Am un Opel din 1984 ( 1,6 D kombi ) sint disperat de mai bine de 25 ani a fost un exemplu de masina .

Nu am completat niciodata lichidul de frina , nu am schimbat rulmentii pe fata , amortizoarele sint originale,bujiile incandescente,duzele la injectoare si filtru de aer abia astazi l-am schimbat.
Ceea ce ma supara e ca nu mai are minere la usi si caut in disperare.

Daca cineva are minere de usi va rog sa ma contacteze .
tel: 0722540032