Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OPEL > Alte discutii Opel

Reply
 
Thread Tools
Old 17-01-09, 21:13   #1
pompilius44

Stock
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 3
Default Ajutor - Opel

Am un Opel din 1984 ( 1,6 D kombi ) sint disperat de mai bine de 25 ani a fost un exemplu de masina .
Nu am completat niciodata lichidul de frina , nu am schimbat rulmentii pe fata , amortizoarele sint originale,bujiile incandescente,duzele la injectoare si filtru de aer abia astazi l-am schimbat.
Ceea ce ma supara e ca nu mai are minere la usi si caut in disperare.
Daca cineva are minere de usi va rog sa ma contacteze .
tel: 0722540032

Last edited by pompilius44; 17-01-09 at 21:21.
pompilius44 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -