Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Sibiu

Reply
 
Thread Tools
Old 02-11-11, 06:57   #3076
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Intalnirile noastre

1. LupAlb - 19:30 Tonomat - Vineri
2. Deyu010 - 19:30 Tonomat - Vineri
3. Sobolanul - 19:30 KFC - Vineri
4. Radu (Omu` cu mertzu`) 19:30 KFC - Vineri
5. pilu - 19:30Tonomat - Vineri
6. Records - 19:30 Tonomat - Vineri
7 Jbwkzz - 19:30 Tonomat - Vineri
8. Nicu-ene 19:30 Tonomat - Vineri
9. Schepera 19:30 KFC - Vineri
10. Omu cu dacia: 19:30 KFC - Vineri

Deci se pare ca la tonomat a ramas. O sa primiti un ultim mesaj care o sa zica treaba asta, si incepand de saptamana asta toate intalnirile se vor tine la 19:30 la tonomat (vinerea).
Cat despre mesaje, o sa le primiti pentru intalnirile spontane... daca o sa mai primiti. In felul asta nu o sa mai auzim ca x nu a primit mesaj, ca y nu a stiut unde sa vina, etc
__________________

Cineva zicea ca cercul de prieteni nu il faci cu compasul....

Last edited by lupalb; 02-11-11 at 07:00.
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 02-11-11, 07:27   #3077
deyu010

Stage 5
 
deyu010's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 339
Default Re: Intalnirile noastre

deci ramane in fiecare vineri la tonomat la 19:30 atuncea.... Si cu msjle de acord sa fie date la intalnirile spontane..
deyu010 is offline   Reply With Quote
Old 02-11-11, 07:30   #3078
deyu010

Stage 5
 
deyu010's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 339
Default Re: Intalnirile noastre

Jbw nu am fost in textil inca la liceu in energetic.
deyu010 is offline   Reply With Quote
Old 02-11-11, 08:28   #3079
Jbwkzz

Stage 3
 
Jbwkzz's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 104
Default Re: Intalnirile noastre

aham oke ... inseamna ca te confund
Jbwkzz is offline   Reply With Quote
Old 02-11-11, 16:42   #3080
deyu010

Stage 5
 
deyu010's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 339
Default Re: Intalnirile noastre

astazi am trecut pe la real... degeaba au votat oameni KFC... ca sau parcat astia cu circu acolo... nu mai ai loc de ei deloc.....
deyu010 is offline   Reply With Quote
Old 02-11-11, 16:49   #3081
X_T
VW Driver

Stage 3
 
X_T's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 111
Member of:
[VW]
Default Re: Intalnirile noastre

deja s.a inchis cazul?? pai nu s'a dat toata lumea cu parerea sau restul nu mai conteaza...
KFC -ora si ziua idem
X_T is offline   Reply With Quote
Old 02-11-11, 16:51   #3082
deyu010

Stage 5
 
deyu010's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 339
Default Re: Intalnirile noastre

pai a ramas intelegerea la tonomat in fiecare vineri la 19:30 si incaz de intalniri spontane se dau msj.... si in rest tonomatu eee prima locatie dupa vedem noi unde ce si cum ajungem
deyu010 is offline   Reply With Quote
Old 02-11-11, 22:45   #3083
bogdan650

Stage 4
 
bogdan650's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 234
Member of:
[VW]
[Fiat]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Intalnirile noastre

mda ... teoretic avem un moderator ..la care putem apela .. avem posibilitatea sa il rugam sa faca un poll cu 2-3 locatii pe care sa le voteze lumea de azi miercuri pana saptamana viitoare (sa zicem ca in 7 zile oricare dintre useri isi verifica mailul sau verifica forumul..) si atunci puteti trage o concluzie valida ..doar cei 7-8-9 oameni din lista nu sunt intreaga parcare care se umple vinerea.
ON: votez tonomat dar sa aveti grija cum va imbracati atunci cand o sa bata vantul ..chiar daca vom sta numai 10-20minute o sa fie urat cu vantul ala . Stima tuturor ! mi-am exprimat parerea , nu vreau polemici si figuri legat de ce am scris !daca o sustine cineva bine daca nu sa se abtina ! Stima tuturor! am incredere ca vom diversifica activitatile noastre de vinerea!
__________________


Nu lasa Sudoru' sa-ti tuneze motoru' !

bogdan650 is offline   Reply With Quote
Old 03-11-11, 07:45   #3084
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Intalnirile noastre

niciodata nu am inteles "certurile" astea cu locatia. Eu zic ca oriunde v-ati intalni tot chestiile alea se discuta, tigarea are aceelasi gust, sucul la fel, semintele la fel....pana la urma conteaza sa va intalniti voi si sa va distrati...locatia prea putin conteaza...parerea mea...sa nu-mi sariti in cap
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 03-11-11, 08:36   #3085
bogdan650

Stage 4
 
bogdan650's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 234
Member of:
[VW]
[Fiat]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Intalnirile noastre

Quote:
Originally Posted by trafy-vr6 View Post
niciodata nu am inteles "certurile" astea cu locatia. Eu zic ca oriunde v-ati intalni tot chestiile alea se discuta, tigarea are aceelasi gust, sucul la fel, semintele la fel....pana la urma conteaza sa va intalniti voi si sa va distrati...locatia prea putin conteaza...parerea mea...sa nu-mi sariti in cap
Corect Trafy(cantu`) .. dar daca s-au apucat oamenii sa aleaga neaparat o locatie de lansare in fiecare vineri macar sa fie aleasa de toti , eu personal am fost la fiecare intalnire de vineri oriunde s-a tinut inclusiv cand nu era masina functionala .. mie mi-e totuna ca oricum vin ->mai ales ca imi i-a maxim 2 trepte de viteza sa ajung acolo
bogdan650 is offline   Reply With Quote
Old 03-11-11, 09:06   #3086
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Intalnirile noastre

auzisem eu ceva de un anume Bogdan care si-a luat elicopter in Sibiu....dar nu stiam despre cine e vorba
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 03-11-11, 09:37   #3087
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Intalnirile noastre

ii ia 2 trepte de viteza , adica a 4 a si a 5 a ... si ca sa isi ia avant pleaca din partea cealalata a orasului
Toate peste toate... are dreptate tfy. Eu am propus treaba cu locatia dintr-un singur motiv: Sa nu se mai dea mesaje si sa fie o zi si o ora stabilita, sa nu mai aud conversatii de genul : de ce ati pus la ora 19 cand eu nu pot ajunge decat la 21, de ce ati ales locatia aia cand eu nu am benzina sa ajung acolo, de ce nu m ati anuntat pe telefon cand eu nu am timp sa intru pe net o saptamana intreaga sa scriu acolo, ca dureaza mai mult de 2 minute toata treaba asta si eu sunt un patron foarte ocupat.
Si nu inteleg daca se stabileste o locatie (de o majoritate) de ce se simt ofensati 2 sau 3 oameni care se vor a fi speciali.
Daca stai sa te gandesti tonomatul de la Real e 400 de metri mai incolo de KFC, deci nu e chiar atat de diferita locatia ca sa existe polemici pe tema asta. Daca nu aveti benzina sa ajungeti de la tonomat la KFC, puteti baga de la benzinaria fara om, ca doar e ok.
Daca s-a simtit cineva neglijat, si are sentimentele atacate ca nu a apucat sa posteze pe forum inainte sa se ia o decizie e nasol, pentru ca eu consider ca atata timp cat te distrezi si te simti bine la intalniri ori la KFC ori 400 de metri mai departe nu e un capat de tara.
Imi cer scuze daca cineva se considera vizat, nu asta a fost intentia... si nu stiu cat de coerent am fost, dat fiind faptul ca sunt la lucru si sunt intrerupt din 10 in 10 secunde.
@Bogdanel: ai vb cu radu?? Ca mie imi dau astia tot felu` de vesti aiurea, de la termostat, de la caloriferu` de caldura, etc etc...
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 03-11-11, 09:44   #3088
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Intalnirile noastre

ce problema ai lumpy ?


de ce nu zice fiecare cate o locatie ? pe rand ....asa toata lumea e multumita si impacata cu ideea ca s-a facut intalnire unde a vrut fiecare
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 03-11-11, 09:54   #3089
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Intalnirile noastre

s-a facut treaba asta, dar ideea era sa ne intalnim in acelasi loc ca atunci cand auzi de 4tuning sau de golf-club sau orice alt club sa stie ca intalnirea se face in locul X in fiecare vineri la ora 19:30.
Asa se facea inainte, si toata lumea care voia sa vina sa participe, chiar daca nu cunostea pe nimeni, venea la locatie si se baga in seama...
Cam asta e ideea... de aia am si zis sa nu mai dam mesaje (florin DKS a zis primul defapt, dar sustin ideea) cu locatii si ore, pentru ca in felul asta nici noi nu stiam unde se tine, ce sa mai zicem de cei care ar vrea sa vina pentru prima oara?
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 03-11-11, 09:55   #3090
bogdan650

Stage 4
 
bogdan650's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 234
Member of:
[VW]
[Fiat]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Intalnirile noastre

ba fetele ... tfy` ia-te de mana cu lup si veniti pana la mine acasa .. sa-si aduca aminte uratu` ala cu break unde stau fata de kfc/mall . Vizavi de treaba cu marginalizarea @lup ai vazut ca deja oamenii au cerut sa isi exprime parerea pe lista aia inchisa ..adica sa votezeee. Pe mine personal nu ma intereseaza cine vote si cine nu dar daca suntem o comunitate lasa-i pe toti sa vorbeasca.. sa nu iti mai zca unu` altu` ca tu faci/dregi/voodoo. DACA VREAU SA AJUNG LA INTALNIRE FAC TOT POSIBILUL SI AJUNG .. SAU.. NU VIN DAR NU SUFAR DUPA AIA. .. am propus un poll sa fie ok pt toti.. Eu oricum ajung vineri deci faceti cum vreti. @lup te sun si povestim de radiatoare ..
bogdan650 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -