Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Opel (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel.html)
-   -   Cdplayer/Comenzi volan (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel/404544-cdplayer-comenzi-volan.html)

Maarius 17-03-14 18:50

Cdplayer/Comenzi volan
 
Salut, detin de o saptamana un Opel Astra G si vreau sa cer parerea celor mai experimentati(ca sa zic asa)
Masina detine acest( https://i.imgur.com/dVJFWId.jpg ) casetofon cu CD in spatele fetei detasabile. Pe cealalta masina am un JVC KD-X200EY achizitionat de nou in luna noiembrie 2013. Intentionez sa pun JVC'ul pe Opel si intrebarea mea este urmatoarea: comenzile pe volan vor mai functiona? Precizez ca in momentul de fata comenzile pe volan functioneaza cu acest cdplayer. In caz ca nu vor mai functiona, ce trebie sa fac?
Imi cer scuze daca am postat unde nu trebuia.

Spindy 26-03-14 23:21

Re: Cdplayer/Comenzi volan
 
Salut, daca JVC-ul are fir pt comenzi pe volan at da iti vor merge ca si cu cel vechi, dac nu at nu ai csf.


All times are GMT +2. The time now is 22:50.

- Copyright 2026 4Tuning