Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OPEL > Alte discutii Opel

Reply
 
Thread Tools
Old 17-03-14, 18:50   #1
Maarius

Stock
 
Join Date: Mar 2014
Posts: 1
Default Cdplayer/Comenzi volan

Salut, detin de o saptamana un Opel Astra G si vreau sa cer parerea celor mai experimentati(ca sa zic asa)
Masina detine acest( https://i.imgur.com/dVJFWId.jpg ) casetofon cu CD in spatele fetei detasabile. Pe cealalta masina am un JVC KD-X200EY achizitionat de nou in luna noiembrie 2013. Intentionez sa pun JVC'ul pe Opel si intrebarea mea este urmatoarea: comenzile pe volan vor mai functiona? Precizez ca in momentul de fata comenzile pe volan functioneaza cu acest cdplayer. In caz ca nu vor mai functiona, ce trebie sa fac?
Imi cer scuze daca am postat unde nu trebuia.
Maarius is offline   Reply With Quote
Old 26-03-14, 23:21   #2
Spindy

Stage 1
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 12
Default Re: Cdplayer/Comenzi volan

Salut, daca JVC-ul are fir pt comenzi pe volan at da iti vor merge ca si cu cel vechi, dac nu at nu ai csf.
Spindy is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -