Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Ford (https://forum.4tuning.ro/325-discutii-ford.html)
-   -   noua reprezentanta (https://forum.4tuning.ro/325-discutii-ford/229758-reprezentanta.html)

hanna22 28-12-10 11:32

noua reprezentanta
 
pentru cei ce detin un ford si sunt dezamagiti de casa auto brasov, am auzit ca s-a deschis o noua reprezentanta ford in brasov pe calea feldioarei. inca nu am ajuns pe acolo sa vad care e treaba dar sper sa ajung cat de curand si sper ca ei vor fii mult mai seriosi si mai profesionisti decat cei de la casa auto ;)


All times are GMT +2. The time now is 20:09.

- Copyright 2026 4Tuning