Re: Masina mea...
Glumeam cu schimbul ca sunt prea multumit de masina. Ma refeream WRX pe GTI. Tein aduc Racing Nick si Performance Zone. Ei sunt dealerii pentru Romania.Are cineva din Bucuresti suspensie Tein pe un Civic Type R daca nu ma insel.
__________________
"Nothing in life is more exhilirating as to being shot at without result - W.Churchill"
Last edited by GTI; 12-05-09 at 16:28.
|