![]() |
Sfat achizitionare Ford Mondeo Ghia din 2001-2002 - 1,8 16v
Sault as vrea sa achizitionez un Ford Mondeo Ghia din 2001-2002 - 1,8 16v dar am o retinere in legatura cu intretinerea masinii ca si costuri ma refer la reprezentanta sau orice service daca puteti aproxima deasemenea ati putea sa imi dati si niste consumuri pentru acest tip de motor ! Multumesc anticipat ....
|
Re: Sfat achizitionare Ford Mondeo Ghia din 2001-2002 - 1,8 16v
Quote:
Eu am un modeo de 2.0 16V din 2001, o am de 5 ani si merge brici masina, o masina BUNA, la directie foarte buna am schimbat doar bieletele. Bafta |
Re: Sfat achizitionare Ford Mondeo Ghia din 2001-2002 - 1,8 16v
am cumparat-o deja merge ca unsa un set de bujii ai mai trebuie si se rezolva spt asta ....e super ca masina singurul incovenient consumul cam maricel dar nu exagerat !
|
Re: Sfat achizitionare Ford Mondeo Ghia din 2001-2002 - 1,8 16v
Quote:
|
Re: Sfat achizitionare Ford Mondeo Ghia din 2001-2002 - 1,8 16v
ulei are ...benzina luky niciodata :)) !
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:49. |
- Copyright 2026 4Tuning