09-06-10, 16:54
|
#1591
|
|
2 Roti
  Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 322
Member of: [Opel] [4Tuning International] [2 Roti]
|
Re: toba sport
Quote:
Originally Posted by Gicu_21
cine e din sibiu si ma poate ajuta sa scot filtrele dintr-o toba sport?
|
Te poate ajuta un flex si un aparat de sudura cu argon.
|
|
|
09-06-10, 17:19
|
#1592
|
Stage 2
Join Date: Jun 2010
Posts: 38
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
stiu.....dar nu ma pricep si mai bine las pe cineva care stie...apropo, suntem vecini de cartier
Last edited by Gicu_21; 09-06-10 at 17:21.
|
|
|
09-06-10, 17:46
|
#1593
|
|
2 Roti
  Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 322
Member of: [Opel] [4Tuning International] [2 Roti]
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
Da? ce masina ai?
ps: daca suntem vecini si ma vezi pe la masina opreste si iti explic cum sa iti faci toba. E usor, nu merita sa dai banii la unu si la altul pt asa ceva.
__________________
THIS POST HAS ALREADY BEEN REPORTED
JANTE fraților, JANTE, nu GENȚI, GIANTE, JENȚI!! E atāt de greu???
Tief, Breit, Schnell...
"ein legendäres Sport-Coupe"
|
|
|
09-06-10, 18:02
|
#1594
|
Join Date: Nov 2009
Posts: 236
Member of: [4Tuning International]
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
gigu_21 daca nu ma insel esti hader nu ?
|
|
|
09-06-10, 20:22
|
#1595
|
Stage 2
Join Date: Jun 2010
Posts: 38
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
nu......ti se pare  ..........speed_csn eu stau mai sus, pe la alcomsib......daca te vad, vorbim.......daca nu, iti mai trimit eu un mesaj ceva....
|
|
|
10-06-10, 01:15
|
#1596
|
Join Date: Nov 2009
Posts: 236
Member of: [4Tuning International]
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
ahaha  ) recunosc masina aia din pozele cu jantele de vanzare  ) lasa vrajeala
|
|
|
12-06-10, 00:16
|
#1597
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2006
Posts: 922
Member of: [Moderators] [4Rally] [SKODA]
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
Maine, 12 iunie, incepand cu 10:30 a.m. o noua etapa de slalom paralel pe circuitul din strand in spatele pompierilor.
|
|
|
12-06-10, 18:15
|
#1598
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2008
Posts: 307
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
e cumva raliu, daca da la cat incepe?
|
|
|
21-06-10, 21:31
|
#1599
|
Stage 2
Join Date: Jun 2010
Posts: 38
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
am nevoie de ajutor........daca stie cineva unde se poate reconditiona in sibiu un amortizor de la o suspensie sport...e curs si vreau sa il repar
|
|
|
21-06-10, 21:59
|
#1600
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2010
Posts: 546
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
Quote:
Originally Posted by Gicu_21
am nevoie de ajutor........daca stie cineva unde se poate reconditiona in sibiu un amortizor de la o suspensie sport...e curs si vreau sa il repar
|
in selimbar era cineva ce reconditiona amortizoare , dar nu mai stiu exact cum il chema ... in plus nu se merita ... mai bine iei nou . parerea mea
|
|
|
21-06-10, 22:02
|
#1601
|
Stage 2
Join Date: Jun 2010
Posts: 38
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
pai numai unul e curs si nu are rost sa le cumpar pe toate daca celelalte merg bine.......si costa si mult, suspensia e weitec.......imi poti da niste date exacte in legatura cu reconditionarea? m-ar ajuta mult.......
|
|
|
21-06-10, 22:10
|
#1602
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2010
Posts: 546
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
Quote:
Originally Posted by Gicu_21
pai numai unul e curs si nu are rost sa le cumpar pe toate daca celelalte merg bine.......si costa si mult, suspensia e weitec.......imi poti da niste date exacte in legatura cu reconditionarea? m-ar ajuta mult.......
|
ma interesez maine de adresa lui sau un nr de tel si il postez seara.
|
|
|
21-06-10, 22:11
|
#1603
|
Stage 2
Join Date: Jun 2010
Posts: 38
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
multumesc.......daca ai putea rezolva ar fi super
|
|
|
22-06-10, 14:15
|
#1604
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2009
Posts: 829
Member of: [Shadows Racing Team]
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
Imi cer scuze daca o sa deranjez daca postez aici....vroiam doar sa intreb daca stiti cumva cate masini or sa fie la expo de sambata si duminica.
Cu respect!!!
__________________

Daca semeni Vant...culegi Furtuna....de aici intzelegi ce vrei.
|
|
|
22-06-10, 16:45
|
#1605
|
|
2 Roti
  Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 322
Member of: [Opel] [4Tuning International] [2 Roti]
|
Re: Sibiu, discutii off-topic
Din cate stiu eu in jur de 50 pana acuma.
|
|
|
|
|