Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-02-11, 21:33   #91
AddY.AVI

Stage 3
 
AddY.AVI's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 158
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Propuneri moderator Piatra Neamt

Quote:
Originally Posted by Teo MTM View Post
Mai mulţi pasionaţi TRR ! Vezi că eşti cam offtopic ! Ai WARN !
asa ...pregateste-te si fa-ti treaba =)))
AddY.AVI is offline  
Old 07-02-11, 21:34   #92
Teo MTM

Stage 5
 
Teo MTM's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 417
Member of:
[Opel]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Propuneri moderator Piatra Neamt

Quote:
Originally Posted by AddY.AVI View Post
asa ...pregateste-te si fa-ti treaba =)))
Al naibii de când eu viitor moderator toţi vă implicaţi cu câte ceva în comunitate !
Teo MTM is offline  
Old 07-02-11, 21:38   #93
red_shoc

Stage 1
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 10
Default Re: Propuneri moderator Piatra Neamt

Quote:
Originally Posted by Teo MTM View Post
Al naibii de când eu viitor moderator toţi vă implicaţi cu câte ceva în comunitate !
'tz dai sama?
red_shoc is offline  
Old 08-02-11, 20:33   #94
Moderator Piatra Neamt

Stage 1
 
Moderator Piatra Neamt's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 10
Default Re: Propuneri moderator Piatra Neamt

Cei care mai doresc sa posteze pe sectiunea Neamt sunt rugati sa citeasca cu atentie inca odata daca trebuie Regulamentul General 4Tuning si regulamentele aditionale!

Cele generale le mai insiram odata pentru ca sunt cele mai importante! Cele aditionale le aveti in link-uri:


Reguli generale pe forumul 4TuningRO

1. Postează numai dacă ai de spus ceva important sau folositor celorlalţi.

2. Foloseşte funcţia Search. Dacă ai ceva de întrebat sau discutat, caută mai întâi prin subiectele existente.

3. Posturile trebuie sa fie bazate pe argumente, nu pe opinii subiective.

4. NU JIGNI şi nu declanşa scandaluri.

5. Nu introduce acelaşi subiect (sau acelaşi tip de produs comercial) pe 2 sau mai multe secţiuni, sau de mai multe ori pe aceeaşi secţiune. Nu folosi clone.

6. Păstrează subiectele în profilul fiecărei secţiuni.

7. Administratorii şi moderatorii forumului nu sunt obligaţi să dea explicaţii, deşi e frumos din partea lor dacă o fac.

8. Scrie normal si corect in limba română.

9. Evenimentele, show-urile şi manifestările auto din ţară pot fi promovate pe forumul 4TuningRO doar în urma unui acord prealabil cu administratorii site-ului. (mail la office@4tuning.ro)

10. Referirile la alte site-uri, forumuri, jocuri şi concursuri nu sunt acceptate.

11. Foloseşte-ţi bunul simţ şi normalitatea în orice acţiune întreprinzi pe 4tuning.

Recomandare: completeză-ţi profilul in intregime, cu locaţia si vârsta, e o dovadă de respect pentru ceilalţi useri.




COMERCIAL

Vanzari-Cumparari

REGULI GENERALE!

Last edited by Moderator Piatra Neamt; 09-02-11 at 13:00.
Moderator Piatra Neamt is offline  
Old 08-02-11, 23:53   #95
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default Re: Propuneri moderator Piatra Neamt

Scuze.... am ajuns ceva mai greu ca sa... confirm. Cititi si retineti. Aveti mai sus noul moderator, dupa cum se citeste din nick-ul lui. "Puterile" ii vin de abia maine... dar pana atunci sunt eu atent.

PS: Userii cu 1-2 posturi care au primit ban ieri (si care mai primesc imediat) sa ma contacteze pe PM pentru eventuarea rezolvare a situatiei.

Sper sa va bucurati frumos de sectiunea asta asa cum o faceati la inceput. Daca aveti ceva de lamurit, ceva de reclamat sau orice legat de moderarea sectiunii incepand de maine incolo, astept mesajele voastre si promit sa rezolvam echitabil orice situatie.

Contrar asteptarilor voastre nu conteaza CINE, DE UNDE, si DE CAND este moderator. Si sincer....nici macar nu ar trebui sa va intereseze. Oferiti respect si o sa primiti acelasi lucru. Aveti grija de ce e al vostru.... sau daca nu....o sa aiba grija altii pentru voi....si de voi.

Multa bafta!
__________________
www.melodix.ro
ReLLaXX is offline  
Old 09-02-11, 07:29   #96
Teo MTM

Stage 5
 
Teo MTM's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 417
Member of:
[Opel]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Propuneri moderator Piatra Neamt

Quote:
Originally Posted by ReLLaXX View Post
Scuze.... am ajuns ceva mai greu ca sa... confirm. Cititi si retineti. Aveti mai sus noul moderator, dupa cum se citeste din nick-ul lui. "Puterile" ii vin de abia maine... dar pana atunci sunt eu atent.

PS: Userii cu 1-2 posturi care au primit ban ieri (si care mai primesc imediat) sa ma contacteze pe PM pentru eventuarea rezolvare a situatiei.

Sper sa va bucurati frumos de sectiunea asta asa cum o faceati la inceput. Daca aveti ceva de lamurit, ceva de reclamat sau orice legat de moderarea sectiunii incepand de maine incolo, astept mesajele voastre si promit sa rezolvam echitabil orice situatie.

Contrar asteptarilor voastre nu conteaza CINE, DE UNDE, si DE CAND este moderator. Si sincer....nici macar nu ar trebui sa va intereseze. Oferiti respect si o sa primiti acelasi lucru. Aveti grija de ce e al vostru.... sau daca nu....o sa aiba grija altii pentru voi....si de voi.

Multa bafta!
Ai sters si ai mutat pe aici si ai facut praf tot ! Sincer iti zic e ca nu ma interesa nici un post de moderator ca nu am timp eu sa stau sa moderez ! Singurul care ar putea sa ii multumeasca pe toti e Ghici_Robert ! Eu doar eram curios ce se va intampla dupa ce majoritatea m-au propus ! Dar cum traim in Romania si zicea cineva mai sus ca toti isi propun prietenu` cel mai bun uite ca si moderatorul a fost ales un prieten bun al supermoderatorului ! Va urez moderare placuta !
Teo MTM is offline  
Old 09-02-11, 07:54   #97
AddY.AVI

Stage 3
 
AddY.AVI's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 158
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Propuneri moderator Piatra Neamt

Quote:
Originally Posted by ReLLaXX View Post
Scuze.... am ajuns ceva mai greu ca sa... confirm. Cititi si retineti. Aveti mai sus noul moderator, dupa cum se citeste din nick-ul lui. "Puterile" ii vin de abia maine... dar pana atunci sunt eu atent.

PS: Userii cu 1-2 posturi care au primit ban ieri (si care mai primesc imediat) sa ma contacteze pe PM pentru eventuarea rezolvare a situatiei.

Sper sa va bucurati frumos de sectiunea asta asa cum o faceati la inceput. Daca aveti ceva de lamurit, ceva de reclamat sau orice legat de moderarea sectiunii incepand de maine incolo, astept mesajele voastre si promit sa rezolvam echitabil orice situatie.

Contrar asteptarilor voastre nu conteaza CINE, DE UNDE, si DE CAND este moderator. Si sincer....nici macar nu ar trebui sa va intereseze. Oferiti respect si o sa primiti acelasi lucru. Aveti grija de ce e al vostru.... sau daca nu....o sa aiba grija altii pentru voi....si de voi.

Multa bafta!

Rellaxx dc sa banezi acei useri? (poate urmez si eu )pentru ca nu sa anuntat nimic referitor la noul moderator . daca o luam logic nu s-a anuntat nimic legat de un nou moderator.(pe de alta parte sunt fericit k sa ales unul si sa terminat cu tot balamucul creat) .Eu in prima faza cand am vazut "nikul" noului moderator am crezut ca cineva si-a factut cont si se da moderator ,nu am vazut niciunde pana acum catu sa confirmi asa ceva .Parerea mea .
Acum m-am lamurit ...Felicitari noului moderator ..sper sa faca treaba buna
AddY.AVI is offline  
Old 09-02-11, 09:15   #98
DarkNight_Racer

Stage 5
 
DarkNight_Racer's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 419
Default Re: Propuneri moderator Piatra Neamt

Se vede k unii chiar nu stiu sa citeasca regulamentul!....moderatorii si supermodertorii nu au de ce sa dea explicatii la unii pentru diferitele decizii luate de ei!!!....fiecare stie mai bine ceea ce face.
__________________
RED ZONE TUNING
DarkNight_Racer is offline  
Old 09-02-11, 10:03   #99
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Propuneri moderator Piatra Neamt

Quote:
Originally Posted by DarkNight_Racer View Post
Se vede k unii chiar nu stiu sa citeasca regulamentul!....moderatorii si supermodertorii nu au de ce sa dea explicatii la unii pentru diferitele decizii luate de ei!!!....fiecare stie mai bine ceea ce face.
nu-ti bate capu..ca n-ai cu cine! oamenii nu stiu cei aia un forum si vor moderatori )))
buddy_lexx is offline  
Old 09-02-11, 10:26   #100
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default Re: Propuneri moderator Piatra Neamt

Quote:
Originally Posted by Teo MTM View Post


Ai sters si ai mutat pe aici si ai facut praf tot ! Sincer iti zic e ca nu ma interesa nici un post de moderator ca nu am timp eu sa stau sa moderez ! Singurul care ar putea sa ii multumeasca pe toti e Ghici_Robert ! Eu doar eram curios ce se va intampla dupa ce majoritatea m-au propus ! Dar cum traim in Romania si zicea cineva mai sus ca toti isi propun prietenu` cel mai bun uite ca si moderatorul a fost ales un prieten bun al supermoderatorului ! Va urez moderare placuta !
Nu dragul meu, praf ati facut tot voi, nu eu. Nu am mai sters nimic, doar v-am mutat aberatiile si off-topicul acolo unde le este locul, adica la Cafenea. Daca ti se pare praf, ei bine, asa arata sectiunea voastra daca nu curata nimeni dupa voi. Cum o pastrati, asa o aveti.

Daca o sa simt ca are sens o sa fac curat si la Cafenea. Da' ma gandesc ca macar acolo puteti avea voi grija.

PS: Nu ai habar cat de bun prieten sunt cu noul moderator. A fost ales de fortele oculte din Piatra. Mie mi s-a comunicat aseara decizia, la ora 12 fix, cu ajutorul unui porumbel orb. Deci prietene... Daca vroiam sa-mi aleg un prieten in pozitia aia, il alegeam fara sa intreb nimic pe nimeni. Sper sa-mi fie prieten. Gen.... ca si cum imi sunt eu mie.

AddY.AVI... Am o presimtire ca nu o sa planga nimeni dupa userii aia.

TOPIC INCHIS. Daca mai e ceva de discutat pe tema asta, astept PM.
ReLLaXX is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -