Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > FORD > Alte discutii Ford

Reply
 
Thread Tools
Old 28-12-10, 11:32   #1
hanna22

Stock
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 1
Default noua reprezentanta

pentru cei ce detin un ford si sunt dezamagiti de casa auto brasov, am auzit ca s-a deschis o noua reprezentanta ford in brasov pe calea feldioarei. inca nu am ajuns pe acolo sa vad care e treaba dar sper sa ajung cat de curand si sper ca ei vor fii mult mai seriosi si mai profesionisti decat cei de la casa auto
hanna22 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -