Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > FORD > Alte discutii Ford

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 03-01-14, 12:51   #1
steve28

Stock
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 2
Default Asigurare

Salutare! Am un ford escort din 97, euro3, si m-ar interesa cat m ar ajunge asigurarea pe un an. Ma poate ajuta careva?
steve28 is offline  
Old 04-01-14, 00:19   #2
cata_izi

Stage 1
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 13
Default Re: Asigurare

Salut, din cate stiu, masina, anul si norma de poluare nu conteaza foarte mult la asigurare. Importanta este varsta ta, vechimea permisului si cred ca si puterea motorului.
Poti cauta pe google asigurari auto, si poti alege de acolo un calculator pentru asigurare.

Spor
cata_izi is offline  
Old 04-01-14, 12:03   #3
steve28

Stock
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 2
Default Re: Asigurare

Quote:
Originally Posted by cata_izi View Post
Salut, din cate stiu, masina, anul si norma de poluare nu conteaza foarte mult la asigurare. Importanta este varsta ta, vechimea permisului si cred ca si puterea motorului.
Poti cauta pe google asigurari auto, si poti alege de acolo un calculator pentru asigurare.

Spor
multumesc
steve28 is offline  
- Copyright 2026 4Tuning -