Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OPEL > Zona tehnica Opel

Zona tehnica Opel Zona tehnica, secrete, tips&tricks Opel

Reply
 
Thread Tools
Old 02-04-10, 15:45   #1
coseru_i

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 404
Default

Cam cat m-ar ajunge inlocuirea ei sau reparatia, dar nu cred ca reparatia e solutia cea mai buna.

De ce intreb?

Am gasit un astra a cabrio inmatriculat RO de vanzare la 1100 de euro, dar are cateva defecte optice, respectiv aripile nu sunt ca noi, sunt putin zgariate si infundate, iar prelata este ciupita undeva langa aripa din stanga spate, are o gaura prin care imi incape lejer un deget.
Eu de mult am boala pe un cabrio, asa ca astept sfaturile voastre.

Last edited by GJ 64 GAB; 03-04-10 at 22:12.
coseru_i is offline   Reply With Quote
Old 07-10-12, 13:00   #2
dj_t

Stage 4
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 224
Default Re: Cat cost reconditionarea unei prelate la Astra A Cabrio?

Quote:
Originally Posted by coseru_i View Post
Cam cat m-ar ajunge inlocuirea ei sau reparatia, dar nu cred ca reparatia e solutia cea mai buna.

De ce intreb?

Am gasit un astra a cabrio inmatriculat RO de vanzare la 1100 de euro, dar are cateva defecte optice, respectiv aripile nu sunt ca noi, sunt putin zgariate si infundate, iar prelata este ciupita undeva langa aripa din stanga spate, are o gaura prin care imi incape lejer un deget.
Eu de mult am boala pe un cabrio, asa ca astept sfaturile voastre.
daca ti-ar putea raspunde cineva ar fi bine, ca ma intereseaza si pe mine subiectul asta de ma macina, ca am si eu un opel astra f cabrio si la fel, haionul intr-un hal mizerabil.
__________________
A beast... my beast!
https://forum.4tuning.ro/109-masina-m...ml#post3261768
dj_t is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -