![]() |
Ajutor - Opel
Am un Opel din 1984 ( 1,6 D kombi ) sint disperat de mai bine de 25 ani a fost un exemplu de masina . :-P
Nu am completat niciodata lichidul de frina , nu am schimbat rulmentii pe fata , amortizoarele sint originale,bujiile incandescente,duzele la injectoare si filtru de aer abia astazi l-am schimbat. Ceea ce ma supara e ca nu mai are minere la usi si caut in disperare.:cry: Daca cineva are minere de usi va rog sa ma contacteze . tel: 0722540032 |
| All times are GMT +2. The time now is 19:28. |
- Copyright 2026 4Tuning