Re: Subaru STI
Salutare si bine ai venit printre noi,imi place foarte mult masina ta ,cu motoru' iti urez asfalt uscat si fara incidente nedorite caci se pot ivi multe obstacole in fata motoarelor mai ales in RO[caini,gropi,f multi soferi neatenti...],am avut si eu vreo 2 ani o hondita din fericire fara incidente nedorite.
Last edited by M Y U; 05-02-07 at 20:41.
|