Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 01-12-07, 17:09   #1096
GHICI

Stage 3
 
GHICI's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 125
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Ieri am vazut o chesti efoarte urata ..... treaba din centru s-a impartzit in doua ...o bucata in centru una la stadion .......urat daca intr-un oras asa mic si la cat de putini eram acolo ...se fac faze de astea .......mi se mai face nevoie de helas...... nu tin partea nimanui .....oricum parerea mea ...si comentariile aiurea chiar o sa ma lase rece ....SA VA FIE RUSINE LA CEI CARE ATI GANDIT SI FACUT TREABA ASTA CU DESPARTITU IN CLUBURILE LUI PESTE ........nici nu va mai salutati intre voi , va uitati urat uni la alti ..... o treaba de tot cacatu ...... si va mai si numitzi .....soferi cu aere de piloti ....... foarte urat si inca o data spun ...... sa le fie rusine celor care au gandit , provocat si executat spargerea gastii din centru ............scuze daca s-a simtit cineva ofensat
GHICI is offline   Reply With Quote
Old 01-12-07, 17:13   #1097
26WRC

Stage 5
 
26WRC's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,159
Member of:
[Moderators]
[Opel]
[4Rally]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by GHICI View Post
Ieri am vazut o chesti efoarte urata ..... treaba din centru s-a impartzit in doua ...o bucata in centru una la stadion .......urat daca intr-un oras asa mic si la cat de putini eram acolo ...se fac faze de astea .......mi se mai face nevoie de helas...... nu tin partea nimanui .....oricum parerea mea ...si comentariile aiurea chiar o sa ma lase rece ....SA VA FIE RUSINE LA CEI CARE ATI GANDIT SI FACUT TREABA ASTA CU DESPARTITU IN CLUBURILE LUI PESTE ........nici nu va mai salutati intre voi , va uitati urat uni la alti ..... o treaba de tot cacatu ...... si va mai si numitzi .....soferi cu aere de piloti ....... foarte urat si inca o data spun ...... sa le fie rusine celor care au gandit , provocat si executat spargerea gastii din centru ............scuze daca s-a simtit cineva ofensat
de ce nu zici pe fata la cine te referi?!
26WRC is offline   Reply With Quote
Old 01-12-07, 17:25   #1098
GHICI

Stage 3
 
GHICI's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 125
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Pe cuvant habar nu am ....stiu ca aia de la stadion sunt ceva cu NSL si astialalti paca ceva cu camicaze ...bla bla....nu sunt de partea nimanui...si daca stiam cine il faceam nesimtzit direct ...asa tre sa zic la toti si care se simte asta e .... oricum pe romaneste e o FAZA DE TOT CACATU ..... daca am sa am cum am sa trec si pe la uni si pe la alti ...... dar sincer e pacat ..... am auzit tot felu de justificari ..ca uni erau sau nu bagatzi in seama ..etc.....astea nu sunt motive .....eu am prieteni de o viatza cu care in anumite momente mam batut mam scuipat....dar am ramas aceiasi gasca...... parca asta era ideia ...nu sa isi ia cineva jucariile si sa plece..... dar in fine nu judec pe nimeni ...... si sper sa nu aiba careva tupeu sa spuna ca nu e o faza de cacat ..... ca atunci chiar ca e prost gramada ..... cred ca ar trebui sa gasiti solutia sa va impacati ca ..... nu e frumos.....astia de la stadion sa mai lase din tupeu de frustrati si cei din centru sa isi aminteasca ca si ei arau la fel o data ....cred ca ar trebui sa faca toti o bauta impreuna si sa lase figurile ca nu folosesc la nimik...... INCA O DATA SCUZE DACA SE SIMTE CINEVA JICNIT DE CE ZIC EU .... o zic prieteneste nu cu rautate ....
GHICI is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 13:24   #1099
EDC_cip

Stage 5
 
EDC_cip's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 794
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

ghici eu sunt in tara de 2 saptamani prima data am venit in centru sa ma intalnesc ca pe vremuri da cand am vazut ca niste baieti vin te iau la misto cu niste vorbe cum plm sa mai stai cu eiii daca nu suntem acceptati "cu masinia mai naspa" mam dus sus la stadion mam inteles bine .... pt ca nu sunt gesturi da cand vad ca vin baieti din centru si ne iau la misto cum sa mai fim uniti frate? "nus nu vreau sa deranjez pe nimeni"
EDC_cip is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 14:09   #1100
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by EDC_cip View Post
ghici eu sunt in tara de 2 saptamani prima data am venit in centru sa ma intalnesc ca pe vremuri da cand am vazut ca niste baieti vin te iau la misto cu niste vorbe cum plm sa mai stai cu eiii daca nu suntem acceptati "cu masinia mai naspa" mam dus sus la stadion mam inteles bine .... pt ca nu sunt gesturi da cand vad ca vin baieti din centru si ne iau la misto cum sa mai fim uniti frate? "nus nu vreau sa deranjez pe nimeni"
intalnirile astea normal..is pt cei pasionati d masini ..si d tuning...nu cred ca ar trebui sa se faca discriminari sau mishtouri despre unu care are o masina "fara potential" cum am auzit k se spune ceea ce-i f urat...
ok...altii si`au facut un club al lor..bv lor...eu nu vad asta k o fapta rea...fiecare cu alegerea sa...
am vazut si eu o faza de genu ..."ia uite si la ala.." pakat k se fac din astea...
ar fi multe de spus...pe subiectu asta...dar nu stiu ce-i mai bine sa stai intr-o stare de conflict cu altii pt nuj ce motiv...sau sa cauti o solutie favorabila tuturor pt a rezolva probl ...
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 16:02   #1101
sony_cristi
Peugeot Driver

Stage 5
 
sony_cristi's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 315
Member of:
[PEUGEOT]
Thumbs up Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by buddy_lexx View Post
intalnirile astea normal..is pt cei pasionati d masini ..si d tuning...nu cred ca ar trebui sa se faca discriminari sau mishtouri despre unu care are o masina "fara potential" cum am auzit k se spune ceea ce-i f urat...
ok...altii si`au facut un club al lor..bv lor...eu nu vad asta k o fapta rea...fiecare cu alegerea sa...
am vazut si eu o faza de genu ..."ia uite si la ala.." pakat k se fac din astea...
ar fi multe de spus...pe subiectu asta...dar nu stiu ce-i mai bine sa stai intr-o stare de conflict cu altii pt nuj ce motiv...sau sa cauti o solutie favorabila tuturor pt a rezolva probl ...
si "ALBERTO " era o masina fara potential asa ca......
sony_cristi is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 21:30   #1102
Gigi_V
Mercedes Driver

Stage 2
 
Gigi_V's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 52
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[MERCEDES]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

salutare
Gigi_V is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 21:32   #1103
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by Gigi_V View Post
salutare
Salut!!
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 21:34   #1104
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by Gigi_V View Post
salutare
Bine ai venit printre noi! spor la postat!
zi`ne si noua c masina ai.. poate te cunoastem ..:P
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 21:42   #1105
Gigi_V
Mercedes Driver

Stage 2
 
Gigi_V's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 52
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[MERCEDES]
Default

baieti stie cineva cum dau de ali_ump ? please

am un c 180 alb sigur il stiti

Last edited by Ali_ump; 02-12-07 at 23:27.
Gigi_V is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 06:27   #1106
Khristy
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Khristy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 911
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[FORD]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by EDC_cip View Post
ghici eu sunt in tara de 2 saptamani prima data am venit in centru sa ma intalnesc ca pe vremuri da cand am vazut ca niste baieti vin te iau la misto cu niste vorbe cum plm sa mai stai cu eiii daca nu suntem acceptati "cu masinia mai naspa" mam dus sus la stadion mam inteles bine .... pt ca nu sunt gesturi da cand vad ca vin baieti din centru si ne iau la misto cum sa mai fim uniti frate? "nus nu vreau sa deranjez pe nimeni"
Am si eu o mica rugaminte la tine... spune aici pe forum cine sunt cei care te-au luat la misto !! V-am deranjat cand am venit si am incercat sa facem putina atmosfera ?? Eu te-am deranjat pe tine cu ceva ? sincer sa fiu nu am absolut nimik cu voi... masina ta imi este chiar simpatica pot sa spun , arata foarte bine. Inca o data te rog ... zi'ne si noua cine sunt figurantii... Multumesc anticipat...
__________________
Khristy is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 09:22   #1107
EDC_cip

Stage 5
 
EDC_cip's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 794
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

nu vreau sa dau nume ca e bine asa da oricum am vb si aseara cu cei de la nsl ca nu ne deranjati ca veniti si noi am vrem sa venim in centru sau cel putin io sa ne intelegem TOTI.. da... te rog u si mai sunt cativa baieti care sunt de nota 10.. si apreciez asta @ adik apreciez ca stiu despre ce e treaba in comunitatea asta "SPER SA VA FACETI MASINILE CARE MAI SUNT CA ACUSICA FACE PIATRA NEAMT 1 AN SI VREAU O INTALNIRE MAREEEEEEEEE"
EDC_cip is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 10:00   #1108
GHICI

Stage 3
 
GHICI's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 125
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

stii cum e chestia si daca ai sa vii cu un veiron in centru tot vor iesi dume si mistouri ca asa e intre baieti acolo....orice masina ai sa ai ...se va spune ..."parca doarme masina asta" deci fiti si voi mai receptivi la glume ...ca pe seama mea cu farasu meu s-au facut zeci de glume mai destepte sau mai de prost gust ...asa e intre baieti .....zona fara glume e in curtea manastirii .... si hai sa o dam si pe aia buna...daca cineva iti da o duma...tre sa fii destul de inteligent sa io intorci nu sa abandonezi treaba
GHICI is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 10:15   #1109
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by GHICI View Post
stii cum e chestia si daca ai sa vii cu un veiron in centru tot vor iesi dume si mistouri ca asa e intre baieti acolo....orice masina ai sa ai ...se va spune ..."parca doarme masina asta" deci fiti si voi mai receptivi la glume ...ca pe seama mea cu farasu meu s-au facut zeci de glume mai destepte sau mai de prost gust ...asa e intre baieti .....zona fara glume e in curtea manastirii .... si hai sa o dam si pe aia buna...daca cineva iti da o duma...tre sa fii destul de inteligent sa io intorci nu sa abandonezi treaba
Da Ghici ai perfecta dreptate dar mai sunt oameni morocanosi care daca ai glumit cu ei gata zic ca ai ceva cu ei.........ma baieti fiti si voi oleaca mai maleabili ........
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 10:46   #1110
EDC_cip

Stage 5
 
EDC_cip's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 794
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[RENAULT]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

joker nu e vb de asta accept toate glumele aduse la masina mea pt ca stiu ca nu e perfecta... da e vorba sa nu ne jicnim intre noi glume le accept frate gesturile nu.. si inpresiile de exemplu vineri " nsl a venit la stadion + dupa si baieti din centru a venit cu o intrare misto si ii apreciez da nu mai apreciez cand au inceput sa arunce cu jicniri de asta am deci sa plecam de la stadion "ca daca nu veneau vorbele aduse iti zic ca stateam toti"
EDC_cip is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -