Quote:
Originally Posted by bogdan
am eu o intrebare : unde "IE" stikerele?
masina arata f tare ,mai am o intrebare:
de ce scrie kamikaze pe radiatorul ala de AC?
|
intrebarea 1.....stikerele mi-au cazut in iarna iar baiatele de pe zona de aici nu s-au gandit si la mine cand au fost prin bucuresti ca sa ia ori un parasolar ori sa ia pe o discheta scrisul vectorizat.....
intrebarea 2.....trebuia sa imi scriu si eu numele undeva
iar intre intrebari......multumesc de apreciere