![]() |
noua reprezentanta
pentru cei ce detin un ford si sunt dezamagiti de casa auto brasov, am auzit ca s-a deschis o noua reprezentanta ford in brasov pe calea feldioarei. inca nu am ajuns pe acolo sa vad care e treaba dar sper sa ajung cat de curand si sper ca ei vor fii mult mai seriosi si mai profesionisti decat cei de la casa auto ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:09. |
- Copyright 2026 4Tuning