Quote:
Originally Posted by alexintegru
Sault as vrea sa achizitionez un Ford Mondeo Ghia din 2001-2002 - 1,8 16v dar am o retinere in legatura cu intretinerea masinii ca si costuri ma refer la reprezentanta sau orice service daca puteti aproxima deasemenea ati putea sa imi dati si niste consumuri pentru acest tip de motor ! Multumesc anticipat ....
|
Salut,
Eu am un modeo de 2.0 16V din 2001, o am de 5 ani si merge brici masina, o masina BUNA, la directie foarte buna am schimbat doar bieletele.
Bafta