Hei, oameni buni, as vrea sa-mi iau un astra diesel mai vechiut (2000-2003) din Jarmania, da' nu stiu urmatoarele:
- cum e cu taxa? E doar taxa aia de caca sau si taxe vamale? Si, ca veni vorba, cum se calculeaza taxele vamale?
- cat pot sa circul cu ea aici cu numere de strainataturi? O luna? Doua?
- daca are cineva un astfel de gen de automobil, e multumit/dezamagit?
Oricum, eu acum am un astra diesel din '92 care consuma 6 in oras si 4 afara, dar as vrea un astra caravan (bigger portbagaj!) si am zis ca sa fie ceva mai nou. Merita? Sau, mai exact, merita s-l iau tocmai din Jarmania?
Multumesc! 'ai, pa!