14-10-09, 13:11   #1431
ady_lkw

Stage 3
 
ady_lkw's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 139
Default Re: -=Maşini din Piatra Neamţ=-

Quote:
Originally Posted by VladM View Post
Ia arata-mi 90% din posturile mele,hai,daca tot vorbesti mult prost si fara rost.
cauti scandal vad.mai bine vezi ti de treaba . si cu dark devill care ti e problema?
ady_lkw is offline   Reply With Quote
Old 14-10-09, 13:22   #1432
ady_lkw

Stage 3
 
ady_lkw's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 139
Default Re: -=Maşini din Piatra Neamţ=-

Quote:
Originally Posted by scturoag View Post
Aaaa.. gata stiu ))))
Da frateee...
N'are turbocharger... il face praf Darkdevil cu cazanu lui cu turbocharger=))))
daca ai o problema cu dark devil de rezolvat rezolv o in privat si nu cred ca esti tu in masura sa compari masina lui cu um cazan. daca a fost liniste atata timp pe aici de ce vrei sa o strici tu? nu cauta scvandal si cel mai bine ar fi sa i ceri scuze cred eu
ady_lkw is offline   Reply With Quote
Old 14-10-09, 13:28   #1433
dominic_toretto

Stock
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 9
Default Re: -=Maşini din Piatra Neamţ=-

Care cazan cu turbocharger? Ala vechi sau asta nou? Ba turoagule da fi explicit ca sar admiratorii ca popcornul in ceaun! ha ha ...vezi ciocu mic, caci daca spui un adevar se gasesc imediat vreo 3 care sa sara la gatul tau pentru asta si dupa sa te acuze tot pe tine ca masturbi linistea publica (de pe forum).

Va rog eu frumos (acum serios vorbind si lasand gluma la o parte) sa incetam cu subiectul asta delicat. Cel mai bine cerem scuze la cazan si ne vedem de treaba.
dominic_toretto is offline   Reply With Quote
Old 14-10-09, 13:31   #1434
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: -=Maşini din Piatra Neamţ=-

Quote:
Originally Posted by ady_lkw View Post
cauti scandal vad.mai bine vezi ti de treaba . si cu dark devill care ti e problema?
Quote:
Originally Posted by ady_lkw View Post
daca ai o problema cu dark devil de rezolvat rezolv o in privat si nu cred ca esti tu in masura sa compari masina lui cu um cazan. daca a fost liniste atata timp pe aici de ce vrei sa o strici tu? nu cauta scvandal si cel mai bine ar fi sa i ceri scuze cred eu
I'auzi cine s-a gasit sa se bage in seama, tu care ai injurat jumate de forum...
Sa-mi cer scuze ? fata de cine ? de Dark Devil ?!? cred ca glumesti !


Quote:
Originally Posted by dominic_toretto View Post
Care cazan cu turbocharger? Ala vechi sau asta nou? Ba turoagule da fi explicit ca sar admiratorii ca popcornul in ceaun! ha ha ...vezi ciocu mic, caci daca spui un adevar se gasesc imediat vreo 3 care sa sara la gatul tau pentru asta si dupa sa te acuze tot pe tine ca masturbi linistea publica (de pe forum).

Va rog eu frumos (acum serios vorbind si lasand gluma la o parte) sa incetam cu subiectul asta delicat. Cel mai bine cerem scuze la cazan si ne vedem de treaba.
Masturbi ???
vroiai sa zici: perturbi

Get a life.

Last edited by scturoag; 14-10-09 at 13:36.
scturoag is offline   Reply With Quote
Old 14-10-09, 13:34   #1435
ady_lkw

Stage 3
 
ady_lkw's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 139
Default Re: -=Maşini din Piatra Neamţ=-

ia da mi un nr de telefon ca sa vb noi doi valabil si pt dominic toretto sa incheiem cearta asta pt totdeauna
ady_lkw is offline   Reply With Quote
Old 14-10-09, 13:36   #1436
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: -=Maşini din Piatra Neamţ=-

Bun...din acest moment primu post cu legatura la subiectu de scandal se va sanctiona!
Va rog insistent nu mai deschideti aceste subiecte vechi!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 14-10-09, 13:40   #1437
ady_lkw

Stage 3
 
ady_lkw's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 139
Default Re: -=Maşini din Piatra Neamţ=-

scuze aline dar vad ca se cauta scandal
ady_lkw is offline   Reply With Quote
Old 14-10-09, 13:46   #1438
askhy

Stage 5
 
Join Date: May 2008
Posts: 555
Default Re: -=Maşini din Piatra Neamţ=-

Off-topic: Facetiva fratilor topic separat special pentru certuri, lasati restul subiectelor aerisite, dar cel mai bine ar fi sa nu va mai certati deloc
On-Topic: man, lumea are dreptate, spoilerul e prea patratos pentru o asa masina si o strica mult (punctul meu de vedere) uite ceva frumos pentru Focus
askhy is offline   Reply With Quote
Old 15-10-09, 23:05   #1439
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: -=Maşini din Piatra Neamţ=-

Vă înjuraţi ca nimeni alţii.
Sunteţi împărţiţi şi divizaţi cum nu cred că sunt comunităţi locale.
Sunteţi atât de încrâncenaţi unii pe alţii încât nu există eveniment organizat la Piatra Neamţ la care să nu se lase cu megascandal şi înjurături după (pe pariu că de pe 25.10, seara, povestea se va repeta fără discuţie).
Gândiţi-vă la o soluţie, vă rog frumos, şi renunţaţi definitiv la afirmaţii defăimătoare la adresa celorlalţi.
Să ştiţi că toţi avem păcate, toţi greşim mult în anumite zone, nu îl scuipaţi pe ăla din faţa voastră că şi voi aveti poate de două ori mai multe păcate decât el.
Nu dăm înainte un metru măcar, rămânem "cei mai proşti din curtea şcolii" din orice poziţie dacă nu reuşim să nu fim români tipici măcar într-o zonă specială aşa cum trebuie să fie un forum al pasionaţilor de tuning.
Vă reamintesc, suntem aici cu toţii pentru că, indiferent de orice altceva, avem aceeaşi dragoste: tuningul auto.
Să folosim lucrurile comune în orice fel vreţi şi renunţaţi la jigniri, înţepături, miştouri şi alte românisme, pentru că nu vor avea loc nici posturile nici userii care nu reuşesc să depăşească handicapul ăsta.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 17-10-09, 13:50   #1440
DarkDevil666

Stage 3
 
DarkDevil666's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 117
Default Re: -=Maşini din Piatra Neamţ=-

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
Vă înjuraţi ca nimeni alţii.
Sunteţi împărţiţi şi divizaţi cum nu cred că sunt comunităţi locale.
Sunteţi atât de încrâncenaţi unii pe alţii încât nu există eveniment organizat la Piatra Neamţ la care să nu se lase cu megascandal şi înjurături după (pe pariu că de pe 25.10, seara, povestea se va repeta fără discuţie).
Gândiţi-vă la o soluţie, vă rog frumos, şi renunţaţi definitiv la afirmaţii defăimătoare la adresa celorlalţi.
Să ştiţi că toţi avem păcate, toţi greşim mult în anumite zone, nu îl scuipaţi pe ăla din faţa voastră că şi voi aveti poate de două ori mai multe păcate decât el.
Nu dăm înainte un metru măcar, rămânem "cei mai proşti din curtea şcolii" din orice poziţie dacă nu reuşim să nu fim români tipici măcar într-o zonă specială aşa cum trebuie să fie un forum al pasionaţilor de tuning.
Vă reamintesc, suntem aici cu toţii pentru că, indiferent de orice altceva, avem aceeaşi dragoste: tuningul auto.
Să folosim lucrurile comune în orice fel vreţi şi renunţaţi la jigniri, înţepături, miştouri şi alte românisme, pentru că nu vor avea loc nici posturile nici userii care nu reuşesc să depăşească handicapul ăsta.

Ai mare dreptate aici, dar la unii tre sa le desenezi ca sa inteleaga ceva.....si mai ales k mai moare si invidia din ei, dar sunt si alte metode pentru a linisti pe ''unii comentatori''..
__________________
DARKNIGHT RACER
DarkDevil666 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -